Gears of war יצא שבוע לפני השקת PS3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gears of war יצא שבוע לפני השקת PS3

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הסיבה שלאקסבוקס יש הרבה משחקים שיש גם למחשב היא הפוכה

זה לא שמפתחים למחשב ומביאים לאקסבוקס, מפתחים לאקסבוקס ומביאים גם למחשב

למיקרוסופט לא חסר כסף כדי לדאוג לבלעדיות של כל הכותרים שיצאו רק לאקסבוקס ולא למחשב, אבל יש להם גם מחויבות למחשב בתור מערכת ההפעלה השולטת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא טעות זה מחויבות

כמו שהם רוצים למכור אקסבוקס הם רוצים למכור ויסטה וכל חברות המחשב (ATI נבידה אינטל אמד וכאלה) סומכות על מיקרוסופט שדחף גם את שוק המחשב. כי בקלות הם יכולות להפנות עורף למיקרוסופט ולפנות למערכת הפעלה חילופית

אם במקום מיקרוסופט חברה אחרת הייתה נכנסת לתחום הקונסולות, לדוגמא HP או , שוק משקחי המחשב היה מתפגר לחלוטין, כשרק משחקי אסטרטגיה בודדים היו יוצאים אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא טעות זה מחויבות

כמו שהם רוצים למכור אקסבוקס הם רוצים למכור ויסטה וכל חברות המחשב (ATI נבידה אינטל אמד וכאלה) סומכות על מיקרוסופט שדחף גם את שוק המחשב. כי בקלות הם יכולות להפנות עורף למיקרוסופט ולפנות למערכת הפעלה חילופית

אם במקום מיקרוסופט חברה אחרת הייתה נכנסת לתחום הקונסולות, לדוגמא HP או , שוק משקחי המחשב היה מתפגר לחלוטין, כשרק משחקי אסטרטגיה בודדים היו יוצאים אליו

סתם שטויות, אני מתערב איתך שאם הם היו יודעים שאובליויון יצליח ככה הוא היה בלעדי לאקסבוקס

או שזה היה במתכונת הלו, כאמור עדיין מחכים להלו 2

איזה מין מחויביות זאת לחכות 5 שנים, בחייאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שטויות, אני מתערב איתך שאם הם היו יודעים שאובליויון יצליח ככה הוא היה בלעדי לאקסבוקס

או שזה היה במתכונת הלו, כאמור עדיין מחכים להלו 2

איזה מין מחויביות זאת לחכות 5 שנים, בחייאת

הם לא הגזימו קצת נכון? הם עדיין חושבים שיקנו (רגיל) בשביל halo2 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון לפי הכותרת אפשר להבין שGears of war יוצא לPS3 בהשקה :kopfpatsch:

בבקשה תשנה לכותרת נורמלית

בעינין -נדב צודק הם מחויבים גם לPC ולמעשה כרגע הם רק מפסידים הרבה כסף מהמחלקה של הקונסולות

ככה שהם חיבים לימכור WIN ואופיס ודברים כאלה כרגע

ומה שהם עושים בקונסולות זה להחדיר תמוצרים שלהם שבעתיד הם יוכלו להרוויח

בנוגע לדיון אני לא חושב שכרגע ל360 יש בעיה נגד הPS3

אבל מוזר לי שהם לא שולפים שפן נגד הWII

טוב אולי הם יורידו מחיר וזה יהיה שפן טוב -הם כרגע החברה היחידה בשוק שיכולה להרשות לעצמה להפסיד מילירדים

רק כדי ליתפוש אחוזי שוק גדולים יותר

לעזזל הם עדין מבזבזים מיליונים רק כדי לחדור ליפן ורוב הכסף שהם שמים שם ניזרק לפח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט אמרו שזה מרתון ולא ספרינט. הם לא ישלפו שפנים יקרים שעלולים לפגוע בהם, כמו להקדים ללא צורך משחקים (למי שתוהה גירס מתאחר ולא מוקדם, התאריך המקורי מקורי היה פבואר 2006 ואחר כך אוקטובר 2006). בנתיים מתוכנן ליין משחקים מרשים (כשגירס אוף וור בראשו) ובמקום הוזלה- הרחבה של הבאנדל שבא עם הפירמיום, כלומר זה עדיין יעלה 400 דולר, אבל יכלול עוד 80 דולר של מוצרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט אמרו שזה מרתון ולא ספרינט. הם לא ישלפו שפנים יקרים שעלולים לפגוע בהם, כמו להקדים ללא צורך משחקים (למי שתוהה גירס מתאחר ולא מוקדם, התאריך המקורי מקורי היה פבואר 2006 ואחר כך אוקטובר 2006). בנתיים מתוכנן ליין משחקים מרשים (כשגירס אוף וור בראשו) ובמקום הוזלה- הרחבה של הבאנדל שבא עם הפירמיום, כלומר זה עדיין יעלה 400 דולר, אבל יכלול עוד 80 דולר של מוצרים

זה אולי יעזור להם מאוד נגד הPS3 שגם ככה בינתים יש לו מספיק בעיות

אבל המחיר לא יהיה עממי כמו המחיר של הWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומעולם לא תוכנן להיות עממי, למרות שאני מאמין שמהר מאד הם יוריד את המחיר של כל אחת מהחבילות במאה דולר (ואם לקחת את הדור הזה כדוגמא, מאי 2007 יהיה התאריך של ההורדה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומעולם לא תוכנן להיות עממי, למרות שאני מאמין שמהר מאד הם יוריד את המחיר של כל אחת מהחבילות במאה דולר (ואם לקחת את הדור הזה כדוגמא, מאי 2007 יהיה התאריך של ההורדה)

במצב כזה מאוד יכול להיות שהם יסימו ראשונים בנתח שוק

יפסידו סכומים ענקים אבל ינצחו בתחרות

וזה הבעיה של כי היא לא יכולה להרשות לעצמה לסבסד יותר מידי מהמחיר של הקונסולות

אבל במצב כזה אני מעריך ש2 החברות ימכרו הרבה וסוני יוכלו חראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...