פרץ פותח פה - רק שדבריו לא יעלו לנו ביוקר - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרץ פותח פה - רק שדבריו לא יעלו לנו ביוקר

ALÞHA

Recommended Posts

זה לא מנחם במיוחד...

תשמע, גדולי החכמים לא הצליחו להמציא מערכת הגנה נגד נשק כימי, ינסו תרופות אם לא יצליחו נמות בכל מקרה זה לא שיש לנו ברירה אחרת. אבל אם סוריה באמת תיהיה מספיק טיפשה לשלוח נגדנו נשק כימי אנחנו נשלח על סוריה על לבנון עם איראן על מצריים על ירדן, בקיצור נעשה הסטוריה, כל העולם יזכור את בתור אלה שהשמידו מליונים אבל אין עולם הבא אז למי אכפת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי נתונים שמפורסמים חדשות לבקרים על מכונים שמתמחים בתחום הצבאי לישראל ולסוריה יש בערך את אותה כמות של טנקים, , מסוקים, תותחים ושאר ציוד מלחמתי. הצבא שלהם מבחינת אנשים גדול משלנו, אם כי לא זכור לי בכמה.

ובכל זאת, על פי אותם מחקרים בדיוק, למרות היתרון המסויים שיש לסוריה קיים שיוויון בשטח ואפילו יתרון קל לישראל לאור העובדה שהחיילים שלנו טובים יותר ומאומנים יותר.

:lol:

ב-48' אולי

היכולת האסטרטגית היחידה שעומדת לרשותם מולנו היא הטילים שלהם שהם לא יהססו לכוון לאזרחים,ואלה טילים אמיתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

ב-48' אולי

היכולת האסטרטגית היחידה שעומדת לרשותם מולנו היא הטילים שלהם שהם לא יהססו לכוון לאזרחים,ואלה טילים אמיתיים

בוא נקווה שעד אז הפטריוט ייכנס בהליך זריז לפעולה ושהפטריוטים יעשו את העבודה שלהם (כןכן בלה בלה אחוז הצלחה שמענו כבר אל תזכירו לי שוב).

טוב אין ספק שצבא סוריה יאכל בראש אבל מה עם זה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3285292,00.html

תמונה שלישית צד ימין-הקוף מתכנן משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי נתונים שמפורסמים חדשות לבקרים על מכונים שמתמחים בתחום הצבאי לישראל ולסוריה יש בערך את אותה כמות של טנקים, , מסוקים, תותחים ושאר ציוד מלחמתי. הצבא שלהם מבחינת אנשים גדול משלנו, אם כי לא זכור לי בכמה.

ובכל זאת, על פי אותם מחקרים בדיוק, למרות היתרון המסויים שיש לסוריה קיים שיוויון בשטח ואפילו יתרון קל לישראל לאור העובדה שהחיילים שלנו טובים יותר ומאומנים יותר.

אדם בוגר כמוך עוד מאמין לשטויות האלו?

70 אחוז מהצבא שלהם לא פועל כי מקולקל ואין כסף לתיקונים / אין כסף לדלק ותחזוקה שוטפת.

הטייסי קרב שלהם לא מתאמנים 1/2 % מהאימונים שלנו, אני משער שבמלחמה נגד מטוסי הקרב שלהם זה יהיה ככה.

50 אחוז מראש לא עובדים.

20 אחוז מתפוצצים בהמראה.

20 אחוז מתופוצצים בנחיתה בגלל טייסים גרועים.

5 אחוז הולך באוויר בגלל תקלות טכניות ותחזוקה שמנסים לחסוך ולתחזק את המטוסים עשירית ממה שצריך.

5 אחוז האחרים נופלים מטילים נגד .

אפילו קרבות אוויר לא יהיו.

הטנקים אותו דבר.

סתם שתדעו שבממלחמת העולם השנייה לגרמנים והאמריקאים מלא הלכו בנחיתה.. באמת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אין לנו זכות דיבור הטייסים שלנו הופלו על ידי עמוד חשמל :bash:

הטייסים שלנו הופלו ע"י עמוד חשמל? אז ככה. בעיראק כבר הלכו לאמריקנים כמה מסוקים נחש איך-נחיתה. חלק נחתו על ספינות קרב ולא הצליחו לנחות כמו שצריך והתרסקו על הספינה וחלק התרסקו על המים והיה מסוק שבזמן שפינה פצועים הגיעה לנחיתה והתרסק אז אל תבלבל את השכל על עמודי חמשל.

וזה מסוק שפגע במסוק השני ושניהם התרסקו והמסוק השני זה בכלל משהו אחר-שירצו לפרסם תדעו שלא הטייס קשור ולא המסוק קשור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אין לנו זכות דיבור הטייסים שלנו הופלו על ידי עמוד חשמל :bash:

מה אתה מפגר? איזה עמוד חשמל? המסוקים האלו טסו *הרבה* מעל הגובה של עמודי החשמל, והמסוק שנפל פגע בעמוד החשמל בעת הנפילה שלו, זה לא שהוא התנגש בו ולכן הוא נפל.

אגב, ההערכה היא שהמסוק נפגע כתוצאה מטיל MLRS... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מפגר? איזה עמוד חשמל? המסוקים האלו טסו *הרבה* מעל הגובה של עמודי החשמל, והמסוק שנפל פגע בעמוד החשמל בעת הנפילה שלו, זה לא שהוא התנגש בו ולכן הוא נפל.

אה פירסמו? אם אומרים שזה הערכה אני יכול להבטיח לכם שזאת "הערכה". המסוק הופל ע"י MLRS שלנו. תבינו מה הסיכוי זה כמו שירו בזוקה על מסוק בזמן טיסה ויפגעו בו זה כזה סיכוי אפסי.

והוא דיבר על זה ששני מסוקים טסו ויש מה שנקרא מבנה טיסה מסוק אחד טס והשני חג סביבו אז מה שקרה זה שהם לא שמרו על מרחק מסויים ופגעו בכבל ואחד נגע בשני ומפה העניינים התגלגלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול דיברתי עם ממסניק במערך המסוקים והוא אמר לי

שההערכה האחרונה היא שהיה סדק בציר אליו מחובר הרוטור (כשל מכני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו בזמן האחרון הגובניקים מפשלים יותר מדי

פה עם הרוטר של המטוס, לפני שבועים היה תקלה באחד הגלגים של ה f16 והוא התרסק על המסלול תוך כדי המראה

קיצר משהו מסריח הולך פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...