פרץ פותח פה - רק שדבריו לא יעלו לנו ביוקר - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרץ פותח פה - רק שדבריו לא יעלו לנו ביוקר

ALÞHA

Recommended Posts

ישראל לא רוצה כרגע מילחמה נגד סוריה ואני חושב שהסיבה האמיתית זה לא לדרדר תיחסים אם מיצרים וירדן

האינטרס שלנו כרגע זה לבודד את אירן וסוריה בעזרת ארצות הברית בלי לירות כדור אחד על אחת מהארצות האלה

אבל מיבחינה צבאית הצבא של סוריה כרגע חלש מאוד ובמילחמה צבא מול צבא

לא אמורות להיות לנו הרבה בעיות להשמיד תצבא שלהם

תיזכרו זה לא חיזבלה שאין לו טנקים וכו ושמיתחבה באוכלוסיה זה חשוף

אם הינו באמת נילחמים נגד לבנון אז בעיקרון כבר ניצחנו אין להם כח אוויר\ ים \ושיריון והכח הרגלי שלהם מצומצם מאוד

והתשתיות שרצינו להרוס הרוסות

במילחמה רגילה זה ניצחון

במילחמה נגד טרור זה ביכלל לא מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי כמה שאתם לא מבינים.

יש להם גדול אבל!

הוא צודק בכל מילה (פעם ראשונה בחיים שלו).

אין להם כסף לתחמושות לרובים, אין להם כסף לאימונים, אין להם כסף לדלק למטוסים, אין להם כסף לכלוםםםםם!

צבא מיושן, שרוב הכלים שלו מקולקלים ואין כסף לתקן!

עוד טעות שלכם:

ישראל מתה להלחם עם סוריה!

ארה"ב ביקשה מאיתנו לחמם את סוריה עד שהם יגעו בנו ויהיה לנו לגיטימציה להתקיף אותם.

ארהב וישראל מחפשת תירוץ להכנס בסוריה, זה בדיוק מה שאנחנו רוצים, אבל מדינות ערב יודעות שזה יהיה רע להן שסוריה תלחם עם המערב וגם סוריה יודעת את זה, אז הם מתאפקים.

אני מאמין שהם לא יעיזו לעשות משהו כי הם חכמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל מתה להלחם עם סוריה!

ארה"ב ביקשה מאיתנו לחמם את סוריה עד שהם יגעו בנו ויהיה לנו לגיטימציה להתקיף אותם.

ארהב וישראל מחפשת תירוץ להכנס בסוריה, זה בדיוק מה שאנחנו רוצים, אבל מדינות ערב יודעות שזה יהיה רע להן שסוריה תלחם עם המערב וגם סוריה יודעת את זה, אז הם מתאפקים.

אני מאמין שהם לא יעיזו לעשות משהו כי הם חכמים.

כן, ומאיפה אתה מביא הוכחה לזה?!?!, גם אני יכול להגיד הרבה דברים, כמו שנסראללה שיחד את קופי שידבר נגדנו באו"ם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי נתונים שמפורסמים חדשות לבקרים על מכונים שמתמחים בתחום הצבאי לישראל ולסוריה יש בערך את אותה כמות של טנקים, , מסוקים, תותחים ושאר ציוד מלחמתי. הצבא שלהם מבחינת אנשים גדול משלנו, אם כי לא זכור לי בכמה.

ובכל זאת, על פי אותם מחקרים בדיוק, למרות היתרון המסויים שיש לסוריה קיים שיוויון בשטח ואפילו יתרון קל לישראל לאור העובדה שהחיילים שלנו טובים יותר ומאומנים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם איראן תצטרף אז ארה"ב תצטרף, ואז תהיה מלחמת עולם שלישית מה שאף אחד לא רוצה שזה יקרה, אבל לסורים אין סיכוי מולנו.

מה שכן, אף אחד לא רוצה מלחמה למרות הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אם איראן תתערב היא תחרוץ את גורלה, אל תשכחו שעכשיו הציעו לה הצעה בקשר לפרוייקט הגרעין שלה והיא דחתה אותה, אם איראן תתערב לארה"ב יש אחלה תירוץ למה להתערב גם. לסוריה אין יותר ממה שיש לישראל והמטוסים והטילים שיש לסורים הם כאלה ישנים שאני בספק אם יש להם סיכוי. אל תשכחו שהטילי נ"מ שלנו הרבה יותר טובים משל הסורים אז להרים את חי"א שלהם זאת תיהיה טעות ענקית. שריון- סבבה נכון הטנקים שלהם באמת יכולים לפגוע אבל אם תעשו השוואה בין המרכבה סימן 3 והמרכבה סימן 4 (כמובן שיש לנו עוד חוץ מהם) והתותחים דוהר ורוכב לחיל השריון שלהם אין הרבה סיכוי. עכשיו לטילים- נכון יש לסוריה טילים, נכון לנו יש יותר שעושים יותר נזק. חיל הים לא צריך לדבר בכלל. ובקשר לחי"ר אז אפשר לומר שאנחנו בערך שווים אבל אל תשכחו של החי"ר שלנו מחפים מסוקים. בקיצור זה לא סתם שעד היום התקציב של המדינה היה רק צה"ל צה"ל צה"ל. מלחמה עם סוריה- נצחון לישראל.

ואין ספק שארה"ב דוחפת אותנו למלחמה עם סוריה, הם רק מחפשים את הסיבה להיכנס לאיראן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...