שלום לכולם! אשמח לקבל המלצות למחשב גיימרים מתקדם - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום לכולם! אשמח לקבל המלצות למחשב גיימרים מתקדם

FARKOOSH

Recommended Posts

אני ממש חם על 19 אינץ' של LCD איכותי למען האמת... השאלה היא אם ה-400 ש"ח או אפילו נניח 600 כי אני כן יכול להשקיע קצת יותר יעשו הבדל רציני או שבקטנה... אם מחשב בתקציב שנתתי (גם בלי ה-600 הנוספים) מחזיק לי בצורה מכובדת את השנתיים-שלוש הקרובות אני אעדיף להשקיע במסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2000 ש"ח? :o לפחות לפי זאפ יש אופציות זולות בהרבה

http://web.zap.co.il/models.asp?Sog=C-Monitor&DB4157=4159&DB4147=4150&DB4163=156976&orderby=price

בכל מקרה אני מודע לכך ש-17 אינץ ב-LCD בגלל חוסר המסגרת וכל זה זה 19 אבל אני ממש אשמח ליותר ::)

השאלה פה שוב היא האם גם בלי ה-600 ש"ח הנוספים המחשב יחזיק לי בצורה מכובדת את השנתיים הקרובות.

ובמידה וכן - אשמח לקבל אולי הצעות שונות למפרט או לפחות חיזוק למפרט היחיד שקיבלתי כדי להיות קצת יותר שלם איתו.

בתודה מראש,

מתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

17 אינטש LCD זה ממש לא 19 CRT וגם אם כן (תלך לראות בחנות שהם לא) זה ממש קטן

לא הייתי קונה בחיים שלי מסך 17 אינטש ובטל לא CRT

עניין של נוחיות כשיהיה לך תבין על מה אני מדבר

לראות במחשב? רק 19 אינטש

אפשר גם WIDE

לשחק - עדיף 19 אינטש אבל צריך לזכור שאז הכרטיס מסך צריך להיות יותר חזק כי אתה תרצה לשחק לפחות על 1024X768 וב 17 אינטש

תוכל לשחק גם על 800X600

אפשר להשיג 19 אינטש פשוטים ונספיק טובים עד 2000 (ה - החדש עולה 2200 בערך, הויסוניק עולה 2000) ואפשר להסתפק גם ב - 4 MS

ואז למצוא במחירים נמוכים יותר של החברות האלו. אפשר גם לקנות מסך של חברה לא "טובה" כמו CHIMEI או MAG כי צריך לזכור שממילא כולם נותנים אחריות

וכולם משתמשים באותו הפאנל!! אז האיכות תרד קצת - עדיף מאשר להיות עם 17 אינטש

אבל זאת רק הדעה שלי ובטח יש פה מומחים גדולים ממני .... :jump:

עריכה: צריך לזכור את הכלל הכי הכי הכי חשוב - מסך זה החלק הכי חשוב במחשב לא חשוב מה כל גאון כזה או אחר יגידו - המסך הכי חשוב ואתה יכול למשוך עם מסך טוב שתקנה

גם 3 -5 שנים ויותר....

אם כבר אז עדיף להתפשר על רכיבי מחשב מאשר על מסך - שעליו אתה תסתכל כל היום!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שגם לי עמד בראש המחשבה על זה שמסך נשאר איתי להרבה יותר משאר המחשב. משום מה נשמע כאילו ב-19 אינץ' משחקים רצים בצורה פחות יפה - אתה אומר שהמשחקים רצים לך כמו שצריך?

אגב לזה שנתן לי את המפרט - מאיזה חנות הוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...