אולמרט מתקפל תחת הלחץ האמריקני ומסכים להפסקת אש ! אבוי, הכל ירד לטמיון ! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אולמרט מתקפל תחת הלחץ האמריקני ומסכים להפסקת אש ! אבוי, הכל ירד לטמיון !

Sting

Recommended Posts

צרייך שיעבור את ה-1000? אנחנו נתפסים כמדינת טרור ופעולות כמו אלו רק ממחישות את זה. למה אנחנו תוקפים מטרות אזרחיות? למה אין לנו מערכת שמורידה את הטילים בגבול הצפוני כמו איזה פטריוט או משהו? מה שצרייך לעשות זה לדרוש כוח בינלאומי שלא שייך לאו"ם (כי או"ם זה כלום) שיטפל בחיזבללה וידאג לשמירה על השקט ואם ייכשל, נוכל לדרוש דין וחשבון. גם ככה המדינה בגרעון, מיתון, מה יעזור לנו אם עכשיו כל העולם ישים עלינו סנקציות? ומשך הלחימה זה גם הרבה מאד כסף. ואח"כ הפיצויים שנצטרך לשלם ללבנון? לטובת מי זה פועל? רק כדי שפה יוכלו לשבת בסלון ולראות ערוץ 2 ולהגיד "יופי, לא יצאנו פראיירים, על כל אחד שלנו 20 שלהם"? תחשבו לטווח הארוך, נראה שאנו גוזרים על עצמינו גזר דין מוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

צרייך שיעבור את ה-1000?

ממש לא.

למה אין לנו מערכת שמורידה את הטילים בגבול הצפוני כמו איזה פטריוט או משהו?

הוא לא בנוי לזה ומערכת שכן יכולה לעשות את העבודה יקרה מדי לכיס הצה"לי.

מה שצרייך לעשות זה לדרוש כוח בינלאומי שלא שייך לאו"ם (כי או"ם זה כלום)

לא קושר הבעיה הייתה בהגדרת המשימה לא בכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היו יודעים מה שייך לחיזבאללה ומה לא, היו נמנעים מלפגוע בתשתיות אזרחיות.

אנחנו נתפסים כמדינת טרור בעיני המוסלמים, גם אם הינו פוגעים רק בחיזבאללה הינו נתפסים כטרוריסטים. שימו לב שכל ההפגנות נגד המלחמה מאורגנות לרוב על ידי מוסלמים חוליגנים, רוב המשתתפים בהפגנות האלה הם מוסלמים חוליגנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא.הוא לא בנוי לזה ומערכת שכן יכולה לעשות את העבודה יקרה מדי לכיס הצה"לי.לא קושר הבעיה הייתה בהגדרת המשימה לא בכוח.

יקר מדיי? אבל עכברים למחשב ב-500 שקל לכל פלוץ זה ממש מבצע. אנחנו יכולים לקבל את זה מארה"ב בעודפים במאית מהמחיר המקורי. אל תגיד לי לא כי זה היה התפקיד שלי בצבא, להזמין כל מיני שטיקים כאלו.

הגדרת המשימה? כניסה רגלית ומשוריינת לדרום לבנות ולחפור בית בית, סמטה סמטה, שיח שיח, עד שיתגלו כל החורים בהם הנחשים האלו מתחבאים. איך נראה לך הם עשו את זה באפגניסטן? אתה צרייך מקור ישיר? דבר עם אחד החברים שלי שהיה שם שנה וחצי ועשה את זה פיזית.

1. אם היו יודעים מה שייך לחיזבאללה ומה לא, היו נמנעים מלפגוע בתשתיות אזרחיות.

2. אנחנו נתפסים כמדינת טרור בעיני המוסלמים, גם אם הינו פוגעים רק בחיזבאללה הינו נתפסים כטרוריסטים. שימו לב שכל ההפגנות נגד המלחמה מאורגנות לרוב על ידי מוסלמים חוליגנים, רוב המשתתפים בהפגנות האלה הם מוסלמים חוליגנים.

1. נכון, אז צרייך להפציץ את הכל ואת כולם חזרה לתקופת האבן, אז בטוח תיפטר הבעיה.

2. ממש לא. אתה תופתע לדעת לכמה מדינות מערביות שגיבו אותנו עד עכשיו נמאס מחוסר הרסן שלנו. רבים חושבים שאנחנו מדינת טרור. האזרח האמריקני לא חושב "כל הכבוד לישראל", הוא חושב "הם טרוריסטים והם מזיינים אותי בכך שהם מקבלים מיליארדים מהמיסים שאני משלם ולי בגלל זה אין ביטוח נורמאלי. מצידי שהם יהרגו שם אחד את השני, נמאס לי". לעולם נמאס לכסות לנו את התחת. גם אנחנו מפשלים, אבל אנחנו לא מודים בזה. כל הזמן וויתרו לנו. עד מתי יוותרו לנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקר מדיי? אבל עכברים למחשב ב-500 שקל לכל פלוץ זה ממש מבצע. אנחנו יכולים לקבל את זה מארה"ב בעודפים במאית מהמחיר המקורי. אל תגיד לי לא כי זה היה התפקיד שלי בצבא, להזמין כל מיני שטיקים כאלו.

את פונה אליו כאילו הוא המנהל חשבון של צה"ל, את המערכת הזאת שאמורה ליירט את הקטיושות והקסאמים כבר אין, היא הייתה בפרוייקט משותף של וארה"ב וארה"ב החליטה שאין לה צורך בזה וישראל לא יכלה לממן לבד את הפרוייקט הזה.

יש אפשרות ליצור טילים שיורידו את הקסאמים אבל זה טיל ב40,000 דולר לעומת צינור של תמרור וחומר נפץ (אני מדבר על הקסאמים) אז הקטיושות עולות קצת יותר עדיין לא 40,000 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקר מדיי? אבל עכברים למחשב ב-500 שקל לכל פלוץ זה ממש . אנחנו יכולים לקבל את זה מארה"ב בעודפים במאית מהמחיר המקורי. אל תגיד לי לא כי זה היה התפקיד שלי בצבא, להזמין כל מיני שטיקים כאלו.

יקר מדי רשמית לא חשבת אולי שארה"ב לא חייבת למכור כל דבר לישראל ועוד במחירים זולים?

הגדרת המשימה? כניסה רגלית ומשוריינת לדרום לבנות ולחפור בית בית, סמטה סמטה, שיח שיח, עד שיתגלו כל החורים בהם הנחשים האלו מתחבאים. איך נראה לך הם עשו את זה באפגניסטן? אתה צרייך מקור ישיר? דבר עם אחד החברים שלי שהיה שם שנה וחצי ועשה את זה פיזית

אמרת שכוח האום חלש אז הסברתי שהוא לא אלה בגלל שהמשימה שלו הייתה להיסתכל לכן הוא נראה לך חלש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מערכת יירוט אחרת, לא המערכת שהייתה בפיתוח. היה כתוב עלייה במעריב, אנסה לברר את השם.

מה שנכון זה שחייבים להשיג מערכת כזאת. שבוע מהמלחמה הזאת עולה לנו הרבה יותר ממערכת כזאת. כל יום כזה עולה לנו מיליונים, ואני עדיין לא מתייחס לנזקי רכוש, נזקים כלכליים. אומנם המערכת ייקרה, אבל תוכל לחסוך לנו הרבה כסף בטווח הרחוק, ועוד יותר חשוב להציל חיי אדם.

ומה לעזאזל משקיפי האו"ם עושים בדרום לבנון, הם לא היו אמורים לדאוג שארגון כמו חיזבאללה לא יתפתח?!?

הנה סריקה. באדיבות פרש:

24134922.jpg

תמונה שמצאתי בגוגל(לחצו עלייה להגדלה):

skyguard_44.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת חבל, ובגלל זה מפסיקים. איזה מין תועלת מביאות התקפות על בתי חולים ומרכזי ערים ושדות תעופה אזרחיים? פשוט תודו שאתם צמאי דם לנקמה ולא אכפת לכם מי נפגע, החיזבללה או סתם אזרח לבנוני תמים, העיקר הנקמה, לא לצאת פראיירים. לא ככה מטפלים בגוף טרור, לא בלתקוף מטרות אזרחיות. מניין ההרוגים בצד הלבנוני עבר את ה-400, יש למעלה מחצי מליון פליטים, שכונות שלמות נהרסו וארצות אחרות מתקשות להוציא את האזרחים שלהן משם (רק קנדיים יש איזה 50 אלף אזרחים שם) בגלל ההפצצות והפליירים שמפזרים לפני ההפגזות - זה לא בדיוק עוזר כאשר אין תחבורה וכולם ברחו ולא נראה לי שההתראה של הפליירים היא מספיק ארוכה. חוצמזה, איך הפליירים מתפזרים? הרוח יכולה לפגוע בנחיתה שלהם... מסדרונות הומניתריים בתחת שלי. הם לא עוזרים כלום, בגלל זה מניין ההרוגים כזה אסטרונומי ליד שלנו.

אתם לא מבינים, warmongers יקרים שלי. ההפצצות האלו פועלות נגדינו. כמה נראה לכם העולם ימשיך להתעלם מתגובות מוזגמות מצידינו? וזאת תגובה לא רק מוגזמת אלא שמה על הכוונת את מי שלא צרייך להיות בה - אזרחים לבנוניים. אם זה לא מספיק אז פגענו ב-2 מוצבים של האו"ם. אתם יודעים מה העולם אומר? העולם אומר "זה כי הם יהודים, הם חושבים שהכל מותר להם". אז זהו, לא הכל מותר ולא נוכל להסתתר מאחורי השואה כמו תירוץ לכל מה שקורה פה. לעולם לסבול אותנו ולארה"ב נמאס לכסות לנו את התחת. ברגע שאנחנו מחזיקים את תושבי לבנון ובטחונם כערובה לבטחונינו, איננו עוד מדינה ריבונית אשר מגינה על עצמה, אלא זה הופך אותנו ללא יותר טובים מסוריה שמחזיקה בלבנון בת ערובה מזה שנים רבות.

אתה פאקינק שפוי?!!?!?!

יוווו זה הודעה הכי מטומטמת בחיים ששמעתי

אני יתייחס כאן לכמה נקודות

איזה מין תועלת מביאות התקפות על בתי חולים ומרכזי ערים ושדות תעופה אזרחיים - על מה אתה מדבר? ותקיפה שלמה על הצפון וחטיפת חיילים זה בסדר? כיאלו למי אכפת? ואנחנו קצת יותר מכוונים מהחיזבאללה שסתם משגר קטושות למקומות ומקווה שיפגעו בכמה שיותר אזרחים ובין היתר גם בבתי חולים וכל מה שקשור, וההתקפה על השדה תעופה- זה בשביל לגרום לסוריה ולאיראן לחפש את החיזבאללה בעוד המצאים וככה למנוה מהם לפגוע בנו יותר חזק

פשוט תודו שאתם צמאי דם לנקמה ולא אכפת לכם מי נפגע - שיהיה לך מוח תחזור אלי, אוקי מה לעזעאל אתה אומר , אנחנו בהחלט צמאי לדם בגלל שזה סתם שנלקח מאיתנו, מהחיילים שהם חטפו לנו ומשתמשים בהם בשביל להשיג אסירים, לנו לפחות יש כבוד לאנשים מתים, בגלל שאנחנו רוצים את החיילים שלנו בחזרה הם לא אכפת להם מהאנשים שלהם, רק ישלח עוד ועוד אנשים לילחם בנו ולהשיג את מטרה שלהם שזה להרוג אותנו עם מחבל מתאבד (שוב אין כבוד לאנשים מתים).

החיזבללה או סתם אזרח לבנוני תמים, העיקר הנקמה, העיקר לפגוע בתשתית שלהם, שהם פוגעים בנו זה בסדר? כיאלו לך בטוח לא אכפת שמתים אנשים בצפון , נכון?

לא לצאת פראיירים. לא ככה מטפלים בגוף טרור מה זה לצאת פראיירים במצב הזה ? אתה אומר שלישארל אסור לתקוף אותם בגלל שהם משתמשים באנשים כמגן חי,

אז איך כן מתפלים בטרור ? עם דבש ? טרור אפשר לחסל רק בחיסול אין להשאיר פירורים בגלל שהפירורים יגדלו ויעשו עוד בעיות. אסור לישראל להשאיר אותם, תסתכל מה היה עד עכשיו , זה 6 שנים מאז שיצאנו מלבנון ותסתכל מה קרה אחרי 6 שנים הם יתחזקו (כמו פירורים) ונעשו גדולים יותר עם יותר חמ"ל , ומה קורה שמתקיפים אותם, הם יותר חזקים

בגלל זה מחסלים טרור שהוא עוד בחיתולים , שהוא לא יגדל

לא בלתקוף מטרות אזרחיות. שוב?! הם משתמשים באנשים חפיים כמגן אנושי, בדיוק אותו הדבר עם האו"ם בדיוק היום היה כתבה בפורום הזה שאיזה קנדי אמר שהחיזבאללה ישתמש בהם כמגן אנושי, אז אתה אומר שזה טוב ? שהחיזבאללה עושה את זה וזה נבון מצידים וזה מצדיק את מה שהם עושים נכון?

מניין ההרוגים בצד הלבנוני עבר את ה-400, שיגיע גם למיליון העיקר שכולם מחבלים

יש למעלה מחצי מליון פליטים, גם בישראל יש פליטים אנשים שעזבו את הבית שלהם בצפון ועברו למקום אחר כמו "חוף האוהלים"

שכונות שלמות נהרסו וארצות אחרות מתקשות להוציא את האזרחים שלהן משם (רק קנדיים יש איזה 50 אלף אזרחים שם) בגלל ההפצצות והפליירים שמפזרים לפני ההפגזות בדיוק לפני כמה ימים היה שישראל נתנה לכמה ארצות להוציא את האנשים שלהם כמו של ארה"ב ועוד כמה, בשביל שיוציא את האנשים שלהם לקפריסין

ההפצצות האלו פועלות נגדינו עוד שניה תגיד לי שגם חטיפת חיילים טובה לנו , הא?

כמה נראה לכם העולם ימשיך להתעלם מתגובות מוזגמות מצידינו נקח שניה את ארה"ב למה היא תומכת בנו ? בגלל שגם לה יש/והיו בעיות בטרור , גם היא חושבת שצריך לחסל את הטרור אפילו עם יהיו נפגעים ! עם הטרור ימשיך אז העולם לא יהיה במצב טוב לא ככה אפשר לחיות עם טרור.

אם זה לא מספיק אז פגענו ב-2 מוצבים של האו"ם יתיחסתי לזה למעלה, שהחיזבאללה ישתמש במוצבים כמגן אנושי.

הדעה שלי עלך, אתה מטוטמם (אבל זה הדעה שלי ) וכנראה בן אדם שחושב שזה בסדר שצבא אחר חוטף לך חיילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מערכת יירוט אחרת, לא המערכת שהייתה בפיתוח. היה כתוב עלייה במעריב, אנסה לברר את השם.

מה שנכון זה שחייבים להשיג מערכת כזאת. שבוע מהמלחמה הזאת עולה לנו הרבה יותר ממערכת כזאת. כל יום כזה עולה לנו מיליונים, ואני עדיין לא מתייחס לנזקי רכוש, נזקים כלכליים. אומנם המערכת ייקרה, אבל תוכל לחסוך לנו הרבה כסף בטווח הרחוק, ועוד יותר חשוב להציל חיי אדם.

ומה לעזאזל משקיפי האו"ם עושים בדרום לבנון, הם לא היו אמורים לדאוג שארגון כמו חיזבאללה לא יתפתח?!?

הנה סריקה. באדיבות פרש:

24134922.jpg

תמונה שמצאתי בגוגל(לחצו עלייה להגדלה):

skyguard_44.jpg

אתה יודע מה הכי מעציב שכתוב בסוף הכתבה, שעם כן תקנה אותה

היא תגיע עוד 18 חוודשים כלומר עוד שנה וחצי, זה המון זמן, יותר מדי זמן לחכות לה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתן לשגר פטריוט או חץ על קטיושה/פאג'ר.

הטילים האלה מיועדים לא לקטיושות מסכנות אלה לטילים כמו סקאדים שהם קצת יותר רציניים. (או זילזל).

הם לא ממש יצליחו להנעל על הקופסאות שימורים המעופפות האלה, מה עוד שטווח המעוף שלהם קצר מידי מכדי ליירט אותם (לחיפה יש כולה דקה התרעה, ממש לא מספיק כדי לשגר פטריוט למשל ושהוא לא יעשה יותר נזק עם הרסיסים שלו- למשל ב91, הפטריוט עשו הרבה יותר מידי נזק).

המערכת המדוברת היא נאוטילוס, לייזר, אם אני לא טועה הפיתוח הופסק.

ולהרגע, fireskill

תקרא את זה http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=193032.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתן לשגר פטריוט או חץ על קטיושה/פאג'ר.

הטילים האלה מיועדים לא לקטיושות מסכנות אלה לטילים כמו סקאדים שהם קצת יותר רציניים. (או זילזל).

הם לא ממש יצליחו להנעל על הקופסאות שימורים המעופפות האלה, מה עוד שטווח המעוף שלהם קצר מידי מכדי ליירט אותם (לחיפה יש כולה דקה התרעה, ממש לא מספיק כדי לשגר פטריוט למשל ושהוא לא יעשה יותר נזק עם הרסיסים שלו- למשל ב91, הפטריוט עשו הרבה יותר מידי נזק).

המערכת המדוברת היא נאוטילוס, לייזר, אם אני לא טועה הפיתוח הופסק.

ולהרגע, fireskill

תקרא את זה http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=193032.0

מצטער על הקללות אבל הוא פשוט אמר דברים שהוציאו אותי מכלי.

וברור שאי אפשר לשלוח חץ על קטושה

חץ מיליון שקל

קטושה - שקל תשעים אחרי הגדלה

אז מה הקטע?

והפיתוח של הנילוס הזה בוטל ואז חברה אחרת לקחה את זה פיתחה את זה יעילה את זה מאוד

וקראה לזה skygard מגן שמיים,

וזה מה שישראל רוצה לקנות מה שהכתבה למעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוצבו פטריוט ברחבי המדינה לפני המלחמה בעירק, מה הבעיה עכשיו? כל הנקודה היא שאם לא היינו תוקפים מטרות אזרחיות בלבנון היינו יכולים לדרוש מקהילות העולם להיות ערבות לבטחונינו, כתמורה לכך שאנחנו לא ניכנס ללבנון ונעשה שם pillage ויקינגי ונפוצץ הכל חזרה לתקופת האבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוצבו פטריוט ברחבי המדינה לפני המלחמה בעירק, מה הבעיה עכשיו? כל הנקודה היא שאם לא היינו תוקפים מטרות אזרחיות בלבנון היינו יכולים לדרוש מקהילות העולם להיות ערבות לבטחונינו, כתמורה לכך שאנחנו לא ניכנס ללבנון ונעשה שם pillage ויקינגי ונפוצץ הכל חזרה לתקופת האבן.

אני מצטער לנפץ את חלומך אבל כבר מוצבות פטריות פרסות בארץ בכמה מקומות

ואנחנו לא תוקפים מטרות אזרחיות בלבנון תקלוט! רק דברים של החיזבאללה!

שני הדברים תקפיים לשני הצדדים

החיזבאללה אמר שגם הוא תוקף רק מטרות של הצבא

אבל פוגע באזרחיים

same same

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוצבו פטריוט גם בשרון.

וזה לא הקטע של המחיר, הוא פשוט לא מסוגל ליירט צינור של 3 מטר.

סקאד זה כבר קטע רציני.

ואי אפשר שכל ההרוגים חיזבאללה, זה מה שקורה שנלחמים מאחורי עגלות של תינוקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...