אולמרט מתקפל תחת הלחץ האמריקני ומסכים להפסקת אש ! אבוי, הכל ירד לטמיון ! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אולמרט מתקפל תחת הלחץ האמריקני ומסכים להפסקת אש ! אבוי, הכל ירד לטמיון !

Sting

Recommended Posts

פשוט לא יאומן ! כל מה שקרה בשבועים האחרונים היה לחינם כלום גורנישט ! :s07::bash: אולמרט שוב שינה את המטרות הצבאיות והמדיניות תחת הלחץ האמריקני

שונו שוב פעם מטרות המלחמה של בחיזבאללה, והחל תהליך ההתקפלות של אהוד אולמרט מפני הלחץ האמריקני, עם בואה של שרת החוץ האמריקנית קונדוליסה רייס לישראל בשבת אחה''צ.

להלן שלושת הנקודות העיקריות של העמדה הישראלית החדשה, שהם למעשה הסכמה ישראלית להפסקת אש, לאחר שכמה שעות קודם לכן ,בשבת בבוקר, דחתה דרישה של האו''ם להפסקת אש ל-72 שעות.

1. איננה דורשת יותר את פירוק חיזבאללה מנשקו. גם לא את פירוק הנשק הכבד שלו, כולל הטילים.

2. דורשת רק כי חיזבאללה יורחק מהגבול הישראלי-לבנוני.

3. ישראל דורשת כי הכוח הרב לאומי שיוצב בלבנון יקבל על את המשימה להבטיח כי איראן וסוריה לא יחמשו מחדש את חיזבאללה בטילים ובנשק.

המקורות של תיקדבקה מציינים כי אף אחד מתנאים אלה איננו מציאותי.

אי אפשר להרחיק את חיזבאללה מאזור הגבול עם ישראל, מאחר ופירוש הדבר פינוייה של כל האוכלוסייה השיעית של דרום לבנון.

http://www2.debka.co.il/headline.php?hid=1810

לא חבל על כל החיילים והאזרחים שנהרגו ?

לא חבל על כל הסבל של האזרחים ?

לא חבל על כל הכסף שבוזבז ?

לא חבל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

לא נראה לי שזה אמיתי, ארה"ב רוצים שנלחם בהם.

עוד כתוב שם שישראל מוכנה לוותר על פירוק חיזבאללה מנשקו, לא נראה לי שישראל תצא משם לפני שיגיעו כוחות בין לאומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבקה לא נחשב אתר חדשות כל כך אמין... ::)

בדיוק מה שבאתי להגיד

האתר דבקה מפורסמות בוא המון ידיעות מושמצות ומטומטמות להחריד,

אין לסמוך עליו,

ולא נראה לי גם שאולמרט יפסיק את המלחמה עם התנאים האלה

כל המדינה תהרוג אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMFG

ישראל: אין צורך ב"הפסקת אש הומניטרית"

גורמים מדיניים מסרו כי ישראל דחתה את בקשת האו"ם להפסקת אש בת 72 שעות במהלכה יפונו אזרחים מדרום לבנון ויועבר סיוע לפליטים. דובר משרד החוץ: המסדרונות ההומניטריים מספיקים. הערב: רייס שבה לירושלים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3282998,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא יאומן ! כל מה שקרה בשבועים האחרונים היה לחינם כלום גורנישט ! :s07::bash: אולמרט שוב שינה את המטרות הצבאיות והמדיניות תחת הלחץ האמריקני

http://www2.debka.co.il/headline.php?hid=1810

לא חבל על כל החיילים והאזרחים שנהרגו ?

לא חבל על כל הסבל של האזרחים ?

לא חבל על כל הכסף שבוזבז ?

לא חבל ?

באמת חבל, ובגלל זה מפסיקים. איזה מין תועלת מביאות התקפות על בתי חולים ומרכזי ערים ושדות תעופה אזרחיים? פשוט תודו שאתם צמאי דם לנקמה ולא אכפת לכם מי נפגע, החיזבללה או סתם אזרח לבנוני תמים, העיקר הנקמה, לא לצאת פראיירים. לא ככה מטפלים בגוף טרור, לא בלתקוף מטרות אזרחיות. מניין ההרוגים בצד הלבנוני עבר את ה-400, יש למעלה מחצי מליון פליטים, שכונות שלמות נהרסו וארצות אחרות מתקשות להוציא את האזרחים שלהן משם (רק קנדיים יש איזה 50 אלף אזרחים שם) בגלל ההפצצות והפליירים שמפזרים לפני ההפגזות - זה לא בדיוק עוזר כאשר אין תחבורה וכולם ברחו ולא נראה לי שההתראה של הפליירים היא מספיק ארוכה. חוצמזה, איך הפליירים מתפזרים? הרוח יכולה לפגוע בנחיתה שלהם... מסדרונות הומניתריים בתחת שלי. הם לא עוזרים כלום, בגלל זה מניין ההרוגים כזה אסטרונומי ליד שלנו.

אתם לא מבינים, warmongers יקרים שלי. ההפצצות האלו פועלות נגדינו. כמה נראה לכם העולם ימשיך להתעלם מתגובות מוזגמות מצידינו? וזאת תגובה לא רק מוגזמת אלא שמה על הכוונת את מי שלא צרייך להיות בה - אזרחים לבנוניים. אם זה לא מספיק אז פגענו ב-2 מוצבים של האו"ם. אתם יודעים מה העולם אומר? העולם אומר "זה כי הם יהודים, הם חושבים שהכל מותר להם". אז זהו, לא הכל מותר ולא נוכל להסתתר מאחורי השואה כמו תירוץ לכל מה שקורה פה. לעולם לסבול אותנו ולארה"ב נמאס לכסות לנו את התחת. ברגע שאנחנו מחזיקים את תושבי לבנון ובטחונם כערובה לבטחונינו, איננו עוד מדינה ריבונית אשר מגינה על עצמה, אלא זה הופך אותנו ללא יותר טובים מסוריה שמחזיקה בלבנון בת ערובה מזה שנים רבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...