גישה להגדרות מודם, WRT54G - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גישה להגדרות מודם, WRT54G

SD Project

Recommended Posts

אחרי שאני רושם http://192.168.1.1 בשורת הכתובות נפתח החלון בתמונה.

בעקרון אני אמור לרשום admin סיסמא אבל משום מה הוא לא עובר לי את חלון האישור כניסה.

אני עושה זאת כדי להיכנס להגדרות של הראוטר לפתוח כמה פורטים ולנסות לבטל את הפייר-וול הפנימי...

מיש'ו ניתקל בתופעה ? טיפל בה ? אשמח לשמוע !

תודה רבה לעוזרים,

ניאו :xyxthumbs:

*ועל הדרך עוד שאלה, המחשב שלי הוא עם הראוטר (חוטי) ושל אחי הוא עם האנטנה (אלחוטי).

האם אני יכול איכשהו להעביר קבצים מאצלי אליו וההפך בלי תוכנות כמו איסיקיו ומסנג'ר ?!

האם אני יכול לראות את המחשב שלו על גבי המסך שלי בלי להשתמש בRemote Adminstrator ?!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1-האם אתה רכשת את הנתב או דרך חברה מסוימת?

2-אם אני לא טועה,אתה אמור להשאיר את שדה ה-יוזר כריק ובשדה הסיסמה לרשום admin.

3-כן,אתה יכול לעבוד עם שיתוף הקבצים של .יש לך בנעוץ בלי סוף מדריכים לגבי שיתוף קבצים של .

4-אתה יכול בעזרת RDP המובנה של להשתלט על המחשב המרוחק ברשת שלך או בעזרת תוכנות כמו radmin או vnc.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ הגבתי לך..מוזר בכל.

בכל מקרה:

אף פעם לא קונים מספק תשתית/תוכן.אחרת,כאשר אתה תרצה לעשות שינוי בהגדרות הנתב,אתה תחוייב באיבוד האחריות עליו.אם תסכים לזה,תקבל את היוזר והסיסמה שאותם הטנכאי שלהם הגדיר בקינפוג הריאשוני של הנתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטול חומת-אש של הנתב לא יתן לך כלום.

בגלל שנתב ביתי תהליכים של NAT +PAT--לכן,הבעיה מתעוררת כאשר מגיעה תעבורה נכנסת לנתב (כלומר, מהעולם החיצון) אשר אף מחשב מהמחשבים הפנימיים לא פנה אליה. במקרה הזה לנתב אין רשומה מתאימה אצלו בבטן והוא לא יודע מה לעשות עפ הפאקט הנ"ל.

אם קינפגת את הנתב מראש, ואמרת לו להעביר את כל מה שמגיע לפורט X באופן אוטומטי למחשב Y - זה בדיוק מה שהוא יעשה.

לכן,עדין תצטרך לעשות הפנית פורטים למידע שהוא unsolicited traffic והנתב לא יודע מה לעשות איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטול חומת-אש של הנתב לא יתן לך כלום.

בגלל שנתב ביתי תהליכים של NAT +PAT--לכן,הבעיה מתעוררת כאשר מגיעה תעבורה נכנסת לנתב (כלומר, מהעולם החיצון) אשר אף מחשב מהמחשבים הפנימיים לא פנה אליה. במקרה הזה לנתב אין רשומה מתאימה אצלו בבטן והוא לא יודע מה לעשות עפ הפאקט הנ"ל.

אם קינפגת את הנתב מראש, ואמרת לו להעביר את כל מה שמגיע לפורט X באופן אוטומטי למחשב Y - זה בדיוק מה שהוא יעשה.

לכן,עדין תצטרך לעשות הפנית פורטים למידע שהוא unsolicited traffic והנתב לא יודע מה לעשות איתו.

אני מנסה להבין, ולא מצליח :nixweiss:

כל זה אני עושה כדי להמהיר את האימיול כי מהפירמוט המחשב השתגע...

האקספלורר טס שיוט באתרים וכד' אבל האימיול לא עובר את ה100...

אני הייתי מוריד קבוע על 192...

אני אנסה לדבר עם סמייל לראות מה הם אומרים, ואם יש לך דבר בשבילי אל תתביש ;)

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור תומך טכני אני נתקל בלי סוף באנשים שאיפסו לעצמם את הנתב בגלל משהו שהם קראו בפורום,במקרה הטוב,טלפון אחד לתמיכה והנתב מוגדר שוב,במקרה הרע צריך להחליף את הנתב (ולא,הפסקת עבודה של הנתב בגלל איפוס או שינוי קושחה לא נכללים באחריות),אז אם אתה מוכן לשלם על חדש-בבקשה,תעשה איפוס וכל מה שאתה רוצה,אחרת,תתקשר לתמיכה של הספק שלך,הם ישמחו להגדיר עבורך כמעט כל מה שתרצה בנתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור תומך טכני אני נתקל בלי סוף באנשים שאיפסו לעצמם את הנתב בגלל משהו שהם קראו בפורום,במקרה הטוב,טלפון אחד לתמיכה והנתב מוגדר שוב,במקרה הרע צריך להחליף את הנתב (ולא,הפסקת עבודה של הנתב בגלל איפוס או שינוי קושחה לא נכללים באחריות),אז אם אתה מוכן לשלם על חדש-בבקשה,תעשה איפוס וכל מה שאתה רוצה,אחרת,תתקשר לתמיכה של הספק שלך,הם ישמחו להגדיר עבורך כמעט כל מה שתרצה בנתב.

בגלל שבמקרה הזה מדובר בנתב שנרכש מספקית האינטרנט, אני מסכים איתך. לא צריך לגעת בו בכלל, לדבר עם ספקית האינטרנט ושהם ישברו את הראש.

אבל מה אם זה כמו הרוב המוחלט מהנתבים שיש, שנקנו באופן פרטי? אני מניח שאם הוא היה מתקשר לתמיכת האינטרנט שלו עם בעייה כזו, הם היו אומרים לו "אנחנו לא תומכים בנתבים שלא נקנו אצלנו" (ובצדק). אז מה הוא אמור לעשות? לא לנסות לפתור את הבעייה לבד? במקרה הכי גרוע הוא יזמין טכנאי, אבל למה לא לנסות לפתור את הבעייה לבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר לספקית האינטרנט שלך תסביר להם את הבעייה ותראה אם תוכל לפתור את זה איתם בטלפון

אם לא ואתה עדיין נחוש לפתור את הבעייה תבצע Reset(כפתור ה Reset נמצא מאחורי הנתב)

כדי לבצע Reset אתה צריך ללחוץ ולהחזיק את כפתור ה Reset ל 30 שניות

ד"א האם ניסית או עידכנת Firmware?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הנתב לא נרכש דרך חברה מסוימת-אז בכיף,,,,שיעשה מה שבא לו בנתב,אחרת,פשוט חבל,,,הנתבים יקרים יותר כאשר הם נרכשים דרך ספקי האינטרנט בגלל התמיכה הטכנית,למה לא להשתמש בה?.

ולמי ששאל-דווקא נתקלתי במקרים שאיפוס של הנתב גמר אותו סופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...