רוצה לקנות X1900XT...דעה שלכם - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות X1900XT...דעה שלכם

Yaron-Cohen

Recommended Posts

הX1900XT כרטיס מצוין והוא אחד מכרטיסי הHIGH END ההכי מישתלמים היום מביחנת מחיר וביצועים אבל DX10 והדור הבא בפתח וגם אם תעזוב את DX10 מה אתה צריך כרטיס כזה? הוא חזק אבל 7600GT או X1800GTO/XT יכול לעשות את העבודה מצוין להוציא היום 2200 שקל על כרטיס HIGH END זה ביזבוז וחבל תאמין לי כרטיסי הMID END היום הכי מישתלמים מבחינת ביצועים ומחיר ועדיף לך ללכת על אחד כזה ולשמור את הכסף לדור הבא ואז כבר תקנה HIGH END כמו שצריך אבל שוב זאת ההחלטה שלך אני רק מציע לך לא לבזבז יותר מידי כסף ועדיין להנות מגיימינג באיכות מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הX1900XT כרטיס מצוין והוא אחד מכרטיסי הHIGH END ההכי מישתלמים היום מביחנת מחיר וביצועים אבל DX10 והדור הבא בפתח וגם אם תעזוב את DX10 מה אתה צריך כרטיס כזה? הוא חזק אבל 7600GT או X1800GTO/XT יכול לעשות את העבודה מצוין להוציא היום 2200 שקל על כרטיס HIGH END זה ביזבוז וחבל תאמין לי כרטיסי הMID END היום הכי מישתלמים מבחינת ביצועים ומחיר ועדיף לך ללכת על אחד כזה ולשמור את הכסף לדור הבא ואז כבר תקנה HIGH END כמו שצריך אבל שוב זאת ההחלטה שלך אני רק מציע לך לא לבזבז יותר מידי כסף ועדיין להנות מגיימינג באיכות מעולה.

לא יודע אם שמת לב...אבל אני עכשיו על 76GT ואני לא מרוצה משהו...וזה יכול להיות בגלל המעבד..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה , לפני שאתה מביא את המפלצת גרפיקה החלומית הזו , אתה צריך לשאול את עצמך מס' שאלות:

א) האם תוכל לממש אחריות בארץ?

ב)האם אתה באמת צריך אותו - כי זה כרטיס שמסוגל להריץ משחקים על רזולוציה גבוהה מאוד.

עקב העובדה שאתה יכול להשיג אותו ב 1700 שקל מקלה על הבחירה , אז נשארת השאלה רק אם אתה יכול לממש אחריות

כי זה עדיין חשוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה , לפני שאתה מביא את המפלצת גרפיקה החלומית הזו , אתה צריך לשאול את עצמך מס' שאלות:

א) האם תוכל לממש אחריות בארץ?

ב)האם אתה באמת צריך אותו - כי זה כרטיס שמסוגל להריץ משחקים על רזולוציה גבוהה מאוד.

עקב העובדה שאתה יכול להשיג אותו ב 1700 שקל מקלה על הבחירה , אז נשארת השאלה רק אם אתה יכול לממש אחריות

כי זה עדיין חשוב מאוד.

אחריות צריך לברר....

וכמו שאמרת...המחיר שאני יכול להשיג אותו באמת מקל...

למה אתה לא מרוצה מה7600GT זה כרטיס לא רע בכלל מה אתה חייב שכל משחק ירוץ לך ברזולוציה של לא פחות מ1600*1200?

אני צריך שמשחקים יפעלו ברזולוציה 1600x1200 או 1280x1024...והוא לא מציג פילטרים ברמה גבוהה...קיצור ציפיתי ליותר...

גם עד שאני לא יחליף מעבד אני לא אוכל לדעת...ב10 ככה אני יקנה מעבד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...