הרגנו עד עכשיו כ-600 לבנונים - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרגנו עד עכשיו כ-600 לבנונים

Guy King

Recommended Posts

זה לא "כמה שנים", זה פחות משנה (אולי קצת יותר...)

ואני מדבר על כל אלה ש-

שמוכנים "לסבול" (כשהם רחוקים לפחות כמה עשרות ק"מ מהנפילות) קסאמים והרג אזרחים במדינה שלהם, אבל לא מוכנים לסבול את הרג האנשים שרוצחים את אותם אזרחים...

בזה שאתה מנסה להצדיק את הקסאמים ומחשיב אותם כחלק מהסטטוס קוו- אתה בהחלט מתאים להגדרה.

לצערי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 366
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קסאמים היו לפני ההתנתקות

כבר ב2004 היה ירי קסאמים

ואני מדבר על כל אלה ש-בזה שאתה מנסה להצדיק את הקסאמים ומחשיב אותם כחלק מהסטטוס קוו- אתה בהחלט מתאים להגדרה.

לצערי

חבל שאתה לא מבין

אני ממש לא מצדיק אותם

אני פשוט מתאר את המצב הקיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה לשדרות ולשאר הישובים שמחוץ לרצועה קסאמים התחילו לעוף אחרי ההתנתקות, או קצת לפניה... וב04' לא הייה גשם כזה של קסאמים כמו שהיה לפני כמה חודשים.

חבל שאתה לא מבין

אני ממש לא מצדיק אותם

אני פשוט מתאר את המצב הקיים

אתה מתאר את המצב שנוצר ע"י חברי מפלגת קדימה, ובתמיכת העבודה. תזכיר לי שוב במי בחרת בבחירות האחרונות? כי תמיכה באחת מהמפלגות האלה, מבחינתי זה הסכמה ל"סטטוס קוו" הזה. שום דבר לא מנע מהאנשים האלה להפסיק את הקסאמים לפני שנה ולפני חצי שנה, אבל הם בכול זאת העדיפו לחכות עד עכשו כדי לעשות פעולה כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה,בשדרות היו קסאמים גם לפני ההתנתקות

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%A1%D7%90%D7%9D

המצב הזה נוצר ע"י מפלגת הליכוד בראשות שרון

אני הצבעתי בבחירות האחרונות למפלגת העבודה

חבל שהצעד נעשה בעקבות אירועים מצערים אבל חשוב שהצעד נעשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכול מקרה, לפני ההתנתקות הייה ירי ממש זניח יחסית למה שבא אחרי... כמובן שכבר אז הייה צריך לבטל (או לפחות לדחות) את ההתנתקות ולטפל בבעייה... ומתי הירי התחיל לא כל כך חשוב עכשו...

מפלגת "קדימה" מורכבת מאותם אנשים שהרכיבו (ותמכו) את ממשלת הליכוד. זה באמת לא משנה אם הם יקראו לעצמם חסמב"ה, העיקר שזה אותם אנשים שלא מוכנים להודות בטעות שלהם, ומתכונים לחזור על אותה טעות בדיוק.

וזה שהצעד נעשה זה לא מבטל את העובדה שהוא לא נעשה בזמן. יש דרך לעשות דברים, ובד"כ היא יותר חשובה מהתוצאה הצפוייה של המהלך. אני הייתי בעד יציאה מעזה ומלבנון- אבל לא תחת אש כמו שהמהלכים בוצעו. ובגלל שהם בוצעו כפי שהם בוצעו, תראה איפה אנחנו עכשו. היום זה כבר כמעט לא משנה מה תעשה, כי הערבים יודעים, שאחרי שנסיים לעשות רעש, הם יוכלו לשוב ולירות טילים על , ואנחנו לא נגיב- כדי לא להסתבך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום זה כבר כמעט לא משנה מה תעשה, כי הערבים יודעים, שאחרי שנסיים לעשות רעש, הם יוכלו לשוב ולירות טילים על , ואנחנו לא נגיב- כדי לא להסתבך....

זה לא מדוייק. אנחנו לא עושים רעש, אנחנו די משתגעים. היכולת שלנו להסב להם נזקים משמעותית בהרבה מאשר הם לנו. לכן אם באמת המבצע ימשך עוד שבועיים יקח להם די הרבה זמן להשתקם אחריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אירגון טרור שנתמך ע"י לפחות שתי מדינות. פגיעה משמעותית באירגון תהייה רק אם נגרום לנתק בינו לבין התומכים שלהם.

ואני דיברתי בעיקר על הפלסטינאים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבחירות ב2001 (המיוחדות) הצבעתי לברק

זה מה שכתבתי, לא?

זה דיון על מות האזרחים בלבנון

אבל סביר להניח שפשוט לא קראת אותו והחלטת להכנס ולמשוך אותו לאיזה כיוון שבא לך

באמת?

טיל שעף על ישוב ישראלי- אזרחי, ללא כל התגרות זה לא עילה מספיקה?!

התגובה הזאת היתה צפוייה :)

בעקרון זאת עילה מספיקה

אבל המצב בישראל קצת יותר מסובך, זה נהייה מעין סטטוס קוו שהממשלות למדו לחיות איתו

עד שפרץ הגיע :D

אז מי הסיט את הדיון מהנושא המקורי שלו, אני או אתם? אני הגבתי להודעה קיימת, ההודעה שלי לא באה סתם כך באמצע דיון בנושא אחר.

האמת היא שסביר שלא הייתי נכנס לדיון הזה, אלמלא היית כותב

צריך להבין את הקשיים שקיימים במלחמה מול ארגון טרור שמסתתר בתוך אוכלוסייה אזרחית

(למרות שלדעת הימין זה לא קושי, פשוט הורגים את כולם אבל זה כבר לדיון אחר)

נשמטה לך המילה "הקיצוני" שם, לא? ::)

כן, בדיעבד

אני שמח שצעקת את זה לפני הנסיגה

אני לא שמעתי את זה מאף ח"כ

לך הסתבר בדיעבד. אנחנו ידענו את זה עוד קודם. אז אולי תכבד את הדעה שלנו לפני שאתה מנסה תרגיל כזה שוב? הרי כבר הראנו שאנחנו יודעים טוב יותר ממך מה הולך לקרות במקרים כאלו.

לא שמעת את זה מאף ח"כ? בחייך. דיברו על זה גם לפני וגם אחרי הנסיגה מלבנון. לעזאזל, צה"ל, הדרג המקצועי, הזהיר נגד הנסיגה. או אולי גם את זה לא שמעת?

כל הממשלות שהיו מאז נושאות באחריות למה שקורה היום בלבנון

גם ממשלת ברק וגם ממשלות שרון

לא מדוייק. ראשית, מי שגרם לבעיה אחראי יותר ממי שלא תיקן אותה. שנית, צריך עילה, קאזוס בלי. אתה לא יכול סתם לתקוף מדינה שכנה. לברק היתה עילה, בדיוק אותה עילה שהספיקה לאולמרט ופרץ: ב- 2001 החיזבאללה חדר לשטח , תקף סיור צבאי וחטף שלושה מאנשיו. ברק לא ניצל את ההזדמנות.

אתה מגיב כאילו כל העניין חדש לך

מה לעשות שממשלות "התרגלו" למצב של קסאמים והפכו אותו לסטטוס קוו?

וזה לא היה שמאל בשלטון...

ממתי קדימה היא לא שמאל?

ובכל מקרה, אחד הנימוקים להתנתקות היה שאחריה, תהיה לנו לגיטימציה להגיב בחומרה אם ההתקפות מרצועת עזה ימשכו. הן לא רק נמשכו, הן התגברו, אבל התגובה של ממשלת (קדימה בשני המקרים) היתה מאוד מינורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמטה לך המילה "הקיצוני" שם, לא? ::)

בגדול, ההבדלים בין הימין והימין הקיצוני בפורום הזה כמעט ולא קיימים

בכל אופן, כן הכוונה היתה לימין הקיצוני

לך הסתבר בדיעבד. אנחנו ידענו את זה עוד קודם. אז אולי תכבד את הדעה שלנו לפני שאתה מנסה תרגיל כזה שוב? הרי כבר הראנו שאנחנו יודעים טוב יותר ממך מה הולך לקרות במקרים כאלו.

לא שמעת את זה מאף ח"כ? בחייך. דיברו על זה גם לפני וגם אחרי הנסיגה מלבנון. לעזאזל, צה"ל, הדרג המקצועי, הזהיר נגד הנסיגה. או אולי גם את זה לא שמעת?

היו אזהרות, תמיד יש אזהרות

חלקן מתבררות בסוף כנכונות וחלקן לא

בסופו של דבר, זה היה צעד מבורך

ועדיין, האשמה על כל ממשלות מאז ועד היום

גם מי שגרם וגם מי שלא מנע

ברגע שזרוע צבאית של ארגון טרור יושבת ליד הגדר, מתחמשת ומהווה סיכון היו צריכים לפעול נגדה

עם עילה או בלי, פשוט להציב אולטימטום לממשלת לבנון.

אני, להבדיל מהרבה אחרים פה בפורום מכבד את העמדה של הצד השני

לא תמיד מסכים איתה אבל מכבד.

(רוב התגובות בפורום הזה הם בסגנון "שמאלני יפה נפש" או סתם תמונה בלי קשר למציאות)

ממתי קדימה היא לא שמאל?

ובכל מקרה, אחד הנימוקים להתנתקות היה שאחריה, תהיה לנו לגיטימציה להגיב בחומרה אם ההתקפות מרצועת עזה ימשכו. הן לא רק נמשכו, הן התגברו, אבל התגובה של ממשלת (קדימה בשני המקרים) היתה מאוד מינורית.

מה הקשר קדימה עכשיו?

דיברתי על ממשלת הליכוד בראשות שרון

שם התחילו הקסאמים וקיבלו את הסטטוס קוו.

קשה לי להגיד שאני לא מאוכזב מהטיפול בקסאמים לאחר ההתנתקות

(ושוב, עד הבחירות זאת היתה מפלגת הליכוד)

נקווה שאולמרט ופרץ ימשיכו עם הקו הנוכחי גם בעזה ויגיבו בחומרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, כן הכוונה היתה לימין הקיצוניהיו אזהרות, תמיד יש אזהרות

זה שאלה של הגדרה קיצוני או לא למה אתה קורה ימין קיצוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, כן הכוונה היתה לימין הקיצוני

אתה באמת מתייחס להודעות של הילדים הקטנים האלה שיושבים כל הזמן וכותבים הודעות בסגנון של "מוות לערבים" או "לחסל את כולם!!!111 לזרוק עליהם אטום..."?

מה הקשר קדימה עכשיו?

דיברתי על ממשלת הליכוד בראשות שרון

שם התחילו הקסאמים וקיבלו את הסטטוס קוו.

ממשלת "קדימה" מורכבת נטו מהליכודניקים וחברי העבודה שתמכו בשרון. אתה מנסה להאשים את המפלגה שהביא את האסון הזה. אני מאשים את האנשים שקיבלו את ההחלטות ועזרו להוציא אותן אל הפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קדימה הוקמה לפני בחירות. דה פקטו, קדימה שלטה במדינה מאז ההכרזה של שרון על תוכנית ההתנתקות.

ואני עדיין לא מבין: אני בעד חיסול כל הערבים או שעברתי לשמאל בלי שסיפרו לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובאותו עניין:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3284052,00.html

אנשים שצריך להעמיד מול כיתת יורים:

597.

תהיה רציני צה"ל רצח לפחות 300 ילדים לא ילד אחד אל תשווה (לת)

עידו - רמת גן

ומצידי זה יכול להיות גם 10000000000 אם זה הייה מונע את הרצח (רצח= הריגה מכוונת ומתוכנת...) של הילד ההוא.

620. ואנחנו צריכים להרגיש אשמה?!!

תראו מה עשיתם לערבים את הטבח של כנא........וטבח זה הוא אחד ממאות....אתם האשמים במוות של כל ערבי ובכל יהודי

נכון... אנחנו הפרנו הסכמים, חטפנו חיילים מתוך השטח של המדינה שלהם, ויורים בצורה מכוונת לעבר אוכלוסייה אזרחית...

274. חולה עד מאד....חייב טיפול מיידי

אני יודיע שאתה מייצג את הרוב בדבריך אלה, וצר לי עליך ועל שכמותכם, אתם פשוט חולים וזקוקים לטיפולים,כאלה שששנים רבות לא הצליחו לרפות, אך אל ייאוש, רק אם תשתדלו לדעתי יש סיכוי להבריא....!! כולנו איתכם..!!!!!

אגב, שמתם לב שבYNET כל פעם שמחבלים הורגים ישראלי שגם ביו"ש אז הוא מוגדר כ"מתנחל", וכל מחבל שמחוסל מוגדר כ"פלסטינאי"?

תוספת: תקראו את התגובות למצב של רוה"מ הבא... ( ;))

http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-1924,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...