ביצועים נמוכים לפנטיום D (צוואר בקבוק?) - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביצועים נמוכים לפנטיום D (צוואר בקבוק?)

H-nover

Recommended Posts

הCPU Usage שלי נמוך מאוד רוב הזמן. אני בספק אם זה קשור למערכת ההפעלה (לא מזמן עשיתי התקנה נקיה).

בכלל הבעיות שאני רואה קשורות רק לדברים שיש בהם 3D. אני מקבל חצי מהנקודות CPU שאני אמור לקבל ב3DMark06.

מישהו אמר לי שזה אולי קשור לטמפרטורה של המעבד (50 מעלות ללא מאמץ) ואז במשחק כשהוא נכנס למאמץ והטמפרטורה עולה הוא מוריד ביצועים. הציעו לי לנסות להריץ את ה3DMark06 עם מארז פתוח ומאוורר רגיל מכוון פנימה, אני אנסה את זה אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

אולי אתה צודק..אבל אני לפחות מדבר על הסופר פאי ששם ישומים תלת מימדים הם לא רלוונטיים...בעיות במערכת הפעלה גם לא נראות לי...

וה=CPU Usage נמוך מאוד (ללא מאמץ) בין 0-5%...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שקצת סטיתם מהעיקר.

המטרה של האשכול שפתחתי הינה למצוא את הסיבה לביצועים נמוכים של המעבד הנ"ל (שבאים לידי ביטוי ב3dMARK2006 cpu ובfps נמוך במשחקים).

superpi נותן תוצאה הגיונית, מכאן ניתן להסיק שרק אפלקיציות גורמות לאיזושהי בעייה שמקורה לא ידוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה המעבד שלי אמור לקבל בסטוק?

כי אני מקבל 44שניות גם.

---

לפני שתתכילו לשאול.

יש לי את כל הדריוורים ו אין תוכנות כבדות ו המחשב מזהה DUAL שתי ליבות.

??? אני לא מבין איך 44שניות !

באוברקלוק ל 3.4GHZ קבלתי 38שניות.... אבל איך!!!!!!!!!! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יודע שאני בסטוק מקבל 42 שניות...

והמעבד שלי הרבה יותר חזק משלך בסטוק..השאלה אם 2 שניות בין המעבדים האלו זה הגיוני...

לגבי OC אין לי מושג..

תראה לפני שהפנטיום d930 בא עם הורדת מחירים חזקה, היה על זה מלא דיונים...

תמיד אמרו שהd805 מצויין לאוברקולקינג, ושעשו לו oc הוא עקף בהרבה מהבנצ'ים שערכו לו, את המעבד שלך...

האמת שהoc שהוא עשה לא נחשב מטורף...אם אני לא טועה בבדיקות האיצו אותו ל3.8....

אבל יכול להיות שזה מספיק כדי שיעקוף את שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד נחמד מה שאתה אומר..רק שאנחנו לא מדברים על OC פה..

הוא אמר שהוא בסטוק מקבל 44 שניות..ואני בסטוק 42...בסטוק,והעניין הוא שבסטוק שלי הרבה יותר חזק משלו...ואני לא חושב ש-2 שניות זה פעם מספק היתי אומר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכול המגיבים תודה אבל בקשה קטנה את הדיון הזה פתחתי לא בשביל להשוות תוצאות בsuperpi או שכול אחד יתחיל לזרוק לו תוצאה של superpi.

את הדיון פתחתי כי יש לי בעייה במחשב ואני נואש לפתור אותה.

כבר ציינתי: תוצאת הסופרפיי נורמלית אז תפסיקו בבקשה לדון בסופרפייי.

שוב אני ארענן מהי המטרה: מציאת המקור לביצועים נמוכים של מעבד דול קור חדש במשחקים וב3dmark cpu כלומר באפליקציות תלת מימד.

נ"ב מעודכנים, ביוס, וכו' (מחשב חדש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...