צה"ל מפשל שוב פגיעת פגז בבסיס או"ם יש נפגעים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל מפשל שוב פגיעת פגז בבסיס או"ם יש נפגעים

ALÞHA

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קצת מוזר שמטוס פוגע במצב של האו"ם אחרי הכל יותר נועדו להיכנס יותר עמוק אם נרצה לפגוע במשהו שנמצא בגזרה הדרומית ועוד ליד האום יש את החיל התותחנים בישביל זה.

אז גם צה"ל הודיע שהחיזבאללה פגע קטיושה במוצב של האו"ם לא יודע מה נסגר עם זה בסוף, אני מאוד מקווה שהחיזבאללה מבלבלים את השכל ושיכול להיות שהם אלה בכלל שירו, בבקשה אם צה"ל חכם שיעשה משהו יפיל עליהם את האשמה יתקע שם איזו קטיושה.

הכי חשוב זה שמגיעים הכוחות הנייטרלים שצה"ל לא יתקרב אליהם ולא ירה לכיוון שלהם שיתעסקו עם החיזבאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה טעם יש לנו לפגוע באו"ם? להפך אנחנו צריכים כמה שיותר תמיכה מהעולם.

וכנראה שאין מדובר פה בשקר, האו"ם גם הודיע על פגיעה של פגז צה"לי במוצב הזה שלהם ושיש נפגעים, הלבנונים מדווחים על הרוגים וכנראה שהם צודקים.

אממ ושאלה, מה האו"ם עושה שם בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תפסיקו לקבוע עובדות אחרי 5 דקות?

תחכו שיודיעו מה קרה.

שמע האו"ם הודיע על נפגעים והלבנונים הודיעו על מתים שניהם הודיעו על פגיעה באותו מוצב מפגז, האו"ם ולבנון משתף פעולה? מילא לבנון היו אומרים לבנון כבר שיקרו בשבועיים האלה אבל איזו סיבה יש לאו"ם לשקר לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה טעם יש לנו לפגוע באו"ם? להפך אנחנו צריכים כמה שיותר תמיכה מהעולם.

וכנראה שאין מדובר פה בשקר, האו"ם גם הודיע על פגיעה של פגז צה"לי במוצב הזה שלהם ושיש נפגעים, הלבנונים מדווחים על הרוגים וכנראה שהם צודקים.

אממ ושאלה, מה האו"ם עושה שם בכלל?

משקיף

עכשיו האו"ם אישר שצה"ל הרג 4 אנשים, מעניין מה הלאה.

מעניין מה יש לצה"ל להגיד על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1559 זה סעיף או החלטה תקרא לזה איך שאתה רוצה שהוחלטה ונקבעה ממזמן ולבנון לא עמדו בה, הם עשו טעות וכמו בצבא על טעויות משלמים. זאת עוד החלטה של האו"ם אז בכלל איך זה שהאו"ם לא עשה כלום עם כל המשקיפים שלו שראו שצבא גרילה עומד בגבול ולא לבנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...