מפרט ב7000 ש"ח כולל מסך למשחקים - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב7000 ש"ח כולל מסך למשחקים

Sunny Jim

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני גם הייתי מעדיף יותר אבל מה אפשר לשנות במסגרת התקציב? אני אבל לא חושב שזה כל כך קריטי כי בסוף זה גם ככה מתמלא... ומה לגבי הזכרון? ומה לגבי המסך? :)

את כל המחשב הרכבתי בPANDAS... לא מצאתי חנות אחרת שבה נמצאים כל הרכיבים(לפחות כל הרכיבים הבסיסיים שהמעבדה צריכה להרכיב)..

עוד שאלה: לדעתכם לא תהיה שום בעיה במפרט הנוכחי להעלות את הBUS ל333? או שיש סיכוי(אפילו קלוש) שהמערכת לא תהיה יציבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הזכרונות אתה יכול לקחת את הרגילים

אינטל לא כ"כ רגישים לתזמונים

המסך לא התחום שלי בכלל

ולא אמורה להיות שום בעיה להעלות באס ל-333 (כמובן עם הורדת המחלק לזכרון ל-1:1)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם! זה המחשב שאני אזמין(כנראה רק אגדיל את הדיסק קשיח למשהו נורמלי ואני עוד מתלבט בין 2 מסכים, הLG וה 740B אבל זה לא עקרוני...)

עוד שאלה, רציתי לדעת אם יש טעם לפנות לחנות ולשאול אם הם מוכנים לתת הנחה על רכישה כוללת כל כך יקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי שזה מה שתגיד וזה לא אומר כלום.

אני רוצה לראות תוצאות רק אז אני אשקוט!!!

על איזה לוחות יש את השיאי עולם לקונרו?

975Xים בלבד

תודה רבה לכולכם! זה המחשב שאני אזמין(כנראה רק אגדיל את הדיסק קשיח למשהו נורמלי ואני עוד מתלבט בין 2 מסכים, הLG וה 740B אבל זה לא עקרוני...)

עוד שאלה, רציתי לדעת אם יש טעם לפנות לחנות ולשאול אם הם מוכנים לתת הנחה על רכישה כוללת כל כך יקרה?

לשאול לא עולה כסף, למרות שרוב החנויות הגדולות לא יכולות לתת הנחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בanandtech אגב כתבו שבלוחות ה965 תמיד האוברקלוק היה פחות טוב מאשר ב975 בכל הלוחות שהם בדקו...

קראתי על זה.

לעומת זאת בXS המליצו דווקא על הDS3.

בקשר לשיאי עולם - בד"כ מדובר בבדאקס או P5WDH D = שזה די הטופ של הטופ..

אז אין מה להשוות כ"כ.

דבר נוסף - בanand לא השוו את הDS3 ככה שההערה שלך לא רלוונטית.

===עריכה========

בXS ראיתי עכשיו ת'רד שBADAXE וDFI קבלו תוצאות דומות מאוד עם מערך E6800.

========עריכה=========

ליאורי מתוקי, זה בשבילך:

Well, I have a lot to write, probably more than I have time for. I will get some pictures up shortly.

The 975 boards all seem to have the same problem, lack of FSB... well, compared to 965 anyway. I did not like the 975 boards at all.

So far, it seems like the best boards to hold people over until RD600 and NV590 are 965 based due to very high FSB ability

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...