מחשב חדש לאבא - גג 1500 שקל ... - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש לאבא - גג 1500 שקל ...

104952

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

?

הוא אמר אה,

אז ביחד עם התגובה שלי זה

אה הא! לבנים.

יש מעבדי כפולי של סוקט 939

רק שאתה קונה פה מחשב מת. סוקט 939 ו-AGP הם שני פורמטים גוועים והולכים. תהיה לך ככה אפס יכולת שדרוג עתידית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאתה קונה פה מחשב מת. סוקט 939 ו-AGP הם שני פורמטים גוועים והולכים. תהיה לך ככה אפס יכולת שדרוג עתידית

תקשיב....אני לא מתכוון לשדרג עוד המחשב שלי אחרי השדרוג הזה... השדרוג הבא יהיה עוד 3-4 שנים כשאני אקנה מחשב חדש...לכן אין לי סיבה להתחיל למכור כרטיס מסך - הכרטיס שלי מספיק חזק - אבא שלי לא מרשה לי למכור, לא מצאתי לוח אם AGP שתואם AM2 וDDR, אני הולך כנראה לקנות מעבד X2 3800+ 939.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו, אני מבין מה אתם אומרים לי ואני באמת ממש מודה שאתם עוזרים....אבל אין לי סיבה להחליף הכל לPCIX כי -

אבא לא מרשה למכור את כרטיס המסך

אין לוחות AGP שתומכים בAM2 ובDDR - לכן אני נאלץ לקנות את הלוח אם של DFI...

אני לא הולך לשדרג את המחשב אחרי השדרוג הזה כי שנה הבאה אני בקושי אשחק במחשב מרוב לימודים ובגרויות ונגינה, אני רוצה עכשיו לתת את המקסימום שאפשר למחשב ואז בעוד שנתיים- שלוש אני אקנה מחשב חדש, יש לי מספיק כסף אין לי סיבה לחסוך עד אז , אני עובד כל יום ומקבל 60 שקל , זאת לא הדאגה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי עצה שלי מחשב כמו איבורי תקנה אם התקציב הוא 1500 אתה יודע בשביל עבודה משרדית הם לא רעות .. תברר יש גם בנועה ופנדה :x

תהנה :P

>:( >:(

אתה נותן לדן זבל!

מה זה אייבורי? דרעק!

:s07:

דן, תפרט פה {כן כן, פה} איזה רכיבים כבר יש למחשב שלך היום ולמחשב של אבא שלך היום, איזה רכיבים אתם צריכים ומה התקציב לכל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...