הדיסק של Far Cry לא מזוהה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיסק של Far Cry לא מזוהה

איסתרא בלגינא

Recommended Posts

הלכתי לבאג, הוצאתי 25 ש"ח וקניתי את העותק האחרון של Far Cry ששכב שם. באתי הביתה, הכנסתי לכונן ה- ו... כלום! Windows מתעקשת שלא הכנסתי כלום לכונן. WTF? הוצאתי והכנסתי שוב, כנ"ל. בדקתי עם נרו, גם לא רואה שום דבר. נו, לפעמים משהו נתקע. איתחלתי את המחשב וניסיתי שוב. גורנישט. הכנסתי אחר לאותו כונן, עובד שיגעון.

לקחתי את ה- לעבודה, הכנסתי לכונן שיש שם, עובד בלי בעיה. מה זה יכול להיות?

מערכת הפעלה Pro SP2 עם כל העידכונים, כונן Nec 3550.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מיסתורי, הכונן לא מזהה רק את הדיסק הספיצפי הזה? קונספירטיבי משהו

הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה, היא התנגשות של מערכת הגנת הקבצים עם הכונן שלך (מאד לא סביר אבל שמעתי על בעיות עם תוכנות ההגנה שUbisoft משתמשת בהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי בול עם הדיסק של מאפיה

בכונן cdrom הרגיל של המחשבים האחרים זה עובד, גם עם הוכנן של השרת

אבל בכונן שלי או בצורב כלום! נאדה דיסק נתקע וכאילו לא קיים!

כמה פרמוטים הרצתי שום דבר

באמת יש לזה פתרון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה חברה, רגע רגע - יש הגנה על ה- הזה? זה בהחלט יכולה להיות הבעיה, אני ביטלתי את ה- autorun לכוננים. אולי זה מונע מההגנה לרוץ. מצד שני, גם בלי ההגנה צריך לזהות שמשהו הוכנס לכונן, אחרת איך ההגנה תעלה ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח שזה קשור לautorun, בכל מקרה חלק מההגנות היום דורסניות במיוחד, ומסרבות להזדהות בשום צורה לDVD שלא תואם לדרישות שלהם.

לא שמעתי שום דבר חריג על פאר קריי, אבל אני יודע שלגירסאת הDVD של FEAR היו המון בעיות גם עם עותקים חוקיים לחלוטין.

זה הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו שעשוי לגרום לתופעה שכזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי קצת בפורומים של Ubisoft, יש שם רשימה (קצרה) של כוננים שלא תומכים בגירסת ה- . אין ברשימה אף כונן של Nec.

אוף. מחר אתקשר לבאג, אני מקווה שיהיה להם פתרון (שאינו "תחזיר לחנות ותקבל את הכסף").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...