לעזאזל עם השמאל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעזאזל עם השמאל

psycho59

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דעה אישית שלי היא שדבר לא מעניין אותם חוץ מחייהם באזור גוש דן ובית הקפה מתחת לבתיהם וכוס הקפה המאוד אנין שלהם.

זה ברור, ונכון גם לגבי הרבה אנשי ימין... ההבדל הוא, שאותם אנשי שמאל קיצוני הזויים, אטומים מכדי להבין שעם הגישה שלהם, בטווח הארוך (אך לא מאוד ארוך) לא יהיה להם בית באיזור גוש דן, אם הם בכלל יחיו... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לפי דעתי זאת טעות להגדיר אותם כשמאלנים

הם פשוט מאוד בוגדים

אמא שלי שמאלנית והיא סה''כ רוצה שלום בלי בלאגנים וטרור אבל בלי שום מחיר, לא עצורים, לא שטחים, נאדה

לעומת זאת הבוגדים מוכנים לתת עצורים,שטחים, והכול העיקר שבהם לא יפגעו

קיצר הבוגדים הם אגואיסטים שאכפת להם רק מעצמם

תבינו הם פוחדים שעקב תגובה של צה''ל על הירי של חיזבלה

אז החיזבלה ישלח טילים לתל אביב אבל רק רגע הם גרים בתל אביב !@#@#$

אז בוא נעשה הפגנה נגד זה, מה אכפת לי מהשאר העיקר שאני פה בתל אביב בהרקפה שותה אספרסו טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו במלחמת לבנון...חבורה של שמאלנים מזדיינים הפסיקה את התקיפה רגע לפני שזיינו לאשף תצורה וככה היו נכסכים חיים של אלפי ישראלים באינתיפדות השונות אבל תמיד יהיה היהודי שחושב שהוא חכם..אסור לעצור את הקרב עכשיו ללא הכרעה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מפגיז אותם מרחוק עם התהילים והמשיח

ומה בדיוק זה ייתן לך ? תזרוק עליהם ספרים ? אני בטוח שהם ינוסו בבהלה למראה ספר תהילים עף לעברם.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבינו שהשמאלנים הקיצונים טובים בדיוק כמו הימנים הקיצונים. בסך הכל "שמאל" זאת גישה טובה, זאת גישה שחותרת יותר לשלום ולשיוון מאשר הימין שהוא יותר מילטנטי ומתקשר לדת. במצב העכשווי גישת הימין טובה ומוצדקת בשביל לשרוד. בטווח הכללי, בלי גישת השמאל, לא היו לנו הסכמי שלום (נכון שבגין חתם על ההסכם, אבל התנהגותו לא מאפיינת גישה ימנית). בלי השמאל לא היינו יוצאים מלבנון (ולמורות שהחיזבאללה התחמש שם, היה אפשר להמשיך ו"להיות" בלבנון דרך שיגור טילים וגיחות , כמו עכשיו. ואם המטוסים היו רואים שהחיזבאללה מתחמש שם היינו מכניסים כוח רגלי. אבל היציאה מלבנון, ייתכן שב-6 שנים חסכה לנו כמה מאות הרוגים!). וד"א, אם רוצים להגדיר את השיוך הפוליטי של נאסרללה, הרי שהוא יהיה ימני קיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני, בתור מצביע עבודה, אשמח מאוד אם תיפול לידם קטיושה. לא צריך שימותו... כמה פציעות והתקפי חרדה יעשו את העניין.

ודרך אגב, אתם חייבם להתחיל להבדיל בין שמאל ושמאל קיצוני. זה ממש, אבל ממש, לא אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבינו שהשמאלנים הקיצונים טובים בדיוק כמו הימנים הקיצונים. בסך הכל "שמאל" זאת גישה טובה, זאת גישה שחותרת יותר לשלום ולשיוון מאשר הימין שהוא יותר מילטנטי ומתקשר לדת. במצב העכשווי גישת הימין טובה ומוצדקת בשביל לשרוד. בטווח הכללי, בלי גישת השמאל, לא היו לנו הסכמי שלום (נכון שבגין חתם על ההסכם, אבל התנהגותו לא מאפיינת גישה ימנית).

איזה סילוף של המציאות, בידי "פאנבוי" של השמאל ::)

קודם כל, הרוב המאוד גדול של ימניים במדינה רוצים מאוד שיהיה כאן שלום. ההבדל האמיתי בין שמאל לימין הוא ברמת התמימות... השמאל יותר תמים. עכשיו, זה לא אומר שהשמאל טועה (למרות שאני אישית חושב שכן). כי לעתים, כדי להגיע להישגים, צריך להתעלם מהמציאות לחלוטין ולשאוף לבלתי נתפס - ורק כך אפשר להשיג אותו.

בשורה התחתונה, הימין עושה הסכמי שלום והשמאל עושה מלחמות, פשוט כי כשישראל במלחמה אין אדם אחד בימין שיעיז לצייץ כנגד הממשלה ולהפריע לה בזמן שהיא מרוכזת במלחמה.

כשהימין עושה הסכמי שלום, בשמאל לא יעיזו לבקר זאת (באופן כללי, לפחות).

העובדה, היא שבגין היה ימני בדיעותיו, וחתם על הסכם שלום. אין כאן סתירה, היות וימני אינו מהגדרתו מחרחר מלחמה, אלא שואף לשלום באותה מידה - אך בפחות תמימות.

בלי גישת השמאל, לא היו לנו הסכמי שלום? אולי... בלי גישת הימין לא היתה לנו מדינה... ברור שאם במקום מדינת היתה קמה כאן פלסטין השלמה, ואנחנו היינו אזרחיה, לא היו מלחמות, כי לא היתה מדינה עויינת לגוש הערבי. היהודים כאן היו חיים כמו היהודים במדינות ערב. ואם זה טוב או לא - ניתן לויכוח. אני חושב שזה רע מאוד, נטורי קרתא ואחרים יחלקו עליי...

די לחלק סיסמאות חסרות בסיס. אני בבחירות הראשונות שהצבעתי - הצבעתי מרץ... היום אני בז לאותם אנשים שבזמן מלחמה מנסים להרפות ידי הממשלה עם הפגנות שבבסיסן שינאה, מחופשת לאהבת כולם...

ימין ושמאל אינם תכונות של בן אדם, אלא חלוקה של המפה הפוליטית. די לפאנבוייזם פוליטי, זה מרגיז ועלוב :-\

היום מתברר שביבי צדק עם כל אזהרותיו (טוב, נקווה שלא ממש כולן, כי אם כן יש כאלה שעוד בדרך) אבל לא יאה למר Guy King להודות בכך, אז הוא אומר שכרגע באופן רגעי, ארעי ואף תמוה ומוזר - יוצא שהימין צודק... אבל באופן כללי השמאל "מנצח" ::)

Guy, תתנער מהפנאטיות שלך על השמאל... אין "שמאל וימין" זוהי רק מפה פוליטית. מותר לך לתמוך ברוב מצעי השמאל, אך לקחת משהו ממצע הימין ולהיפך. ואין "שמאל צודק" ו"ימין צודק". צדק מוחלט ניתן לראות רק בדיעבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני, בתור מצביע עבודה, אשמח מאוד אם תיפול לידם קטיושה. לא צריך שימותו... כמה פציעות והתקפי חרדה יעשו את העניין.

ודרך אגב, אתם חייבם להתחיל להבדיל בין שמאל ושמאל קיצוני. זה ממש, אבל ממש, לא אותו דבר.

גם כנ"ל, אבל עם הסתייגויות. הם שמאל, אבל השמאל, כמו הימין, אינו מקשה אחת ולכרוך את השמאל המתון עם השמאל הקיצוני כשהם בבירור אינם מסכימים זו טעות (מצד שני גם השמאל המתון כורך את הימין המתון ביחד עם הימין הקיצוני לפעמים, וכבר האשימו "אותנו" ברצח רבין למשל, כך שמתגנבת לי קצת שמחה לאיד).

אבל גם אם תפול קטיושה בלב ההפגנה ויהיו הרוגים זה לא ישנה כלום - החיזבאללה לא אשמים, הם בסה"כ מתגוננים, זו ממשלת שאחראית להרוגים מקירבנו ::).

בסך הכל "שמאל" זאת גישה טובה, זאת גישה שחותרת יותר לשלום ולשיוון מאשר הימין שהוא יותר מילטנטי ומתקשר לדת.

ולכן השמאל מבטיח לפני כל נסיגה שאם היא לא תוביל לגן עדן עלי אדמות, אנחנו ניכנס בהם, נרסק אותם, נשמיד אותם?

אני, למשל, איש ימין ואני חילוני כשר למהדרין שמקפיד להפר קלה כחמורה. מה זה אומר? אני גם בעד שלום ושיוויון, אבל חושב שאנחנו לא יכולים להשיג אותם באשמת הצד השני. אולי אני בשמאל ואף אחד לא סיפר לי?

על רבע רגל, העמדה הבסיסית של השמאל היא שבני האדם טובים מטבעם ואם תהיה נחמד אליהם, הם יהיו נחמדים אליך (ומכאן נובע שאם הם לא נחמדים, בטח אנחנו עשינו משהו לא בסדר). העמדה הבסיסית של הימין היא שבני האדם אנוכיים מטבעם ושאם הם יחשבו שעדיף להם להיות לא נחמדים, הם יהיו לא נחמדים.

במצב העכשווי גישת הימין טובה ומוצדקת בשביל לשרוד. בטווח הכללי, בלי גישת השמאל, לא היו לנו הסכמי שלום (נכון שבגין חתם על ההסכם, אבל התנהגותו לא מאפיינת גישה ימנית).

בטווח הקצר, הגישה של השמאל נראית נכונה. הנה, ויתרנו להם אתמול וכתוצאה מכך היו פחות הרוגים. בטווח הארוך היא מתגלה כשגוייה - בשבועיים האחרונים בלבד ספגנו יותר הרוגים בלבנון (ומלבנון) מאשר בשנתיים וחצי האחרונות בהן שהינו ברצועת הביטחון. והפעם כחצי מהם אזרחים, בעוד שאז כמעט כולם היו חיילים.

בלי השמאל לא היינו יוצאים מלבנון (ולמורות שהחיזבאללה התחמש שם, היה אפשר להמשיך ו"להיות" בלבנון דרך שיגור טילים וגיחות , כמו עכשיו. ואם המטוסים היו רואים שהחיזבאללה מתחמש שם היינו מכניסים כוח רגלי. אבל היציאה מלבנון, ייתכן שב-6 שנים חסכה לנו כמה מאות הרוגים!). וד"א, אם רוצים להגדיר את השיוך הפוליטי של נאסרללה, הרי שהוא יהיה ימני קיצוני.

תתפלא. דווקא נתניהו, שבפעם האחרונה שבדקתי נמצא בימין, רצה לצאת מלבנון. הצבא התנגד והוא קיבל את דעתו של הדרג המקצועי. אהוד ברק נתקל באותה התנגדות וניפנף אותה.

אפשר היה לתקוף את החיזבאללה בלבנון כמו שאנחנו עושים עכשיו? נכון, אבל לא עשו את זה. היה אחד, אהוד ברק קראו לו, ראש ממשלה מהשמאל, שבזמן הכהונה שלו ואחרי שיצאנו מלבנון החיזבאללה חדר לשטח , תקף סיור צבאי, הרג חלק מאנשיו וחטף את השאר ללבנון. מזכיר משהו שקרה לא מזמן, נכון? אבל לא שיגרו טילים ולא העלו ובטח שלא הכניסו כח רגלי. למה? משתי סיבות: האחת, כדי "לא לחמם את הגיזרה". כלומר אם נתקוף אותם, הם יחזירו לנו. לא חראם? השניה, כי מה יאמר הציבור אם ניכנס ללבנון רק שנה אחרי שיצאנו משם? עוד יאמרו שהבריחה (סליחה, הנסיגה) היתה טעות.

למעשה, בסוף השבוע קראתי בעיתון שבזמן היציאה מלבנון, עימאד מורנייה, איש המבצעים של החיזבאללה ואחד מהטרוריסטים המבוקשים ביותר ע"י וארה"ב היה על הכוונת של צה"ל, אבל ברק לא אישר לחסל אותו. את הסיבות תמצא בפיסקה הקודמת.

נסראללה הוא ימין קיצוני - בסקאלה של לבנון. בארץ, אלו שתומכים בו, למשל המפלגות הערביות, נמצאים בשמאל הקיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל גם אם תפול קטיושה בלב ההפגנה ויהיו הרוגים זה לא ישנה כלום - החיזבאללה לא אשמים, הם בסה"כ מתגוננים, זו ממשלת שאחראית להרוגים מקירבנו ::).

לראייה, הערבים שספגו את הקטיושות, האשימו את אולמרט במצב ::)

(ראיתי בראיון בטלוויזיה אבא של אחד ההרוגים)

עד שאולמרט כבר עושה משהו טוב בטעות, יש מי שקוטל אותו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת אני ימני קיצוני אבל מתי ששמעתי על ה2 ילדים ערבים שנהרגו מקטיושה ההיתי טיפה עצוב יענו עדיין הם ילדים והם לא מהילידים השאידהים של עזה

אבל אחרי שאבא שלהם אמר בטלווזיה שהם שאידים והוא מוכן להקריב אותם למען פלסטין המשחוררת זה שינה אותי ב180 מעלות

רק מוכיח שכול הערבים חרא

ואחי חס וחיליה לזרוק ספרי קודש על חובבי ערבים אני מדבר איתך על טילים עם רש''ק של 5 קילו תריטצאון שהשם שלהם זה תהילים

כמו שקוראים לצינור המעפוף של החמאס קאסם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה לא נורמלי

שמע ההיתי בפיגוע, סבא שלי ההיה בפיגוע, אני חטוף טילים כול השבועים האלה

ואני שונא ערבים כמו לא יודע מה ! אבל שראיתי ש2 ילדים נהרגו בגלל הקטישות זה צבט לי בלב כאב לי עליהם, גרם לי לחשוב אז כנראה שיש גם כאלה שהם לא חארות כמו הערבושים שפוצצו אותי ושיורים עלי טילים ופתאום צץ האבא של הילידים בתקשורת מאשים את ,אומר שהם שאידים, ושוהא הקריב אותם למען שחרור פלאשתין ושהוא סולח לנאסרלה ומכבד אותו

תגיד לי אתה כבן אדם אם זה נורמלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...