מחירים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירים

סער_שי

Recommended Posts

בנוגע למחירים של הקונרו...

כרגע בסביבות ה-1250 ל-6300 ו-1500 ל-6400. האם זה צפוי לרדת בשבוע שבועיים הקרובים?

ואם כן, האם תיהיה זו ירידה משמעותית? (קשה לי להאמין שתיהיה הוזלה של יותר מ-100 אולי 200 ש"ח).

בנוגע למחירים של שאר החלקים...

לפי מה שהבנתי, אם הבנתי נכון, אז עם ההשקה של הקונרו צפויה גם ירידה של שאר הרכיבים כמו ואולי גם לוחות אם. האם זה נכון? מתי ההוזלה הזו צפויה? האם מישהו כבר מבחין בה בנוגע למוצרים מסויימים?

הייתי מעוניין לעשות הזמנה כבר בראשון לאוגוסט. המתנתי חודש בעצתכם ואני אסיר תודה כי חסכתי המון כסף בעקבות הנפילה של מחירי המעבדים. עכשיו השאלה היא האם צפויה ירידה גם לרכיבים האחרים, והאם כדאי להמתין שבוע שבועיים אחרי אוגוסט או שההבדלים לא יהיו משמעותיים (משמעותיים - מעל 500 ש"ח לכל המערכת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שעיקר המבול של לוחות לקונרו יהיה עם ההצהרות של ה-27/7 ובשבוע שאחרי כן

כמובן שהמחירים שלהם יירדו (ולא יהיו כמו ה-Gigabyteים במחירים של 1000 שקל ומעלה)

לגבי הזכרונות זאת סה"כ השערה של חלק מהאנשים (כולל אותי) לפיה התמיכה ב-DDR2-800 ע"י הצ'יפסט 965P וע"י סוקט AM2 של יגרמו להוצאה של יותר דגמי 800MHz ולכן מחירים יותר טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההצהרה הזו רלוונטית גם לארץ?

אני רוצה כבר ביום שישי (28), מקסימום ראשון (30) לגשת לסניף ולעשות הזמנה. האם אני אהנה מההוזלה של הרכיבים (החנות תשווה להצעה הכי זולה שאני אמצא ככה שזה לא תלוי בחנות) כבר אז או שייטב לי להמתין עוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...