אני חושב שישראל צריכה לעזור ללבנון להתפתח - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני חושב שישראל צריכה לעזור ללבנון להתפתח

Tik-Tak

Recommended Posts

מצד שני, לאירן הם יכולים להעביר כוחות מעירק, אז אולי זה לא מדוייק...

ובטח שאירן היא איום על ארה"ב - ועל כל העולם החופשי... אם הם רואים את זה או לא, זאת כבר שאלה אחרת, שאני לא יודע לענות עליה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איראן היא איום על כולם, הם מסוגלים לירות על כל מי שיתחשק לי עם או בלי סיבה מוצדקת. עד עכשיו לא היה להם נשק גרעיני אז הם פשוט ידעו לסתום תפה ולא להתעסק אבל עכשיו הם מהווים איום והם יכולים לפתוח תפה כמה שהם רוצים, אז אולי את ארה"ב הם לא יכולים להשמיד אבל את מדינה כ"כ קטנה שמה אכפת להם משכנינו הם יכולים להוריד עלינו כמה פצצות טובות שתמחק אותנו, תראו מה קרה לירושימה ונגאסקי מקומות ענקיים איך פצצות אטום השמידו אותם בדקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*הירושימה

*נגסאקי

אני אומר שחבל על איראן. לפני שאחמדינעלשקפדכשיךיעעשבככרךבג'אד עלה שם לשלטון היא הייתה מדינה נאורה, בלי שום דבר מיוחד נגד , רק הקבוצות הרגילות הקיצוניות שיש בכל מקום.

בואו רק נגיד תודה שזה שעומד כרגע בראשה הוא ליצן שלא יודע לסתום את הפה, במקום מישהו קצת יותר חכם שישתוק ויפתח את תכנית הגרעין שלו בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני, לאירן הם יכולים להעביר כוחות מעירק, אז אולי זה לא מדוייק...

ובטח שאירן היא איום על ארה"ב - ועל כל העולם החופשי... אם הם רואים את זה או לא, זאת כבר שאלה אחרת, שאני לא יודע לענות עליה...

בו תחשוב איך אמרקני חושב לרגע בסדר?הוא רואה טבלה כזאת

איראן צפון קוריאה

לא אימו אימו עם נשק גרעיני

אין יכולת להגיע לארה"ב יש יכולת להגיע לארה"ב

אין נשק גרעיני יש נשק גרעיני

שואנים בדם את שונאים בדם את ארה"ב ואת כל החברות שלה

את מי האמרקני הממוצע ירצה לחסל קודם?בטח שאת צ.קוריאה כי בינתיים היא איום גדול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם מספר לא קטן של מהגרים לא חוקים אל תזלזל

וגם אחוד המוסלמים שם עולה מיום ליום

בקרוב מאוד מוסלמית וארה''ב מוסלמית אבל לפני זה צרפת מקום ראשון באחוז המוסלמים מכול אירופה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...