אני חושב שישראל צריכה לעזור ללבנון להתפתח - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני חושב שישראל צריכה לעזור ללבנון להתפתח

Tik-Tak

Recommended Posts

אינכם מבינים? חיזבללה זאת זרוע של איראן שמשתפת פעולה עם סוריה כדי להשליט את ריבונותן (ולא ריבונות לבנונית) על לבנון. גם אם החיזבללה יפורק יקום ארגון אחר במימון איראני ותמיכה סורית. צרייך להרוג את התמנון, לא לחתוך לו זרוע.

:xyxthumbs::yelclap:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אינכם מבינים? חיזבללה זאת זרוע של איראן שמשתפת פעולה עם סוריה כדי להשליט את ריבונותן (ולא ריבונות לבנונית) על לבנון. גם אם החיזבללה יפורק יקום ארגון אחר במימון איראני ותמיכה סורית. צרייך להרוג את התמנון, לא לחתוך לו זרוע.

הם משתמשים גם בהם כבסיס שלהם באזור הם נתנו פקודות כדי להסיח את הדת מתוכנית הגרעין.

השאלה היותר מתבקשת זה מי יהרוג את התמנון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנון זה סרט רע, צריכה לעזור ללבנון להבנות, אבל לא באופן ישיר.

כל עוד סוריה ואיראן במיוחד שולטות במערכות השלטון הלבנוניות הם לא יהיו אדונים לעצמם, אלא זונות הסרות למרותם של הסרסורים שלהם, קרי סוריה ואיראן.

אמנם הצבא הסורי יצא מלבנון, אבל הצבא האמיתי שלהם עדיין חיי ובועט, החיזבאללה , יחד עם המודיעין המסועף במדינה הזאת.

רק הלבנונים עצמם יכולים להושיע את עצמם.

ישראל אולי יכולה להחליש את החיזבאללה, אבל לא להשמידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם משתמשים גם בהם כבסיס שלהם באזור הם נתנו פקודות כדי להסיח את הדת מתוכנית הגרעין.

השאלה היותר מתבקשת זה מי יהרוג את התמנון?

מה זאת אומרת מי? כמו שפלשו בפלישה מתוכננת צבאות העולם לאפגניסטן אחרי ה-9/11 כך גם צרייך להיות עם איראן. נקווה שתהיה הסכמה באו"ם או באיחוד האירופי. הם מאיימים לפרוש מהעצמה נגד אחזקת גרעיני, משמע שהם מתחמשים (דהה). אני מקווה שאומות העולם יגיעו להסכם משותף לפלוש לאיראן ולהפיל את הממשל הדפוק שם. זה יקח הרבה זמן ובוץ, כמו גם עירק, אבל אם כולם יעבדו קשה יחד נוכל לשים קץ לטיראנים כדוגמת אחמדניג'אד והדפוק מצפון קוריאה ובין-לאדן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איראן זה לא עירק, הם *טיפה* יותר חמושים, יותר מיומנים ויותר מסוכנים.

פלישה קרקעית לאיראן תיהיה גרועה הרבה יותר ממה שהיא היתה בעירק.

עם כל הכבוד, כל עוד לא פולשת לשם זו לא בעיה שלנו, למרות שאיראן עצמה היא כן חתיכת בעיה שלנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שישראל לא תיכנס לאיראן? יש לנו שיכולים להגיע לשם ואני בטוח שהעולם לא יהסס לבקש עזרה עם המרכבה סימן 4 ואם צריך אפילו שאני מאמין שלו אז גם חיל הים יעזור אפילו ששאר העולם יצחק עלינו, בקיצור בשיתוף פעולה של כמה צבאות כניסה לאיראן תיהיה גם אם קשה ואם גם קלה.

ושייתבעו אותנוף בכל מלחמה תובעים אותנו מה זה שונה עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איראן זו ועוד איך בעיה שלנו, אבל מה, אין לישראל יכולת פלישה קרקעית לשם (כלומר יש, אבל היא קצת מטורפת).

לארה"ב יש יכולת, אבל זו תיהיה התאבדות מבחינתם, גם מבחינת דעת הקהל שלא תסבול עוד מלחמה ובעיקר מבחינת האבידות הנוראות.

לאיראן יש ארסנל מטורף, והם לא יהססו להתשמש בו, כאשר יפלשו אליהם.

תקיפת כדוגמת הכור בעירק גם תיהיה יותר בעיתית משאר בעבר, גם בגלל שיש לאיראן כמה כורים בבניה וגם משום המרחק הגדול יותר ומערכות המכם העדיפות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת מי? כמו שפלשו בפלישה מתוכננת צבאות העולם לאפגניסטן אחרי ה-9/11 כך גם צרייך להיות עם איראן. נקווה שתהיה הסכמה באו"ם או באיחוד האירופי. הם מאיימים לפרוש מהעצמה נגד אחזקת גרעיני, משמע שהם מתחמשים (דהה). אני מקווה שאומות העולם יגיעו להסכם משותף לפלוש לאיראן ולהפיל את הממשל הדפוק שם. זה יקח הרבה זמן ובוץ, כמו גם עירק, אבל אם כולם יעבדו קשה יחד נוכל לשים קץ לטיראנים כדוגמת אחמדניג'אד והדפוק מצפון קוריאה ובין-לאדן.

את כמובן מתייחסת ומקווה שרוב הכוח יהיה של הצבא המארקני אבל פה יש בעיה קטנה כי איראן היא לא איום ישיר בינתיים לארה"ב לא כמו צ.קוריאה לכן הגיוני שארה"ב יטפלו קודם בצ.קוריאה קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...