עזרה קטנה בOblivion - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה קטנה בOblivion

Meir787

Recommended Posts

שלום !

רכשתי בית בAnvil מאיזה אדם אחד שסבא שלו מת או משהו כזה...

סיפור עצוב, אבל הסיפור היותר עצוב הוא שהבית ממש חורבה - ענקי - אבל חורבה. לפי מה שהבנתי, צריך לקנות מין מגילות כאלה, ואז זה משפץ את הבית.

מישהו יודע מאיפה קונים ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום מגילות-הבית נטוש ועזוב כי הבן ז*נה שמכר לך את הבית-לא סיפר לך שהבית רדוף רוחות אז אף אחד לא מעיז להתקרב אליו

בכל מקרה-לך לישון בחדר השינה בבית ואתה תתעורר באמצע הלילה כשרוחות רפאים תוקפות אותך מכל הכיוונים-תלחם בהן ורד למטה במהירות [כי הן יוצאות מכל הקירות בלי הפסקה],למטה אתה תראה על הרצפה צינצנת שבורה עם יד של שלד ואיזה מכתב...קח את שניהם וצא מהבית.

תחזור אל זה שמכר לך את הבית-תדבר איתו ותראה לו את המכתב של אבא שלו.

הוא ישתכנע ויחליט לעזור לך להסיר את הקללה מעל הבית.

תחזור לבית-ותרדו למרטף...תלחם בכל הרוחות שנמצאות שם וקח אותו לקיר שנמצא בקצה המרטף...זה מעין קיר שמוסמנים עליו כל מיני סימנים [שאם תנסה לגעת בו-זה יאמר לך שרק יורש הדם האמיתי יכול לפתוח את הדלת]...תן לזה שמכר לך את הבית להתעסק עם הקיר-ולבסוף הקיר יפתח...

תכנס פנימה-אתה תמצא את עצמך בקבר ענקי שבו נמצאת גופת האבא של המוכר...

לפני שתפנה אליה-תסתכל מסביב-יש שם הרבה דברים יקרי ערך.

לך אל הגופה-דבר איתה...הגופה תתחיל להתנבא לך ולבסוף תבקש ממך להרכיב עליה את היד שלקחת מהצנצת

אתה תרכיב אותה-והגופה תתעורר לחיים...עכשיו תצטרך לחסל אותו אחת ולתמיד-וזה לא משימה קשה...הוא ממש אבל ממש חזק.

תהרוג אותו,והקללה שהוטלה על הבית תוסר...

עכשיו תחזור למוכר הבית ותספר לו על סיום הקללה...

עכשיו תחזור לבית-ותגלה-הפלא ופלא-שכל הבית סודר,ונראה חדש ונוצץ...ולא סתם זה-זה אחד הבתים הכי מפוארים במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו,

בChorrol, יש משימה אחת שצריך למצוא לרוזנת שם איזה ציור גנוב...

מצאתי רק רמז אחד - לאיזה אחת היה צבע באחת הקופסאות... אני פשוט לא מצליח לעבור את הקווסט :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקנות בית imperial city אבל הבית עולה אם אני לא טועה 2000g, והוא ממש ממש חורבה, הוא נמצא איפה שכל העניים, הוא עשוי מעץ ועל מה שיש בו זה מיטה ושולחן, הוא ממש ממש קטן, רוחב שלו זה כמו אורך של מיטה, והאורך שלו כמו מיטה וקצת. הוא ממש ממש קטן והחדר שלך בבית שהיה רדוף הרבה יותר גדול ממנו, יותר מפי 2 ( ואני לא מגזים ).

ואם כבר אני פה, מישהו יודע באמת איך משפצים את הבית וקונים לו רהיטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בשביל מה צריך בית כל-כך גדול ??

אני צריך מיטה וארון וזהו...חוץ מזה אפשר "להשתלט" על איזה ארון בארנה ולשים בו את הדברים שלך.

הקטע שבבית אין ארון ואין אפילו חבית, וכמעט ואין מקום, ונגיד שיש מקום, אז זה יהיה קצת מבולגן, אתה לא חושב???

ושאמרתה להשתלט על חבית, אני מפחד שיום יבוא וזה יעלם, זהאפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו,

בChorrol, יש משימה אחת שצריך למצוא לרוזנת שם איזה ציור גנוב...

מצאתי רק רמז אחד - לאיזה אחת היה צבע באחת הקופסאות... אני פשוט לא מצליח לעבור את הקווסט :|

תסתקל על השטיח במטבח של הארמון יש שם "עקבות" ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו ב Oblivion אתם הולכים לכל מקום או שאתם עושים ישר כזה warp לשם דרך המפה ?

האמת אני לא יודע אם זה קיים תמיד , רק בשלב הראשון שאתה צריך ללכת לאיזה בן של מלך משהו לתת לו את הקמע (רק התחלתי)

סתם רציתי לדעת , שאני לא מפספס דברים בדרך , כי אני ישר עובר לשם דרך המפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו ב Oblivion אתם הולכים לכל מקום או שאתם עושים ישר כזה warp לשם דרך המפה ?

האמת אני לא יודע אם זה קיים תמיד , רק בשלב הראשון שאתה צריך ללכת לאיזה בן של מלך משהו לתת לו את הקמע (רק התחלתי)

סתם רציתי לדעת , שאני לא מפספס דברים בדרך , כי אני ישר עובר לשם דרך המפה

עדיף לעשות WARP, כי אם לא אז זה יקח לך הרבה זמן להגיע ממקום למקום.

אולם לפעמים בקווסטים שולחים אותך למקום שאתהלא מכיר ואז אתה צריך ללכת ברגל, ורק אחרי שאתה מגיע אתה תוכל כל פעם לעשות WARP לשם.

אם תלך ברגל תוכל למצוא כל מני נוודים וגנבים כאלה שתוכל להרוג ולקחת להם את השלל, פסלים מיוחדים שנותנים לך כוחות/קסמים זמניים או לא זמניים ( לדוגמא מאחורי אימפרייל סיטי יש אבן שנותנת לך כישוף לפתוח מנעולים קשים פעם ביום ), יש מן כת כזאת שתוכל למצוא ולהצטרף אליה, תוכל למצוא גם מערות ששם תהרוג כל מני יצורים ותמצא הרבה שלל.

אבל כל הקטע עם מערות ושלל, זה תסביך, כי אין מצב שתוכל להעמיס עליך את כל השלל, אתה תצטרך לקחת כמה ולמכור, ואז לחזור ולקחת ואז למכור... וזה לא נגמר, לפחות 3 פעמים ואפילו יותר וזה ממש ממש מעצבן! אבל אל תענה את עצמך, תעשה WARPים, מאה אחוז יצא לך להסתובב מתישהו, או שסתם אם בא לך תלך לסרוק את המפה.

שוב, בכללי, יש דברים טובים בדרך, ויש אולי כמה קווסטים ממש קטנים, אבל אל תתן לזה לגרום לך ללכת שעות סתם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...