זמרי רוק עם הקול הכי מרשים. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זמרי רוק עם הקול הכי מרשים.

HiperPsY

Recommended Posts

בוא אני אגיד לך מה עצוב..אנשים ששומעים דיכאון מזרחית וטראנסים זה עצוב, לא אנשים ששומעים אקסטרים מטאל..מטאל זה דרך חיים..מטאל זה לכל החיים ! בלי קשר לגיל..ואם אתה חושב שרק ילדות בנות 12 שומעות מטאל אז מה אניא גדי לך, אתה טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הממ אולי לא הכי מרשים אבל בהחלט הכי מאיים

טיל לינדמן

בוא אני אגיד לך מה עצוב..אנשים ששומעים דיכאון מזרחית וטראנסים זה עצוב, לא אנשים ששומעים אקסטרים מטאל..מטאל זה דרך חיים..מטאל זה לכל החיים ! בלי קשר לגיל..ואם אתה חושב שרק ילדות בנות 12 שומעות מטאל אז מה אניא גדי לך, אתה טועה

תפסיק לדבר שטויות.

למה אתה שומע "טראנסים"?

זה דבר הרבה יותר מסובך מסתם טראנסים

יש בתוך זה עוד לפחות 60 סיגנונות של טראנס

ואני עכשיו בן 16 מגיל 7-8 אני שומע טראנסים

ואני שומע גם מטאל

ואין לך בכלל מה להשוות בין השניים.

ולא חסר אנשים שטראנס אצלם זה דרך חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טראנסים ופסיכודאלי שולטים!

מטאל זה לפריקים מסריחים.

כול מי שאני "מכיר" ששומע את ה"מטאל"[נשמע יותר כמו חריקות של ציפורניים על לוח מאשר מוזיקה] הזה הוא פריק מסריח אז על תזיין בשכל על טראנס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שהופך את המטאל לדרך חיים הוא אידיוט, אני שומע מטאל אבל אני לא "מטאליסט", אינ אומנם הולך לאירועים והופעות של מטאל אבל אני לא מתלבש כמו "מטאליסט", אני לא מעשן ואני לא שותה גלונים של בירות/mead, לעזאזל, זו סה"כ :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיתה י ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר כמו ..(עוד מעט לפחות)

וזה שאני לא אוהב סוגי ואמר שאני קטן ?! GET A LIFE !

ובכלל..כמה אפשר להספים תראד ?! אנשים תחזרו לנושא.. :P

SI-NOM - תפסיק להיות ערס טיפוסי מעשן נרגילות שנוסע בסובארו פשע..זה רק לטובתך..אנשים כמוך נמצאים מחוץ למועדונים עם סכינים רק מחכים שיכניסו אותם כדי שיוכלו לעשות קצת בלאגן..מי יישמע ידרכו לך על הפומה תדקור אותם :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SI-NOM - תפסיק להיות ערס טיפוסי מעשן נרגילות שנוסע בסובארו פשע..זה רק לטובתך..אנשים כמוך נמצאים מחוץ למועדונים עם סכינים רק מחכים שיכניסו אותם כדי שיוכלו לעשות קצת בלאגן..מי יישמע ידרכו לך על הפומה תדקור אותם :hat:

זה לא בגלל שאתה לא אוהב סוג ,שוב אתה קופץ כמו חמור,תפסיק להתלהב כל הזמן עם המוזיקה שלך,אפחד לא שאל אותך לדעתך,אתה לא מיוחד תוציא לעצמך את זה מהראש.

"מטאל זה דרך חיים"

זה שיש הרבה כמוך לא מוכיח שאתה צודק,זה רק מוכיח שיש הרבה טיפשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן...

אוקי דבר ראשון אני לא ערס אני בכלל רוסי [או אשכנזי איך שאתה רוצה], אם הית מכיר אותי היתה יודע שאני הבן אדם האחרון שמחפש לעשות צרות, ולא אין לי סובארו פשע.

אגב אני בכלל נועל NewBalance.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרה לדיון

לפי דעתי הקול של הסולן של אימורטל דיי מדהים... הבנאדם לא מוציא אוויר, הוא פשוט לא נושם. כנ"ל לגבי הסולן של בהמות', רק שהוא שר כשהוא שואף אוויר, שזה עוד יותר מדהים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

סינום אם אתה לא אוהב רוק זה לא אומר שזה סיגנון מוסיקה של פריקים , גם מטלסיטים אומרים על ראפרים פריקים וראפרים אומרים על חובבי הפופ פריקים זה לא קשור לסיגנון המוסיקה.

אני משלב בין כל סיגנוני המוסיקה , אני לא נעול על ג'אנר מסויים ופאנט שלו , אני שומע "כל מה שיפה" , אני יכול לשמוע אלבום של רוק כבד ואחריו לשמוע שירים של 50 CENT ואז כמה טרקים של ארטיפקט או מיסטד מאפט אפילו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרתי, גם אני לא מקובע על סגנון מוזיקלי, אבל באמת שאני לא מסוגל לשמוע טראנסים ומוזיקה אלקטרונית, מבחינתי זה בעיקר רעש, כנ"ל ראפ והיפ הופ.

אני אוהב רוק על רוב תתי הז'נארים שלו(פרוג, מטאל ותתי הז'אנרים שלו), רגאיי, סקא, בלוז, קצת ג'אז, מוזיקת עולם ופשוט מה שנשמע לי טוב, מבחינתי שיקראו לזה ג'אז סימפוני בשילוב רגאיי עם אלמנטי בלוז , קמצוץ בלאק מטאל וקורטב פרוג רוק :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי,

היפ הופ - חרא

ראפ - חרא

טראנסים - חרא

רוק קלאסי - אחלה

פרוג רוק - מצוין

קלאסי - חביב ביותר (אני פסנתרן)

מטאל - אפשר לסבול ...מטאליקה מצוינים

רדיוהאד, מיוז, בלור - להקות מצוינות

פינק פלויד , לד זפלין , קווין, ג'טרו טול - זה החיים שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טראנסים ופסיכודאלי שולטים!

מטאל זה לפריקים מסריחים.

כול מי שאני "מכיר" ששומע את ה"מטאל"[נשמע יותר כמו חריקות של ציפורניים על לוח מאשר מוזיקה] הזה הוא פריק מסריח אז על תזיין בשכל על טראנס!

תפסיק לחפוררררר תפסיק.

בחיים שלך לא שמעת מטאל טוב.

ואין כזה דבר "טראנסים ופסיכודאלי"

זה טראנס פסיכודאלי,ויש לו עוד המון סגנונות כמו דארק(Artifakt) ופול און (Infected Mushroom) .

ותפסיק להיות ילד קטן שעוד תקוע עם הסטיגמות של פריקים וערסים.

כי אני שומע גם פסיכודאלי וגם מטאל מה תגיד? שאני פריק?

אילו סוגי שונים מאוד .

ורק שתדע שהמון אמנים כמו Void ו Skazi מושפעים ממטאל ומרוק כבד,והמוזיקה שלהם בעצם מבוססת על זה.

האלבום החדש של Void - The Angry Bridge יש שם טראק Fade To Gray שזה בעצם שיר רוק ישן

וגם הרמיקס שלו ל Highway To Hell של ACDC.

מה תגיד על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...