זמרי רוק עם הקול הכי מרשים. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זמרי רוק עם הקול הכי מרשים.

HiperPsY

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

LP = לינקין פארק?

הם להקה מאוד ממוצעת, אני לא מוצא בהם שום דבר מרגש...

חוץ מזה שהם משלבים המון אלמנטים של היפ הופ במוזיקה ואני ממש לא סובל היפ הופ(מוזיקה שחורה טובה = בלוז, ג'אז, רגאיי, סקא, לא היפ הופ/ראפ!)

נ.ב

ראיתי שיש כאן כמה שחושבים שאדי ויידר סולן מעולה - אני מסכים, והנה דוגמא מעולה לכמויות הרגש המטורפות שהוא היה מכניס למילים בהופעות -

http://youtube.com/watch?v=63G5TRcAYHY&search=State%20of%20Love%20and%20Trust

השיר, הוא State of Love and Trust והוא אחד השירים הטובים ביותר של Pearl Jam(הוא לא מופיע בשום אלבום חוץ מהאלבום להיטים ובסרט כלשהו), וזה הביצוע האקוסטי שלו... פשוט להסתכל על אדי ויידר ולראות, איך הוא מזיז את העיניים כמו משוגע שהוא אומר NOTHING!, איך הוא מכוון לעצמו אקדח לפה כאילו הוא מתאבד - זאת הופעה באמת יוצאת דופן, וזה מראה כמה רגש יש במילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצינות, תתחילו לשמוע שירים של LP. תשמעו איזו שלמות.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני יכול להמשיך ולהמשיך..אבל לא רוצה להספים..ולא משמ כדאי לך לדעת מה אנשים חושבים על ה"להקה" ה"מושלמת" הזאת..אם אפשר בכלל לקרוא למה שהם עושים ..כל אידיוט בן 10 עם ידע בסיסי בקריאת תווים ממחברת יכול לנגן מה שהם מנגנים..ואפילו יותר טוב..כנראה שלא שמעת מטאל אמיתי..ואני מרחם עליך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי..אבל אישית אני לא אכול לשמוע זבל כמו לינקין פארק יותר מדקה..וזה ממש לא קשור לכמה טוב הם מנגנים..והיא ממש לא נעימה לאוזן..לפחות לא למי ששומע מטאל..להקות כאלב דינם להתפוגג אל הבינוניות אחרי שהילדות בנות ה10 שמקשיבות להם ימצאו משהו יותר מגניב וחדשני (ע"ע תופעת האימו)..

ולרשימה של זמרים

Zakk Wylde מBlack Label Society

Mikael Stanne - Dark Tranquillity

Tomas Lindenberg - At The Gates

Zeev Tenenboim - Salem (חייב לתת כבוד)

Chuck Schuldiner - Death (ז"ל)

Varg Vikerens (נאצי מסריח שיירקב בכלא, אבל בכל זאת עושה טובה) - Burzum

זה כל מה שקופץ לי לראש כרגע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהמוזיקה של לינקין פארק נעימה לי לאוזן, אבל טעם מוזיקלי הוא דבר סובייקטיבי, אז אתה לא יכול להגיד על להקה שמישהו אוהב שהיא חרה להקה והוא אידיוט שהוא אוהב אותה.

ומזל שטעם מוזיקלי הוא דבר סובייקטיבי, אחרת כולנו היינו אוהבים אותו דבר בדיוק ולא היה את הגיוון המוזיקלי הנפלא שיש בימינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינקין פארק זה חבורה של ממוסחרים שחושבים שהם עושים מטאל קשוח ....וכל מי ששומע אותם חושב שהוא מטאליסט קשוח....

אין להם שום יכולות מוסיקאיות יוצאות דופן

קיצר - זבל גולמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jeff buckly R.I.P

Shannon Hoon from Blind Melon R.I.P

שאנון הוא הזמר האהוב עלי וגם זאת הלהקה האהובה עלי

הקול שלו היה כל כך מיוחד...כמה חבל שהוא מת

כל שיר שלהם פשוט גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

השירים שלהם יפים מאוד.

אתם לא מבינים שלהקה לא צריכה להשמיע שקשה לביצוע, אלא יפה. זה מה שLP עושים.

הם לא מגדירים את עצמם כמטאל, ומי שמגדיר אותם כמטאללא הבין את הקונספט. לינקין פארק שילובים יפים של כל מיני סגנונות, עם דגש על רוק(מצד צסטר) וראפ(מצד מייק שינודה). שניהם נתמכים ע"י גו האן(השם יפני) ושאר הלהקה.

ד.א. מייק שינודה הוא דיי מוכשר, לא לזלזל. הוא מנגן על מספר רב של כלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bono

סוף סוף מישהו מדבר ברצינות.

זה שאמר אלקס רוז, קצת מסכים איתו, אבל בהשווה לבונו, הוא לא משהו.

כדי לכם לשמוע את הרשימה הבאה ואחר כך תבינו לבד למה:

Electrical Storm

With Or Without You

One

Sometimes You Can't Make It On Your Own

Sunday Bloody Sunday

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני יכול להמשיך ולהמשיך..אבל לא רוצה להספים..ולא משמ כדאי לך לדעת מה אנשים חושבים על ה"להקה" ה"מושלמת" הזאת..אם אפשר בכלל לקרוא למה שהם עושים ..כל אידיוט בן 10 עם ידע בסיסי בקריאת תווים ממחברת יכול לנגן מה שהם מנגנים..ואפילו יותר טוב..כנראה שלא שמעת מטאל אמיתי..ואני מרחם עליך..

לינקין פארק זה חבורה של ממוסחרים שחושבים שהם עושים מטאל קשוח ....וכל מי ששומע אותם חושב שהוא מטאליסט קשוח....

אין להם שום יכולות מוסיקאיות יוצאות דופן

קיצר - זבל גולמי

איזה זוג מעפנים

הוא אפילו לא אמר מילה על הז'אנר של LP, הוא פשוט אוהב אותם וזהו

מזל שרוב האנשים מפסיקים להיות פריקים אנדרגראונד בתקופת הצבא כי אחר-כך זה כבר מתחיל להיות עצוב ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...