multyplayer games - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

multyplayer games

GanJaval

Recommended Posts

ממש אין לי מושג... כמו שאמרתי, אני משחק רק כמה ימים ואני קורע שחקנים עם tags של קלאנים :s07:

אני לא חושב שיש בעייה להתלב ב-1.6. יש הרבה שחקנים טובים ואפילו ממש טובים אבל גם יש נובים.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש מלא ישראלים ב-1.6, אבל פורצים די הרבה לפי מה שהבנתי, לחבר שלי פרצו 2 :-\

ואני עדין חושב שכדאי לך ללכת על BF2, זה משחק הרבה יותר טוב!!! יש קהילה שלמה של מהחשק הזה בפורום הזה, כנס לת'רד ותשאל על כמה שחקנים ישראלים יש וכל זה, ותבין שיש הרבה.

הנה קישור לת'רד- http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=169542.0;topicseen

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מלא ישראלים ב-1.6, אבל פורצים די הרבה לפי מה שהבנתי, לחבר שלי פרצו 2 :-\

אי אפשר לפרוץ חשבון , אלא אם כן אתה בטעות מביא לאדם הלא נכון את סיסמת החשבון.

בקיצור, אני ממליץ לך לשחק ב-CS:S, לדעתי יהיה עדיף מ-1.6, מכיוון ש-1.6 זה כבר משחק ישן מאוד ובקרוב מאוד יסגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם אפשר :(

תאמין לי!

אני הייתי שחקן 1.6 גאה ששיחק 3 שנים עד שבתחילת 2006 גנבו לי את היוזר ושינו את הסיסמא, פניתי לסטים וכל החר@ הזה אבל הם לא עזרו לי והיום אני משתגע מלראות אנשים מדברים על 1.6

כי אני מתגעגע אבל אין לי כסף או זמן לקנות עוד חשבון...ולקוות שלא יפרצו לי אותו שוב :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שמעתי על אף סטים אקאוונט שנפרץ במהלך המשחק. הדבר היחיד שכמעט קרה לחבר שלי (משחק עוד לפני 1.6, לא איזה נוב) זה שמישהו מהמשחק דיבר איתו באייסיקיו ואמר לו להתקין תוכנה. הוא התקין ואמר לו שזה לא עושה כלום. אחרי זה הוא התחבר לסטים ופתאום הוא קיבל איזה התרעה מהאנטי ווירוס שלו שאימייל סודי או משהו כזה עומד להישלח מהמחשב שלו. באימייל הופיעו היוזר שלו והסיסמא :kopfpatsch:

חוץ מזה, תמיד שמחים להחזיר חשבונות עם יש לך הוכחת קנייה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי BF2 שולט בגדול.

לפותח לתרד, אתה לא צריך לדאוג ככ לפינגים כי ההבדל בין CSS ל BF2 הוא של BF2 יש מנוע איכותי שמאפשר לך לשחק גם עם פינג של 150 בלי להרגיש.

לדעתי CSS ו BF2 הם משחקים שונים מאוד. CSS זה יותר לאנשים שאוהבים תחכום. BF2 זה יותר לאנשים שאוהבים לפוצץ דברים ולהרגיש בתוך קרב.

היתרונות של BF2 לדעתי: גרפיקה יותר טובה, יותר נשקים, רכבים, צורת משחק יותר כיפית, אפשרויות מודיפיקציות בלתי מוגבלות(ב BF1942 זה היה חזק עם DESERCT COMBAT), משחק יותר טקטי קבוצתי (אם יצא לך לשחק עם SQUAD איכותי אתה תבין על מה אני מדבר), אפשרויות התקדמות ופתיחת נשקים חדשים.

אגב, אני שיחקתי פעם הרבה CSS (כשהיה אפשר לשחק בלי CDKEY :) ) ואני מעדיף את BF2 עליו בהרבה מובנים.

בכל מקרה זאת ההמלצה שלי. אגב אם אתה רוצה משחק חינמי וכיף בסגנון CSS אז יש את WARROCK שעכשיו עובר שלב בטה פתוח. המשחק לא מושלם בכלל אבל יש הרבה אופציות ובאופן כללי, אם אתה מוצא שרת עם פינג טוב אז אפשר להנות ממנו מאוד. זמן למידה שלי למשחק הזה - שעתיים, אולי פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אחרי שניסיתי כל כך הרבה משחקי בסגנון מלחמה (כמובן FPS) לפי דעתי המנצח הוא BF2, כי תראה CS (1.6 =\ ( וCSS הם משחקים פשוט רוץ, שב ותירה עובדה, אין ממש תיחכום לא הבנתי מה החוכמה בזה? אתה צריך להיות עם רפלקסים טובים וזמן משחק של חודש ואתה שחקן שנקרא טוב, אולי ב1.6 יש תיחכום מסויים כי יש שם כל מיני בוסטים מאגניבים וכל מיני צורות של התקפה, אבל בCSS הרסו את זה =\ אין בוסטים ויש רק גרפיקה ויריה, הריקול ממש פשוט, רוב השחקנים שם הורגים בגלל פוקסים של הריקול =\ זה דפוק! ב1.6 עובדה שאין את זה.

עכשיו BF2 משחק מלחמה מתקדם, זה ממש להריב בשדה קרב והוא טיפה יותר הגיוני עד גבול הטעם הטוב, כי בכל מיקרה זה משחק.

יש לך נשקים ודרגות, כל דרגה יש לך נשק חדש נפתח, ועוד כמה דברים, שלא נדבר על המפות המטורפות, ג'יפים, טנקים, ומסוקים ובגלל 100% מלחמה.

צורת יריה טיפה יותר אמיתי, מנוע פיזקאלי מציאותי בכלל המשחק יותר מציאותי =] אבל שוב עד גבול הטעם טוב.

הבדלים בין BF2 ל1.6 וCSS, זה המציאות, תראה ממתי שוטר שבא לעצור טרוריסטים צריך לקנות לעצמו ?? דבר שני, מנוע פיזקאלי וצורת מלחמה יותר מציאותית.

מפות וגיים פלאי, המפות עצמן יותר גדולות בכמה וכמה בBF2 ויש עוד כלי ועוד...אין את הפוקסים הטיפשים שיש בCSS שמישהו סתם מרסס על התקרה ופתאום דופק לך HS =\

עכשיו מישהו המליץ פה על AA? משחק עלוב, הוא יותר מידי מציאותי עבר כבר את גבול הטעם הטוב =\ שיחקתי בחרא הזה חודש ונמאס, כאילו הוא ממש אדיוטי.

כנ"ל גם WARROCK =\ שנהם חרא, אני כל כך מצטער שביזבזתי עליהם זמן :x חח..

בקשר לפינגים, יש שרת ישראלי 1 אולי הוא נפל, אני לא משחק בוא כי הקהילה הישראלית מסריחה, בחצי שנה האחרונה איך שהוא פוול נובים חדשים הגיעו לBF2 מישראל והרסו אותה, הם רק מנסים להיות פראגרים ולא משחקים TEAM (שזה אחד העיקרונות הכי חשובים במשחק) וסתם הורסים ת'חוייה, אני משחק בדרך כלל באיזה 6 שרתים, 5 גרמנים ואחד של אינפ (כאילו סרבר לא ראנק - בלי נק' ז"א ת'לא עולה שם דרגות אבל זה סרבר של כל השחקנים הבאמת טובים ושם משחקים רק TEAM במפה של CM ואין טנקים וכל זה רק חיילים ונשק =] מיל משהו כזה קוראים לו ולא היה לי ב6 הסרברים האלו פינג יותר גבוה משל 110, וזה אחלה.

שמע, בתור אחד שיחק ב: BF2, CSS, CS, AA, WR ועוד... אני אומר לך אין כמו BF2 :) (ד"א עומד לצאת עוד מעט חדש BF2142, מחכה לחרא הזה בקוצר רוח :x מאז שהכריזו עליו! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CSS הוא בהחלט ירידת רמה מ-1.6. (מבחינת זה שהוא הפך לפראג נטו כמו שאמרת והריקויל המעפאן :kopfpatsch:)

אני לא חושב שאני יקנה BF2, שרת ישראלי אחד עם פול נובים?! בדיוק מה שאני צריך :s07: אולי אם יהיו עוד סרברים אני ישקול את זה...

BTW, יש לי סרבר ב-1.6 מאתמול ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שאני ישאר בנתיים ב 1 הקהילה אולי לא מה שהיתה פעם אבל עדיין 12 סרברים יש עדיין שחקנים וקלאנים איכותיים פשוט יש תחושה שזה הולך להיגמר ... קיצר אני גם ממליץ לכם על המשחק הזה תבואו אולי נרחיב את הקהילה .... ובין BF2 לבין קאונטר סטרייק סורס תאמת קשה לי לבחור

אבל מה אני לא אוהב בבאטלפילד שיש ג'יפים וכל החארטה הזה אולי למישהו זה + אבל בשבילי זה מינוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך CS, גם אני שיחקתי בזה וזהמשחק לא רציני בכלל, ואם אתה מקצועי, אין לך מה לעשות בזה, אני מכיר כמה אנשים שנחשבים שמה טובים, אבל כולם נובים בכל מה שנוגע ב-FPS. במשחק הזה אתה רק צריך לעשות שטויות עם כל מני קפיצות וכאלה, עזוב אותך.

לך על BF, מה זה משנה שאתה לא תשחק בשרת ישראלי, זה לא שיהיו לך פינגים מטורפים. המשחק פשוט גדול!

מה שכן גם COD ממש אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...