מעבד ,לוח אם AMD ,וזיכרון מתאים ..2500 שקל גג - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד ,לוח אם AMD ,וזיכרון מתאים ..2500 שקל גג

David_Beckham

Recommended Posts

כנראה שאני צריך להחליץ את החלקים הנ"ל .. בגלל שהמעבד שלי מתחיל לעשות בעיות ריסטרטים וכאלה ..

אז כנראה שהגיע הזמן להחליף .. יש לי מערכת כזאת 1 ג'יגה ראמ 400..

AMD ATHLON XP 2600

כרטיס מסך---GEFORCE 6600GT 128 GDDR3 לאפיק AGP

אותו אני יחילף בעזרת טרייד אין לPCI EXPRESS

אני רוצה מעבד בסביבות 3500 יעני החדש AM2 מתאים אני רוצה סקוט 939

וזיכרון מתאים 2 ג'יגה .. מה אתם ממליצים ? כמה יעלה לי כל הסיפור .. אני רוצה משו בסביבות 2500 שקל גג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קצת בעיה אם מה שכתבת כי לפי מה שהבנתי אתה רוצה מעבד ATHLON64 בסביבות ה-3500mhz, ושיהיה לתושבת של AM2. ולאחר מכן בהודעה אתה כותב שאתה רוצה בעל תושבת של 939.

דבר נוסף הוא לגבי הזיכרון. האם יש לך סטיק אחד של גיגה. או שני סטיקים של 512. זה חשוב מאד כדי שנוכל לדעת כמה צריך להשלים לשתי גיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה..נלך תאורתית..

נגיד שאתה קונה 1 ג"ב לסוקט AM2 ..אחד ג"ב של TWin עולה לך 450 ש"ח...נגיד 550 עולה לך הלוח M...

משאיר לך בערך 1500 פלוס מינוס למעבד....

ב1500 אתה יכול לדחוף בשקט כפול ליבה חזק של ..וכדי לעשות זאת אתה יכול לקנות עכשיו (אם ללחוץ) את ה3800X2 שעולה בערך 1500..

או שאתה יכול לחכות קצת (חודש בערך אולי פחות אפילו) ובאותו מחיר 1500 ש"ח..אתה יכול לקנות מעבד יותר חזק עקב ירידת המחירים של הקונרו,או לחילופין לקנות אותו מעבד שיעלה הרבה פחות וכך להוסיף ,לשדרג אולי אפילו לקנות מארז חדש..לא חסר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרון ולוח אם זה לא בעיה ככ..

הבעיה פה זה המעבד...ירידת המחירים כתוצאה מיציאת הקונרו עוד לא החלה..

ואנחנו לא יודעים בדיוק בכמה אחוזים תהיה הירידה..

אז אחנו לא יכולים לבנות לך מפרט לפי ירידת המחירים..אפשר רק להעריך...ובכל מקרה אתה תהיה חייב לחכות עד לירידת המחירים..

אז הכי שווה לחכות ולראות אולי משהו יפתיע אותנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...