מה אדם עיוור רואה? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אדם עיוור רואה?

T-Flash

Recommended Posts

שלום :yelclap:

מעניין אותי פתאום מה אדם עיוור רואה ( ;)).

כלומר, האם הוא רואה הכל שחור לחלוטין, או לא רואה בכלל כלום (מאוד קשה לדמיין את זה, אם בכלל)?

לפני שהמפגרים יקפצו פה וכדי לחסוך קצת ספאם ובכלל משאלות כמו "מאיפה נדע" וכאלה...:

אני חושב שיש את המידע הזה ויש אנשים שראו כל החיים שלהם ופתאום התעוורו וכו'...

מעניין :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא נכון. כשאני סוגר את העיניים אני רואה ורוד-כתום כשיש אור וכל מני צבעים כהים אחרים במקום עם תאורה חלשה או בלילה.

העיוור לא רואה גם את זה.

אבל גם לראות שחור זה לראות משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש כמו לעצום את העניים זה לעצום את העניים בחדר חשוך.

יש מקום נקרא דיאלוג בחשכה בשך שעה +- אתה בתוך סוג של מבוך שהכל חשוך שם! אין טיפת אור, אי אפשר לראות רק לשניה, לקחת הפסקה...במשך 5 דקות זה ממש מפחיד, אבל מתרגלים קטע שאתה עם מדריך שהוא עצמו איוור והאו מלווה אותך, יש שם כל מיני דברים חמודים, כמו זיהוי מכוניות, שייט(זה לא באמת זה רק קולות וכסאות זזים אבל הכל חשוך אז זה ממש אמיתי........

בקיצור הם רואים ממש ממש שחור בלי שנית אפסקה, אבל לא כולם יש סוגי איוורים יש כאלה שרואים דרך חור קטן........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איך הוא התעוור, אבל בכל מקרה אחרי מספיק זמן חוש הראיה נעלם (המרכז במוח מתנוון) ואז הוא פשוט לא רואה נקודה

זה כמו שאין לך חוש שישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש כמו לעצום את העניים זה לעצום את העניים בחדר חשוך.

יש מקום נקרא דיאלוג בחשכה בשך שעה +- אתה בתוך סוג של מבוך שהכל חשוך שם! אין טיפת אור, אי אפשר לראות רק לשניה, לקחת הפסקה...במשך 5 דקות זה ממש מפחיד, אבל מתרגלים קטע שאתה עם מדריך שהוא עצמו איוור והאו מלווה אותך, יש שם כל מיני דברים חמודים, כמו זיהוי מכוניות, שייט(זה לא באמת זה רק קולות וכסאות זזים אבל הכל חשוך אז זה ממש אמיתי........

בקיצור הם רואים ממש ממש שחור בלי שנית אפסקה, אבל לא כולם יש סוגי איוורים יש כאלה שרואים דרך חור קטן........

הייתי שם :) האמת ראיתי כמה דברים שם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים עם ה"שחור".

תראו שחור כשאין אור... אבל לא כשאין עיניים :lol:

זה כמו שאני ישאל אותך מה אתה מרגיש ברגל כשאין לך רגל, ומה קורה כשאתה מנסה לשחק עם אצבעות הרגליים :nixweiss:

אדם עיוור פשוט לא רואה כלום - לא שחור ולא ורוד. מקסימום הוא יכול לדמיין שחור, ובאותה מידה לדמיין כל דבר אחר... אבל הוא לא יראה את זה בדימיון כמו שאנחנו נראה את זה בעיין.

אני יודע שקשה לתפוס את זה... אבל איבר שלא קיים נשאר בדיוק זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מה רואה לעצמו אדם שנולד עיוור, כשחושבים על זה, זה פשוט אסון, אתה לא רואה כלום בחיים, אתה לא יודע איך בני אדם נראים, איך אתה נראה ואיך נראה בכלל אור או משו......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...