לראות CNN גורם לי לסמפט את החיזבאללה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לראות CNN גורם לי לסמפט את החיזבאללה

Guy King

Recommended Posts

שטיפת מוח מה שהם עושים שם. הציגו עכשיו את מות שני הילדים בנצרת, אז הם מציינים שהאב לא מאשים את נאסרללה אלא את אולמרט ופרץ, הם מציינים שאזרחי נצרת מרגישים כאילו הם אזרחים סוג ב' ושהאזעקה לא עבדה (ולא מציניים שהיא לא עבדה כי התושבים ניתקו אותה כדי שלא תפעל ביום הזיכרון לחללי צה"ל וביום השואה), והם אומרים שיש לא מעט אנשים שמפגינים נגד המלחמה בישראל ומראים כמה ערבים מנצרת (לא יותר מ-10) מפגינים עם שלטים, והם אומרים שיש נהגים שתומכים בהם ושיש שתוקפים אותם (ומראים נהג אחד ערבי שעושה להם :xyxthumbs:). עכשיו יש כתבה ב-CNN, מראים את ההרס בביירות ומראים את האנשים מתלוננים שם על ההרס, ואת דובר החיזבאללה מראה את דרום ביירות ההרוסה(השכונה של בכירי ההנהגה של החיזבאללה) וצועק: "תראו! זאת הדמוקרטיה הישראלית!". נשבע לכם שאם לא הייתי אזרח הייתי מארגן בעצמי הפגנה נגד התוקפנות הישראלית, CNN ערוץ פרו פלשתינאי. אפשר להוריד את "אל-מנאר" ממטרות התקיפה, הוא גם ככה לא טוב כמו CNN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

צא מהסרט האמריקקי שלך Blackbird72.

הCNN בכלל לא אוביקטיבים בנושא וזה ידוע.

העבדה שבכל השבוע הזה אתה לא תמצא את המילה "terror" (בכל צורתיה) באף אחת מהכתבות שהם פירסמו השבוע יותר מפעמיים צריכה להגיד לך משהו (אולי בציטוט של אולמרט..הרודן הימני (: ).

העובדה שבכל יום התמונה בראש האתר היא של כלי של צה"ל ואף פעם לא תראה שם תמונה של פעיל חיזבאללה מחזיק קלצ'ניקוב או יורה טילים, או אפילו של הטילים שהחיזבאללה מחזיק, אתה אף פעם לא תראה...חס וחלילה, הם כמובן נלחמים בנו עם מקלות וקילשונים.

ואני עקבתי אחרי הדברים האלה.

תתעורר.

שיהיה לכם ברור גם התקשורת הישראלית לא אוביקטיבית בכלל, עוד לא נעשתה כתבה נורמאלית אחת על החצי מיליון פליטים ו300 הרוגים בלבנון. התמונות של ההרס מועברות תוך כדי הסברה על המטרות צה"ל ולא יותר מזה. לא צריך להפוך אותם למסכנים אבל לפחות תראו את האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צא מהסרט האמריקקי שלך Blackbird72.

הCNN בכלל לא אוביקטיבים בנושא וזה ידוע.

העבדה שבכל השבוע הזה אתה לא תמצא את המילה "terror" (בכל צורתיה) אפילו לא פעם אחת באף אחת מהכתבות שהם פירסמו השבוע צריכה להגיד לך משהו (אולי בציטוט של אולמרט..הרודן הימני (: ).

העובדה שבכל יום התמונה בראש האתר היא של כלי נשק של צה"ל ואף פעם לא תראה שם תמונה של פעיל חיזבאללה מחזיק קלצ'ניקוב או יורה טילים, או אפילו תמונות של הטילים שהחיזבאללה מחזיק, אתה אף פעם לא תראה.

אני עקבתי אחרי הדברים האלה, תתעורר.

באף אחת? אז מה כל אלו :s05:

http://edition.cnn.com/2006/WORLD/asiapcf/07/20/afghanistan.omar/index.html

http://edition.cnn.com/2006/WORLD/meast/07/21/mideast/index.html

http://edition.cnn.com/2006/WORLD/meast/07/20/iraq.main/index.html

מעניין איזה תמונה אתה רוצה לתת לכותרת כזאת"Israel: Offensive will continue"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גאון :bash:

הבאת כתבה אחת על עירק, וכתבה אחת על אל-קידה :kopfpatsch:

אולי תמצא גם אחת על ה9\11....

ובכתבה הרלוונטית היחידה שהבאת המילה טרור מופיעה בפיסקה אחת ואחריה כמובן הסברה פרו לבנונית:

claimed responsibility for terrorist acts, also operates an extensive network of social services in Lebanon,

מעניין איזה תמונה אתה רוצה לתת לכותרת כזאת"Israel: Offensive will continue"

תמונה של פעיל חיזבאללה משגר טיל יכולה להיות נחמדה מדי פעם ולא רק של צה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו כתבות חדשות כמו שאמרת הם בכלל לא הזכירו את המילה,טעית.

גם על לבנון הם הזכירו וגם פה

The United States and Israel consider Hezbollah a terrorist organization. The group, which has claimed responsibility for terrorist acts, also operates an extensive network of social services in Lebanon, and its political wing holds seats in the Lebanese parliament.

אתה רוצה שהם כל הזמן יגידו טרור טרור טרור כמו חברות משוגעים?רוב העולם בכלל לא מכיר בחיזבללה כארגון טרור.רק וארה"ב מכירות בחיזבללה בארגון כזה.

תמונה של פעיל חיזבאללה משגר טיל יכולה להיות נחמדה מדי פעם ולא רק של צה"ל.

הם מדברים על צה"ל כמובן שהם ישימו תמונה של צה"ל זה כמו שאני ידבר עליך ויתן תמונה של שכן שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתווכך איתך על התמונה הספציפית הזאת, מספיק להיות קטן כזה.

אני מדבר על מגמה כללית של העיתון, בשבוע האחרון לא הופיעה תמונה אחת של פעילי חיזבאללה.

מה שמשאיר רק תמונות של צה"ל ושל אזרחים פגועים....אפשר לחשוב שהחיזבאללה בכלל לא נלחם נגדנו מהכתבות שלהם.

וCNN הוא עיתון אמריקאי במקור, אז הוא צריך להכיר בעובדה שהם אירגון טרור גם, ולא להציג אותם כצבא שצריך להכיר בו ולכתוב רק בשביל הרקורד בשורה אחת מתוך כתבה של 1000 מילים "החיזבאלה הוכרז כאירגון טרור על ידי וארה"ב...הוא גם מפעיל הרבה מוסדות סוציאלים בלבנון"....באמת תודה.

זאת לא דעה זאת עובדה.

לידיעתך טד טרנר מאשים את בטרור נגן העם הפלסתיני, וכינה את מחבלי ה9\11 "אנשים אמיצים"

וממשלת כבר מזמן רצתה להעיף מפה את הCNN בגלל חוסר אוביקטיביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת כואבת?הוא ארגון צבאי וסוציאלי זה ידוע.

נסרללה נחשב כפעיל חיזבללה בשבילך?אם הייתה רואה גם CNN בטלוויזיה שם מראים את הלוחמים אבל זה די נדיר לראות כי הם לא מפרסמים קלטות שלהם ואני לא מכיר עיתונאי שנסע לדרום לבנון עכשיו :screwy:

אם לא ראית את זה מבקר באתר cnn international.

אפשר לחשוב שהחיזבאללה בכלל לא נלחם נגדנו מהכתבות שלהם.

ממש לא אני לא מבין מאיפה הוצאת את ההשארה הזאת.

אני לא מתווכך איתך על התמונה הספציפית הזאת, מספיק להיות קטן כזה.

אתה נותן דוגמא למה שאתה חושב "מפליל אותם" אוני מראה לך שלא.אף אחד לא צריך להאמין לך כי אתה אומר משהו סתם ככה אתה נותן דוגמא למה שאתה אומר ואפשר לראות שזה לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, הבנתי שאתה די אטום בנושא והגיון בריא לא יועיל פה.

אתה מעדיף לראות את הדברים הספציפים ולא את התמונה הכללית.

רק אל תשכח לעשות ריוינד כשבלוקסבסטר יבקשו שתחזיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי קל לראות חדשות מישראל ולהתלונן על חדשות חוץ, בעיקר CNN.

זה רק מוכיח לנו שאין באמת כזה דבר - אובייקטיבי. חדשות ערוץ 2 ישדרו דיווחים וכתבות שיתאימו לציבור הישראלי ו"אל ג'זירה" לציבור הערבי-מוסלמי מזרח-תיכוני ותחנות אלו מין הסתם יקחו צד יותר ברור בדיווחים שלהם.

ערוצי חדשות אחרים, שמתיימרים להיות אובייקטיבים לוקחים גם צדדים - מה? העורכים והכתבים הם חסרי רגשות? הם בני אדם תבוניים שמסוגלים לנקוט עמדה ולבחור את הצד שלהם ולכן קורה מצב ש-CNN נראה בעינינו כפרו-פלשתיני ו-FOX News כפרו-ישראלי.

הדבר הנכון הוא לא לקטול ולא לצפות בערוץ שלא נראה לנו, אלא לראות גם את הצד שלנו וגם את הצד שלהם - יש לכבד את כל מגוון הדיעות, בעיקר בקונפליקט הישראלי-ערבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שבניגוד לערוצים ארציים שמטבעם הם לא אובייקטים ערוצים בין לאומיים שהם לא אובייקטים מושכים עוד אנטי-שמים שגם ככה יש מספיק בעולם

אני לדוגמה מנהל ויכוח בפורום לועזי ידוע כבר יותר מ14 עומודים 395תגובות !

והחלק הכי מעצבן הוא שכל פעם צץ לך איזה אנטי-שמי עם איזה אתר פרופגנדה בשקל או כל מיני סרטי קונספירציה עלאק דוקומנטריים שאין לך מושג כמה אנשים מאמינים להם... הם חושבים למשל שישראל היא בעצם זאת שפלשה לגבול לבנון והיא מכסה על כך בשקר בשיתוף עם ארה"ב וכל זה רק בגלל שלבוש ואולמרט התחשק להעניש את לבנון על כך שהם בחרו לא לפי דעתם , ועוד מלא סיפורים מצוצים מהאצבע אלה שחושבים שזה רק בגלל 2 חטופים טווחנו להם 400 איש זה עוד בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו כתבות חדשות כמו שאמרת הם בכלל לא הזכירו את המילה,טעית.

גם על לבנון הם הזכירו וגם פה

אתה רוצה שהם כל הזמן יגידו טרור טרור טרור כמו חברות משוגעים?רוב העולם בכלל לא מכיר בחיזבללה כארגון טרור.רק וארה"ב מכירות בחיזבללה בארגון כזה.הם מדברים על צה"ל כמובן שהם ישימו תמונה של צה"ל זה כמו שאני ידבר עליך ויתן תמונה של שכן שלך.

כל העולם מכיר בו בתור ארגון טרור, החלטה 1559 של מועצת הבטחון של האו"ם בין השאר קוראת לפרק את החיזבאלה וכל ארגון מיליציה אחר בשטח לבנון.

3. Calls for the disbanding and disarmament of all Lebanese and non-

Lebanese militias;

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...