צבא לבנון יצטרף למלחמה אם ישראל תכנס ללבנון קרקעית - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא לבנון יצטרף למלחמה אם ישראל תכנס ללבנון קרקעית

lmlm

Recommended Posts

מצאתי את תוכנית הקרב של לבנון:

הם יתחבאו מאחורי השיחים, ואז כשאנחנו נכנס ללבנון בדיוק מתי שאנחנו הכי לא מצפים הם יקפצו החוצה ויצעקו בווווווווווו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

זה מה שקורה למדינה חלשה ולמאן האמת זאת דרך העולם , תמיד הביריון ירביץ לחנון כי הוא יודע שהחנון לא יחזיר לו זה אותו מצב רק שהפעם היא הביריון כי היא יודעת שלבנון לא תחזיר לה אילו זה היה קורה למדינה ארופית לא היתה מעיזה לפתוח מפעולה שכזו , אני לא מאשים רק את גם הלבנונים אשמים הם לא יכולים להיפטר מהסרטן שבתוחם.

* וכן שכחתי לציין אני ימני קיצוני אני בעד לזיין לערבים האלה את האמא , סליחה על הביטוי כי אין לנו ארץ אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יכולים,הם לא רוצים ומפחדים מסוריה ואיראן ולכן ארה"ב צריכה להתערב שוב אחרי שכבר לחצה להוציא את הסורים מלבנון,כנראה שזה לא ממש עזר.

לבנון מפחדת ביגלל מה שעשו לראש ממשלה הקודם שלה (סוריה חיסלה אותו חח היטמן )

קיצר כולם להגר לקחת דברים לעבור לארה"ב למאמי ולשחות בים אם שמש ועם נוף עצים וציפורים ומרדפי FBI ברחוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שיהיה. האמריקאים לא ישבו בשקט בשעה שמדינות מאיימות להשמיד את העולם.

בנתיים יש להם מספיק צרות בעיראק. פלישה לאיראן תיהיה טעות בשבילהם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה טעות ?? צריך להכניס את אחמדג' איך שלא קוראים לו נשיא איראן לבונקרים שיתחבא שם ולא יעשה יותר רעש כמו בן לאדן המנייק המכוער הזה בעל פין שעיר וחסר זיקפה ועיני עכבר שחורות ומכוערות וגוף לא מקולח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר כולם להגר לקחת דברים לעבור לארה"ב למאמי ולשחות בים אם שמש ועם נוף עצים וציפורים ומרדפי FBI ברחוב :)

אז הנה ההוכחה שהיא לא מדינה ריבונית ,אלא סתם סמרטוט של המזה"ת.

אני לא מדבר על כניסת כוחות קרקעיים,אלא על הפצצת יעדים רגישים באיראן.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהל ההגירה יזרוק אותך תוך יום :)

להגן על לבנון? מפני מי? או החיזבללה?

מה אמור לעשות?להגן על האזרחים ומי הרג יותר מ300 אזרחים?נכון צה"ל אז הוא אמור להגן על אזרחיו מפני צה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...