האם לפרק את הקירור שה7600GT מציע או לקנות Extreme? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לפרק את הקירור שה7600GT מציע או לקנות Extreme?

dante123

Recommended Posts

שלום.

אני מעוניין לקנות 7600GT (אולי אנשים זוכרים) והחלטתי לקחת את הExtreme,משום שקראתי שהקירור שלו הוא הרבה יותר שקט מהרגיל.כשהלכתי לטכנאי הוא המליץ לי דווקא לקנות את הרגיל,לפרק את מערכת הקירור ולהרכיב חדשה (של זלמן הוא אמר אם אני לא טועה),משום שככה הכרטיס יהיה יותר שקט ובכלל,זה עדיף במיוחד בכרטיסים חזקים.

השאלה שלי היא-האם עדיף (גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת הקירור) לעשות את מה שהוא אמר,לפרק את מערכת הקירור של הרגיל ולהוסיף חדשה או שהExtreme מספיק לקירור שקט וטוב?

תודה.

אגב,מה עדיף 7600GT,או X700?^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה X700 עכשיו? ישן וחלש.

במחיר הזה קונים X1800GTO ב 1250 שקל עם קירור טוב (ושקט) הרבה מהרגיל

ככה יוצאים עם כרטיס חזק יותר ושקט הרבה יותר, ולא חורגים מהתקציב. 7600GT או 7600GT+קירור חלופי יעלה לך כבר 1200 שקל. בשביל עוד 50 שקל לא תיקח GTO? חבל.

אבל אם אתה מקובע על 7600GT, תקנה אותו וקירור חלופי, כמו Zalman VF700cu או VF900cu (ה 900 מאוד יקר, 250 שקל)

אגב, ראיתי שאתה קונה ספק חדש בקרוב. אל תיתן לטכנאי שלך לסבן אותך, שקונים ספק, קונים ספק איכותי. קח HEC מינימום, או יותר טובים.

המומלצים:

enermax liberty 420w

Topower P450 450w

FSP 400w

Hec win או Hec ace, אין לי דגם מסוים בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנאי ההזוי הזה אמר שx700 >7600GT.טוב נו..

בנאדם,1250 זה ממש לא בתקציב (אני גם חוסך למסך אז בכלל).מצאתי את הרגיל ב997 ואת האקסטרים מצאתי ב1074.אני רק רציתי לדעת ממי שיש לו את האקסטרים,האם הקירור מספיק.לפי מה ששמעתי הוא בהחלט טוב ולא מצריך נפרד.

לשאלתך השנייה-אני כרגע חושב על הEnermax Noisetaker 420W, ששמעתי שהוא ספק טוב מאוד.

אגב,היה משהו שרציתי לשאול ולא ידעתי איפה-יש ספק שבא עם המארז שאני קונה (300W),אז למה,והאם אפשר בכלל להשים עוד ספק במארז?לפי דעתי אי אפשר לא? אז למה לקנות ספק נפרד+הספק שבמארז?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנאי ההזוי הזה אמר שx700 >7600GT.טוב נו..

בנאדם,1250 זה ממש לא בתקציב (אני גם חוסך למסך אז בכלל).מצאתי את הרגיל ב997 ואת האקסטרים מצאתי ב1074.אני רק רציתי לדעת ממי שיש לו את האקסטרים,האם הקירור מספיק.לפי מה ששמעתי הוא בהחלט טוב ולא מצריך נפרד.

לשאלתך השנייה-אני כרגע חושב על הEnermax Noisetaker 420W, ששמעתי שהוא ספק טוב מאוד.

אגב,היה משהו שרציתי לשאול ולא ידעתי איפה-יש ספק שבא עם המארז שאני קונה (300W),אז למה,והאם אפשר בכלל להשים עוד ספק במארז?לפי דעתי אי אפשר לא? אז למה לקנות ספק נפרד+הספק שבמארז?

תודה.

יש לי את האקסטרים לא שומעים אותו בכלל.. אחלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח 76GT אקסטרים+ נויסטיקר 420W ותתחדש.

אם אתה קונה מחשב חדש,הייתי ממליץ לך להתייעץ בפורום מפרטי מחשב.

:xyxthumbs:התייעצתי,ואימתת את חשדותיי.

מה איתם?

אתה מתכוון שהוא שקט בזמן שאתה משחק במשחקים כבדים כמו אלה?

עריכה:אגב,מישהו בבקשה יכול לענות לי על השאלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...