X1950XTX יהיה חזק ב7% מ X1900XTX עדכון עמ 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X1950XTX יהיה חזק ב7% מ X1900XTX עדכון עמ 2

lmlm

Recommended Posts

INQ מדווחים שהכרטיס החדש מהליבה החדש 580+ (שיתשמש בGDDR4) יהיה חזק ב7% מX1900XTX.

כאמור הוא יהיה חלש משני 7900GTX (GX2) אבל הוא יעלה כ399 יורו שיתחרה בו בהתאם במחיר/ביצועים.

הוא אומר לפי הדיווחים לצאת סוף החודש.

מקור: http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=33127

הכרטיס המשתלם הבא? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, הוא מיוצר ב 80 ננומטר

מה שאומר פחות חום/פחות צריכת חשמל, נקודות התורפה העיקריות של ה X1900 למיניהם

אם ייצרו X1900 בלי שני החסרונות האלו, זה כרטיס שמתקרב לשלמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הדיווחים הקודמים הכרטיס אמור לצאת בחודש ספטמבר של השנה.

אולי ה 7% האלה הם הבדל בבנצ'מארקים שההבדלים בין הכרטיסים הוא שולי.

כמו למשל בנצ'מארק של הגדרות הכי נמוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WE CAN confirm that ATI's X1650 PRO is set to launch on the 23rd of August, just a day before the public part of the upcoming gaming convention in Leipzig, Germany, starts.

We strongly suspect that ATI plans to introduce its X1950 XTX cards at the event and both cards should be available at launch.

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=33128

למרות שמודבר על כרטיס אחר שיושק בתערוכה, יש מצב גם הכרטיס X1950XTX.

אבל אני לא אתכווח על דבר שלא פורסם בבירור.

אם אני לא טועה, הוא מיוצר ב 80 ננומטר

מה שאומר פחות חום/פחות צריכת חשמל, נקודות התורפה העיקריות של ה X1900 למיניהם

אם ייצרו X1900 בלי שני החסרונות האלו, זה כרטיס שמתקרב לשלמות.

יהיה לו חדש שכחתי להוסיף ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח התדרים של הכרטיס יעמדו על 1200\700 (זכונות\ליבה) אם באמת ישתמשו בGDDR4.

מה שמשמח בכתבה הזאת זה שATI יעיפו סוף סוף את הקירור טרקטור (סליחה על המחמאה) שלהם.

אני בכל מקרה יקנה X1900XT, אין לי עצבים לחכות עוד, חיכיתי מספיק.... 7 אחוז זה לא מגרה מספיק.... ;D

תודה על המידע. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים לדעתי שהוא ייוצר ב90NM.

דווקא בהגדרות נמוכות המעבד יגביל.. וחוצמזה, למה להם להוציא כרטיס חדש אם ההבדל בביצועים יהיה רק בהגדרות נמוכות? ::)

הכרטיס הזה הוא סתם ריפרש לדגמים (וכמובן כל תוצר לוואי של ריפרש כזה), ולדעתי בעיקר פלטפורמה להדגמה בשטח של מוצר ראשון עם GDDR4, הכרטיס הזה לא אמור להיות איזה R600.

ולזה שמעלי? אתה שמעת אי פעם את הX1900 עובד בחיים שלך? רק בימים חמים מאוד מאוד מאוד ובמשחקים שמותחים את הכרטיס לגמרי עד הסוף אתה תתחיל לשמוע את המאורר, אלא אם כן המארז שלך מאורר גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי בעצמי אבל יש לי אוזן רגישה לרעש מאווררים ובביקורת באתר על האקסלרו אמרו שבמאמץ הקירור סטוק נשמע כמו צופר אזעקה, ואני יכול להבין על איזה רעש מדובר מהתיאור...

אני אישית לא יכול לסבול כזה רעש. :-X

רמת הרעש היא ממש בלתי נסבלת כאשר המאוורר פועל במהירותו המקסימלית והכרטיס נשמע כמו מעין צופר אזעקה.

בכל מקרה, אני ארכוש עם הX1900XT את הזלמן VF900CU. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בהגדרות נמוכות המעבד יגביל.. וחוצמזה, למה להם להוציא כרטיס חדש אם ההבדל בביצועים יהיה רק בהגדרות נמוכות? ::)

לא רק. ההבדל ב 7 אחוז יהיה רק בהגדרות נמוכות, ז'א שהבגדרות גבוהות ההבדל אמור להיות גדול יותר.

כי זה לא בנצ'מארק רשמי, אלא הוא דלף לרשת מסיבות כלשהם ויכול להיות מאוד מטעה, זה לא פעם ראישונה שקורה דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

INQ מדווחת שהCF המקביל ל1950XTX יהיו לו את אותם קלוקים לא כמו בסדרה הקודמת שהיה לו את אותם הקלוקים של .1900XT

והנתונים של הכרטיס הם:

650MHz and 2.0GHz 512MB memory

We can now confirm that the cards will be ready for the 23rd of August but as the clock speed stays the same, dont expect any miraculous performance increase. We've already written about it here.

:)

מקור: http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=33147

עריכה: שכחתי לציין שמחירו יהיה כ450$

וחוץ מCF 1950 ו 1950XTX

ATI ישחררו 1900XT 256MB 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2.0GHZ לזיכרון תיקון טעות למה שכתבת. עריכה: לא קראתי עד הסוף מה כתבת אז כתבתי שטות, אל תתיחס.

דבר שני: 450$ זה פחות מ 3000 ש"ח ובמשך הזמן הוא יגיע לשפל כמו ה 1900XT 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...