חייל נחטף בהרצליה או סתם שמעות ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייל נחטף בהרצליה או סתם שמעות ?

ExploiT

Recommended Posts

אתה צודק, אני פראיירית ששירתתי בשיא כוחותי מדינה שלא שמה עליי זין ואזרחים כמוך (שבניגוד אליי מלאי זכויות) שלא אכפת להם, אז למה שלי יהיה?...

אתה מוזמן, ואז אתה גם מוזמן לשלם על החלק היקר הזה כל החיים שלך, יעיפו אותך מהצבא, בטח גם באשמת חבלה, ואז כולם יראו אותך כמו בוגד ולא תמצא עבודה בעולם אלא מהנדס של מטענים.

את יודעת שאני צוחק כן מאמי ?

אני הולך גם לעשות שרות מלא בקרבי אז חלאס :\

רק דבר אחד אני חייב להסכים איתך באמת המדינה שמה עלינו זין וחבל :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעצבנתי שזילזלת באלו שמשרתים בעורף. לא כל חייל עורפי הוא חייב להיות משק ממטרות/פינג-פונג בחיל האויר או פאקינג שק"מיסט. חלק מהעבודות מצריכות עבודה פיזית מאד מאמצת וממושכת שהרבה פעמים פוגעת בכושר ובבריאותו של החייל, עבודות כאלו ואחרות גם מצריכות אחריות ודיוק נורא גדול, כמו הלחמת שבבים למשל. אחרות מצריכות עירנות מירבית (ומינוס 2 בראייה אחרי השירות) כמו נגיד בקר שליטה של מכ"ם וכו'. קרבי או לא קרבי, בלי כל התמיכה בעורף לא היית מחזיק יותר מדיי זמן, אתה לא ראמבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כן רמבו :D

בכול מקרה אני לא מזלזל, אין ספק שללא העורף לנו הקרביים,טייסים,יחידות מובחרות וכול השיט של ה 1337 לא היה מה לעשות

בלי מודעין או בלי נשקייה, בלי הגובניק שדואג להביא מכליות עם מים לחזית אנחנו לא שווים כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כן רמבו :D

בכול מקרה אני לא מזלזל, אין ספק שללא העורף לנו הקרביים,טייסים,יחידות מובחרות וכול השיט של ה 1337 לא היה מה לעשות

בלי מודעין או בלי נשקייה, בלי הגובניק שדואג להביא מכליות עם מים לחזית אנחנו לא שווים כלום

דבר בשם עצמך ..קלעק לא שווים כלום :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ויכוח טיפשי- עורף הם תומכי מלחמה, אתם יודעים איך נראה עם עורף דפוק? תסתכלו על החיזבאללה איזה עורף יש להם? כולם יוצאים נלחמים אין להם עורף רציני וככה הם נראים.

חיל החימוש למשל עזר בבנית מרכבה סימן 4, אז הנה העורף עזר. טוב חייב לכלול בתוכו עורף וחזית. כמובן שאני לא מדבר על הג'ובניקים שמחזיקים מטקה להרוג יתושים ויושבים על הספה כל היום אני מדבר על כל השאר שכן עושים משהו בצבא הזה ולא סתם באו כדי לשרוף 3 שנים ובסוף לומר "הנה עשיתי צבא".

בקיצור ויכוח טיפשי חזית לא יכולה בלי עורף ועורף לא יכול בלי חזית זה משלים זה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...