FAR CRY ב-25 ש"ח...עכשיו בחנויות - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FAR CRY ב-25 ש"ח...עכשיו בחנויות

tombcatz

Recommended Posts

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המפלצות מפחידות כמו במשחק FEAR (לא יודע אם גם יש מפלצות כי עוד לא שיחקתי, אני מחכה למחשב החדש, אבל בשלב הראשון לפחות זה טיפה מפחיד לילדים קטנים)? כי יש לי חבר שרוצה לקנות את המשחק ובדרך כלל כל המשחקים שהוא משחק גם אח שלו הקטן אז רציתי לדעת כדי שזה לא יפחיד אותו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה קטעים "מפחידים" במשחק שאתה נתקל במוטציות , אבל זה לא משהו בסגנון FEAR ..

לילדים קטנים זה יכול להיות מפחיד הוא מדורג לילדים בני 16+ , אבל זה סתם חארטה , לא יודע שיקולים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפלצות מפחידות כמו במשחק FEAR (לא יודע אם גם יש מפלצות כי עוד לא שיחקתי, אני מחכה למחשב החדש, אבל בשלב הראשון לפחות זה טיפה מפחיד לילדים קטנים)? כי יש לי חבר שרוצה לקנות את המשחק ובדרך כלל כל המשחקים שהוא משחק גם אח שלו הקטן אז רציתי לדעת כדי שזה לא יפחיד אותו :lol:

ב-FEAR אין מפלצות, יש רק ילדה קטנה ומפחידה ( טוב, זה לא רק, זה מהשחק הכי מפחיד שראיתי, וגם בין הכי טובים, אני גמרתי אותו בגאווה :cool2: )

המפלצות בFC לא מפחידות, אבל חלקן מלחיצות ( אלה שרצות אליך כאילו אין מחר )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-FEAR אין מפלצות, יש רק ילדה קטנה ומפחידה ( טוב, זה לא רק, זה מהשחק הכי מפחיד שראיתי, וגם בין הכי טובים, אני גמרתי אותו בגאווה :cool2: )

המפלצות בFC לא מפחידות, אבל חלקן מלחיצות ( אלה שרצות אליך כאילו אין מחר )

אחיו הקטן ישתין במכנסיים מFEAR

הוא משחק בסגנון שמזכיר מעט את הסרט "הצלצול"...

כל המשחק אתה נלחם כנגד שיבוטים של חיילים,אבל זו לא הבעיה-הבעיה היא כל המסתורין שאופף את המשחק...אתה כל הזמן חוטף התקפי חיזיונות בהם אתה רואה גופות שחוטות של אנשים,דמויות שמלחששות לך באוזן,ים של דם,ומה לא...וכמובן-איך לא נשכח את הילדה הקטנה שמסוגלת לבתר בן אדם לחתיכות קטנות רק באמצעות מבט.

בכל מקרה-לא היה מומלץ לאחיו הקטן לשחק במשחק...זה לא מפחיד בוגרים,אבל קטנים ישתינו במכנסיים מרוב פחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם הרסו את כל המשחק שהם דחפו בו את המפלצות האלה!!

גועל נפש!!

מחזק!!!

משלב 10 כמעט ונעלם לי החשק מהמשחק! המפלצות האלה קשות להריגה והם הורגות אותך תוך שתי שניות, והם קופצות כמו קנגרו וזה מעבן!!!!

רק להשוואה אתמול התחלתי את המשחק שיחקתי ועד הלילה הגעתי לשלב 9, היום גם שיחקתי ונחנון לעכשיו אני בשלב 11 יחס של 1:5~ בגלל המפלצות הקקות האלה!

בקשר לFEAR - :lol: אני זוכר ששיחקתי פעם ראשונה שמחק זה היה עם חבר שלי שיחקנו ב1:30 בלילה(הוא ישן אצלי) היה קטע פשוט קפצנו מתנו! רצנו מהחדר :lol: עד היום יש לי תראומות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק!!!

משלב 10 כמעט ונעלם לי החשק מהמשחק! המפלצות האלה קשות להריגה והם הורגות אותך תוך שתי שניות, והם קופצות כמו קנגרו וזה מעבן!!!!

רק להשוואה אתמול התחלתי את המשחק שיחקתי ועד הלילה הגעתי לשלב 9, היום גם שיחקתי ונחנון לעכשיו אני בשלב 11 יחס של 1:5~ בגלל המפלצות הקקות האלה!

בקשר לFEAR - :lol: אני זוכר ששיחקתי פעם ראשונה שמחק זה היה עם חבר שלי שיחקנו ב1:30 בלילה(הוא ישן אצלי) היה קטע פשוט קפצנו מתנו! רצנו מהחדר :lol: עד היום יש לי תראומות

נכון מאוד :'( :'(

השלב בראשון אם הנוף האא.... :nutty:

:lol: :lol: :lol: :lol:

אם החבר שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוצאתי 55 שקל

קניתי אותו וגם את NOLF 2

את Far cry סיימתי כבר. משחק מהמם לכל הדעות. סיפור מעולה, גרפיקה שלא מביישת שום משחק שיוצא אפילו היום, מנוע פיזיקלי מצוין, פשוט מדהים אצל האויבים, זה משחק שלוקח את דום 3 בהליכה.

ב NOLF 2 עוד לא שיחקתי, אבל מי יכול להתנגד לקייט ארצ'ר במעיל פרווה שהיא קנתה במיטב כספה ב "זארה"?

ב 30 שקל? בטח שלא אני. לקחתי על הדרך. שמעתי עליו המון ביקורות טובות.

עד פה! עכשיו הגזמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...