איזה נעליים יש לכם? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה נעליים יש לכם?

eli_a2006

Recommended Posts

• תגובות 301
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכיוון שיש לי קשרים אז הבאתי אותה בפחות היא נעל ממש יפה על הרגל ואל תשווה את הכחולה לשחורה בכלל,את הכחולה לא הייתי קונה ב-2 שקל וחצי היא ממש מגעילה השחורה הרבה יותר יפה ועושה רושם ממש טוב היום נכנסתי לאנג'ל(מאפיה)ובדיוק חזרתי מקבלת המשלוח אז המוכר של אנג'ל אומר לי מה זה nike אני אומר לו כן הוא אומר לי אפשר לראות אני אומר לו בוודאי אז הוא אומר לי ואיייי נעליים יפות אז הוא שואל אותי אותי כמה?

אני אומר לו 900ש"ח באותה רגע אני קולט אותו מחליף צבעים כאילו התחלפו המולקולות בגוף אז הוא אומר לי הוא לא עשה לך הנחה?

אני אומר לו זה יבוא אישי מחו"ל אז הוא אומר לי מה נסעת לחו"ל בשביל נעליים פה הוא פוצץ אותי מצחוק הסברתי לו אז הוא הבין ואמר תתחדש ויצאתי לשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווווווצ' נראה כואב...

Ranger14.jpg

וואחד נעל..

מצאו את ההבדלים בין הנעל הנ"ל - לנעל הצבאית, (אחח, אם החיילות היו במיני ועם המגפיים האלה :smile1: )

בכל מקרה, הנעל שלי ליציאות:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שיש לי קשרים אז הבאתי אותה בפחות היא נעל ממש יפה על הרגל ואל תשווה את הכחולה לשחורה בכלל,את הכחולה לא הייתי קונה ב-2 שקל וחצי היא ממש מגעילה השחורה הרבה יותר יפה ועושה רושם ממש טוב היום נכנסתי לאנג'ל(מאפיה)ובדיוק חזרתי מקבלת המשלוח אז המוכר של אנג'ל אומר לי מה זה nike אני אומר לו כן הוא אומר לי אפשר לראות אני אומר לו בוודאי אז הוא אומר לי ואיייי נעליים יפות אז הוא שואל אותי אותי כמה?

אני אומר לו 900ש"ח באותה רגע אני קולט אותו מחליף צבעים כאילו התחלפו המולקולות בגוף אז הוא אומר לי הוא לא עשה לך הנחה?

אני אומר לו זה יבוא אישי מחו"ל אז הוא אומר לי מה נסעת לחו"ל בשביל נעליים פה הוא פוצץ אותי מצחוק הסברתי לו אז הוא הבין ואמר תתחדש ויצאתי לשלום.

נמאס לי מאנשים הומואים, שפותחים תרדים הומואים על דברים שלא מעניינים אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס לי מאנשים הומואים שקוראים לאנשים אחרים הומואים כי הם בעצם מנסים להסתיר את זה שהם הומואים ובכך קוראים להם הומואים כי הם פותחים ת'ראדים הומואים (שבעצם הם קוראים לת'רד הומו כי הם בעצמם מתביישים שהם הומואים) תצאו כבר מהארון!!!!!!!!! שונא הומופובים.

עכשיו בואו כבר נחזור לענין. נעליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...