איזה נעליים יש לכם? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה נעליים יש לכם?

eli_a2006

Recommended Posts

• תגובות 301
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הסיפור הוא כזה.

ההורים שלי בחו"ל מודיעים לי שקנו לי נעליים של נייק ואני כולי בבאסה אני שונא נייק, נעליים של מתלהבים מסכנים ולא נוחות בגרוש.

אז הלכתי עם הניו באלאנס ונתקעתי באבן שפה תחתונה והשפיץ שלה נקרע ואז שההורים שלי חזרו מחו"ל הייתי חייב לקחת את הנעליים המעפנות האלה.

מי מבקש מההורים שלו לקנות נעליים בחו"ל??

נעליים קונים בחנות ומודדים אותן קודם בשביל שיהיה נוח מן הסתם. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהרגו אותי אבל במקרה הטוב אני יזכור את החברה של הנעליים, אתם מכירים דגמים ספציפיים ביותר. נהייתם כוסיות :-\

נעלי כדורגל של אדידס

נעל ריצה של נייק

ונעליי "יציאות" (עיר וכאלה) של נייק, שנראות בצורה הזאת כמו שמישהו פרסם כאן:

34lo.png

כה אני יודע שזה אדידס, פשוט הצורה של הנעל בדיוק אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מבקש מההורים שלו לקנות נעליים בחו"ל??

נעליים קונים בחנות ומודדים אותן קודם בשביל שיהיה נוח מן הסתם. ::)

לא ביקשתי מהם לקנות לי נעליים, בטח ובטח לא נייק מסריחות.

שההורים שלי טסים לחו"ל אני מבקש רק דגמי מכוניות.

בכל מקרה אם הניו באלאנס לא היו נקרעות לא הייתי לובש את הנייק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד שאני באמת לא מבין. למה לעזאזל אתם אוהבים כלכך את new balance?

הם כלכך מכוערות, ואין אפילו איזשהי איכות של נוחות פנומנלית. כל הדגמים נראים בדיוק אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

barbos ציטטת את התמונה מההודעה שלי אבל עולה מדבריך שאתה מתייחס לכלל ההודעות, בכל מקרה אופנה זה כמו כל עיסוק אחר, יש כאלה שדגמים של מכוניות זה מה שהם אוהבים, יש כאלה שמודינג זה מה שעושה להם את זה, ויש כאלה שפשוט לנעול את הנעלים הכי חדשות\יקרות\יפות\שבאופנה עושה להם את זה, לא משנה כמה זוגות יש לך או אם יש לך דגם קצת דומה, ככה זה פשוט, וממזמן העיסוק באופנה לא שמור רק לבנות, בנאדם צריך מודעות עצמית, אני לא נגד אלו שפשוט זורקים עליהם משהו ויוצאים מהבית, בלי לסדר את השיער , בלי לשים בושם ועוד כמה דברים אבל אני אישית לא יכול, אני מרגיש שחסר לי משהו, אני צריך שהכל יהיה במקום.

בנוגע לניו באלאנס, אני שונא את העיצוב שלהם אבל אין מה לעשות ואין מה להתווכח, בכל העולם זה מוכח שהן הנעליים הנוחות ביותר והטובות ביותר להליכה\ריצה, אז להמון אנשים לא איכפת שאיך שהן נראות כי הם לא שמים על זה ואיכפת להם מהמטרות שהנעל צריכה להגשים והיא עושה את זה בגדול.

מקווה שהארתי את עיניך קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

barbos ציטטת את התמונה מההודעה שלי אבל עולה מדבריך שאתה מתייחס לכלל ההודעות, בכל מקרה אופנה זה כמו כל עיסוק אחר, יש כאלה שדגמים של מכוניות זה מה שהם אוהבים, יש כאלה שמודינג זה מה שעושה להם את זה, ויש כאלה שפשוט לנעול את הנעלים הכי חדשות\יקרות\יפות\שבאופנה עושה להם את זה, לא משנה כמה זוגות יש לך או אם יש לך דגם קצת דומה, ככה זה פשוט, וממזמן העיסוק באופנה לא שמור רק לבנות, בנאדם צריך מודעות עצמית, אני לא נגד אלו שפשוט זורקים עליהם משהו ויוצאים מהבית, בלי לסדר את השיער , בלי לשים בושם ועוד כמה דברים אבל אני אישית לא יכול, אני מרגיש שחסר לי משהו, אני צריך שהכל יהיה במקום.

בנוגע לניו באלאנס, אני שונא את העיצוב שלהם אבל אין מה לעשות ואין מה להתווכח, בכל העולם זה מוכח שהן הנעליים הנוחות ביותר והטובות ביותר להליכה\ריצה, אז להמון אנשים לא איכפת שאיך שהן נראות כי הם לא שמים על זה ואיכפת להם מהמטרות שהנעל צריכה להגשים והיא עושה את זה בגדול.

מקווה שהארתי את עיניך קצת.

"ומזמן העיסוק באופנה לא שמור רק לבנות"

תראה, רק המטרוסקסואלים האחרונים מתים לאט לאט.

שלא תחשוב שאני כולי זרוק כזה, פשוט יש הבדל בין לטפח את עצמך לבין להיות כוסית.

ואתה אחד ממוכי הפרסומת, מכור למותגים. גם אצלי כל הבגדים הם מותגים, אבל אנשים כמוך הם אנשים שקונים דברים מסוימים רק בגלל שהם של חברה מסוימת.

עצוב לחיות בגוש דן.

אני זוכר הייתי בעזריאלי, בסה"כ רציתי קפוצ'ון (זה היה באיזה חנות גלישה). אז המוכרת ממש ניסתה לשכנע אותי שאני קונה מחברה חדשה שעוד מעט תיהיה מוכרת בלה בלה...למי איכפת?! זה היה כלכך פתטי. אני בטוח שבנאדם אחר שחי באזור הזה היה חושב פעמיים לקנות קפוצ'ון של חברה לא מוכרת, כי לא כתוב עליו bilabong או שאר חברות הגייז שלכם.

exXxTreAm, נו באמת, אולסטאר?

זה באמת של בנות. סוליה דקיקה כזאתי, עיצוב צר. you must be an emo.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה אחד ממוכי הפרסומת, מכור למותגים. גם אצלי כל הבגדים הם מותגים, אבל אנשים כמוך הם אנשים שקונים דברים מסוימים רק בגלל שהם של חברה מסוימת.

עצוב לחיות בגוש דן.

דוקא פרסום זה דבר שלא משפיע עלי בכלל, תאמין לי שאני לא מכור למותגים, אני לובש מה שאני אוהב, מה לעשות שהטעם שלי ברובו למשל בנעלים הוא אדידס, יש להם דגמים ממש מכוערים ועל הפנים אבל כמה דגמים שקולעים בדיוק לטעם שלי אז למה לא.

שהייתי יותר קטן אולי הייתי מתלהב מהחברה כביכול אבל בגיל כזה למי איכפת, העיקר שהנעל יפה ונוחה, אם החברה עושה רושם על מישהו אז שיהיה, למי איכפת.

אני יכול להגיד על אנשים כמוך שהם מנסים להיות צדקנים אבל העובדה היא שאתה לא אחר מהעדר ולובש אותם דברים.

ודווקא אני מחיפה.

בגדי גלישה? זה הפך ממזמן למסחרה ובדיחה, צרה של ילדים בני 13 מהרצליה שהתפשטה לכל הארץ, לא ראוי ליחס אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד על אנשים כמוך שהם מנסים להיות צדקנים אבל העובדה היא שאתה לא אחר מהעדר ולובש אותם דברים.

מותגים? well, אני לא מתכוון לקנות זבל. וכן - כל השאר זבל.

חברות המותגים בעיקר קובעות את האופנה - אז כן, הדברים שלהם יהיו יפים יותר ונוחים יותר.

זה לא שאני מתחיל להתלבט אם לקנות את זה או את זה, שתיהם מותגים - אחד חזק יותר, אבל מכוער יותר. לצערי, ראיתי אנשים שבחרו במותג החזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...