טבריה הופצצה כרגע - מטח נוסף פגע - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טבריה הופצצה כרגע - מטח נוסף פגע

iakovl

Recommended Posts

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יהיה מופתע אם הם יגיעו לירושלים ותל אביב.... 35 ק"מ עד לטבריה ואלו הקטיושות המיושנות, הם עוד לא השתמשו בטילים ארוכי הטווח :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כנראה גראד עם ראש נפץ מוקטן.

לירושלים ות"א הם לא יגיעו, הרקטות שלהם מגיעות ל 80 ק"מ גג. רקטות מתוצרת איראן, מסוג אל פאג'ר 7.

בשביל להגיע לת"א/ירושלים, הם צריכים רקטות עם טווח של 150 ק"מ

*חשוב לציין: טילים, לא רקטות! שיהאב 3 זה טיל. גראד זו רקטה. יש הבדל עצום.

אני גר ממש ליד רמת דוד, כרגע יצאו 2 חוליות של 4 מטוסי F-16, בהזנקה (יצאו בהמראה במהירות גבוהה)

כנראה פעולת תגמול. בימים האחרונים למרות שלא נפלה פה אף רקטה, אני באמצע שדה הקרב |: שיירות מסוקים, מטוסי קרב, הכל X_X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לירושלים ות"א הם לא יגיעו, הרקטות שלהם מגיעות ל 80 ק"מ גג. רקטות מתוצרת איראן, מסוג אל פאג'ר 7.

אני גר ממש ליד רמת דוד, כרגע יצאו 2 חוליות של 4 מטוסי F-16, בהזנקה (יצאו בהמראה במהירות גבוהה)

כנראה פעולת תגמול. בימים האחרונים למרות שלא נפלה פה אף רקטה, אני באמצע שדה הקרב |: שיירות מסוקים, מטוסי קרב, הכל X_X

רקטה זה טיל ברוסית אם לא ידעת כך שזה אותו דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי בכנרת עכשיו הוא גם ראה, הגיע הזמן להשטיח להם שמה כמה איזורים.

ד"א אני לא יודע אם זה בתגובה לטבריה או לא אבל הנה עלו לאוויר 6 , מעניין מי הולך לקבל בראש

אולי לא תודיעו להם מי מגיע ומתי :kopfpatsch:>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אתן לשום בן זונה להפחיד אותי

אין בי פחד ולא במשפחה שלי (הם עברו דברים יותר גרועים לפני שעלינו לפה) (אבל את סבתא אנחנו מתכננים להעביר לנתניה)

ופאק

אין להם בושה MK2 שלי נדפק בגללם, אני נשבע כי לבנון תגולח

אוי אני שומע כרגע בחדשות שמפציצים אותם עכשיו... והם בורחים... אין לאן לברוח... תמצא כל אחד ואחד ותטפל בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...