מה אתם אומרים, לאור השליטה של קונרו - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים, לאור השליטה של קונרו

sdfzxc

Recommended Posts

האם זה זמן טוב לקנות מניות של אינטל ?

http://finance.google.com/finance?q=intel

http://www.google.com/trends?q=intel%2Camd&ctab=0&geo=all&date=all

http://finance.google.com/finance?q=amd

לא הכי קשור ישירות (אם כי כן) לפורום הזה, פשוט נראה לי שבכל מקום אחר (כללי), הרמה של האנשים / תגובות שם...

ד"א סתכלו על ההתרסקות של (חוזרת לרמות של הרבעון השלישי שנה שעברה).

כמו כן, האם הפיתוח של הדור הנוכח (core 2) הוא ישראלי מלא, או שהתבססו כמקור על הפיתוח של ה yonah מהארץ ובחו"ל שדרגו אותו ל merom ול conroe ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בוודאי....

צפויה להיות עלייה לא קטנה שהמעבדים החדשים יצאו סופית ויהיו זמינים כמו לחמניות....(גם בדולר היה שווה להשקיע לפני מספר ימים..אבל..)..

ואם אתה מ"המנצלים" תחכה שAMD ירדו (צפוי להיות אחרה היציאה של המעבדים החדשים של INTEL) ותקנה כמה מניות במחיר "עלות"....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף תמיד יש, הם עכשיו פיטרו גם 1000 מנהלים במלזיה כצעד התייעלות, צריך לראות מה התחזית של המניה שלהם (בכמה ותוך כמה היא תעלה)...

נ.ב. עדכנתי את השאלה, אם אפשר התייחסות למי שיודע גם לגבי החלק האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחח, מניה בטוחה כמו טבע, למה לא.. אני מכיר כמה אנשים חכמים שאמרו ניכנס כשהיא למטה.. הפסידו כבר כמה אלפים...

יונה/דותן ידוע.. השאלה האם CORE2 גם לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת נראה לך המקום לשאול כאלו שאלות?

נגיד שאנשים פה יגידו לך כן

תלך ותקנה מניות שלהם?

כמה מהאנשים פה מבינים בשוק ההון לדעתך?

בכל מקרה

א-ב של שוק ההון זה שאינפורמציה שידועה לציבור כבר גלומה במחיר המניה

כלומר אתה לא יכול לנצל אינפורמציה כזאת בשביל להשיג תשואה גבוהה יותר

ובנוסף, אנליסטים צופים ירידה בהכנסות בגלל הירידה בביקוש (למחשבים וכפועל יוצא למעבדים)

לצערי אני לא מצליח למצוא קישור לזה אבל לפני כמה ימים זה היה בעיתון.

גם העמלות על רכישת מניות בחו"ל ישחקו את הרווח שלך (במידה ויהיה) אלא אם אתה משקיע בסכומים גדולים

יש לך כסף להשקיע? יש פורומים מתאימים יותר שיתנו לך תשובה מקצועית או שתתייעץ עם מישהו בעל ידע בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יונה/דותן ידוע.. השאלה האם CORE2 גם לגמרי.

אכן

הסיבוב הבא שייך למו"פ שם בקליפורניה

למחשבים שולחניים / שרתים הפיתוח ייעשה דור אחד בחיפה ודור אחריו בקליפורניה וחוזר חלילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי ליקנות..לדעתי תיקנה זה יעלה 3-5 אחוז לדעתי מהיום....שהיום זה ממש זול...היא ירדה אתמול.!

בקשר לטבע..טבע מנייה בטוחה מידי.היא תעלה כל כך לאט שזה יקח שנים עד שניראה תוצאות בכסף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נקרא פורום כלכלה?

תחזרו לדיון על המו"פ או שהדיון יינעל

מה ההגיון לעשות את זה ככה ? דור פה דור שם ? למה לא לעשות מו"פ משותף ?

חיפה מסיימת את רוב הפיתוח (שנה ראשונה) וקליפורניה מתחילה כבר את השיפורים של אותו דור

חיפה מסיימת את הפיתוח והמוצר עובר לייצור וקליפורניה מסיימת את רוב הפיתוח חיפה מתחילה את השיפורים של הדור שיצא מקליפורניה

וחוזר חלילה

במו"פ משותף בחיים הם לא היו מגיעים למיקרו- חדשה כל שנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...