שאלה בבניית אתרים - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בבניית אתרים

risbo

Recommended Posts

יש לי את האתר הזה הוא משמש אותי למועדפפים שלי כזה...

עכשיו אם אני רוצה לשים פרסומת או סתם משהו איזו תמונה בצידי הטבלה שבאתר איך אני יכול לעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני כן ממליץ לעבוד בשיטת הטבלאת המקוננות, זה גם נוח בתחזוקה מאפשר לעבוד בצורה מודולרית עם include או usercontrols כך שכל דף לא יהיה עמוס מדי בקוד html ארוך שקשה להתמצות בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני כן ממליץ לעבוד בשיטת הטבלאת המקוננות, זה גם נוח בתחזוקה מאפשר לעבוד בצורה מודולרית עם include או usercontrols כך שכל דף לא יהיה עמוס מדי בקוד html ארוך שקשה להתמצות בו

אתה אומר שיותר קל להתמצא בקוד שיש בו שימוש בטבלאות? אתה בכלל ראית קוד כזה, לעומת אחד עם divים וגליון css חיצוני?

בכל מקרה, לשאלה. אני הייתי ממליץ לך לשים את כל הקוד התוך איזה div קונטיינר ולתת לו כמה שולים שאתה רוצה (לbody תאפס את הpadding והשולים) ואז תשים איזה פרסומת שאתה רוצה מחוץ לקונטיינר. זה ייתן לך יותר גמישות לעשות את זה איך שאתה רוצה במרווח שנוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שיותר קל להתמצא בקוד שיש בו שימוש בטבלאות? אתה בכלל ראית קוד כזה, לעומת אחד עם divים וגליון css חיצוני?

יותר ממה שנדמה לך

ומה שאתה אומר בכלל לא סותר את השימוש בטבלאות

ברור שצריך להשתמש ב- CSS - ים, כאילו מה הקשר ?

וכבר אמרתי : כאשר יש הרבה טבלאות מקוננות , כדאי לחלק את הדף לקומפוננטות נפרדות ע"מ שיהיה קל להתמצא בקוד

ב- ASP 3.0 זה including - ים וב- ASP.NET זה UserControls

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאתה הולך על עיצוב מבוסס css, או על עיצוב מבוסס טבלאות. כמובן שאתה אתה יכול לשלב את שניהם במידה מסויימת, אבל עדיין צריך לבחור איך לבנות את השלד של האתר, ואני לא מתכוון לצבע רקע או הפונט של הכותרת. תראה את הקוד של וואלה או של האתר הזה לדוגמה - בנוי על טבלאות, ותראה את csszengarden (בשביל ההמחשה).

בכל מקרה אני לא מבין איך אתה יכול להמליץ למישהו חדש להתבסס על טבלאות (או על asp, אבל זה עניין אחר) וכל מה שמתלווה אליהם (ספייסרים של פיקסל אחד וכו') ולהגיד שזה יותר קל לתחזוקה. אולי אתה old school או משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...