סינים חצופים מזייפים נגני MP3 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סינים חצופים מזייפים נגני MP3

Holy

Recommended Posts

Pika007 גם אני קניתי עכבר אופטי מחברה עוד יותר מעפנה רק מהשם שלך אתה בטו זה לא עובד

קוראים לחברה TRUST

LOL

זה עלה לי 10 יורו וזה עובד ממש טוב בלי בעיות כבר כמה שבועות אז לפעמים גם מה שעולה 10 יורו עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התופעה של זיוף המקום ידוע וכתובה בהרבה מקומות....

אם תסתכלו זה התחיל ב DOK כאשר רשמו עליהם גיגה ו 2 ומכרו במחירים הזויים (בעיקר בארה"ב), ובפועל זה ציפ קטן יותר עם מודיפיקציה חומרתית שגורמת לו להגזהות כיותר... עכשיו זה פשוט הגיע גם לנגנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל מאוד שלא מייצרים זיופים בארץ, ככה היה יותר ייצוא ואז המע"מ היה יורד, חלקי המחשב היו זולים יותר, לא היינו משלמים 130% תוספת על אוטו חדש וכו' - בקיצור, סינים חכמים, לא סתם. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחרונה שבדקתי אחרי 3 שעות ריצה אני מת

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ענק...

אבלן אני חושב שאם יש לך נסיעה של יותר משלוש שעות אז אתה בבעייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ חחחחח כן הא...

מי שהספיק לבקר בסין לצורך עסקים או בכלל יודע שיש שם עיר ענקית שהיא כולה עיר שלמה זיופים ורמאים, אם יצא לכם להגיע לשם אתם תדהמו... הם לוקחים כרטיס של חצי גיגה והופכים אותו לגיגה - יושבים באיזה מקום כזה איזה חמישה או שבעה סינים עם לכל אחד ותוך דקות הכרטיס הופך להיות גיגה

מייצרים חולצה של איזה מותג שתרצה שיהיה כתוב על החולצה ז"א, אתה בא לחנות ואתה בוחר לעצמך חולצה ואז המוכר שואל אותך של איזה מותג אתה רוצה את החולצה ואם לדוגמא אתה בוחר בנייק הוא תופר לך סמל של נייק איפה שתרצה על החולצה...

ג'ינסים מזייפים שם חולצות נעליים הכל, פשוט כל מה שתרצו והכל זול מאוד, ארנק שפה בארץ חנות מוכרת אותו בחמישים שקל שם הם מוכרים אותו ב2 שקלים ארנק יחסית טוב ב2 שקל

אבל צריך מאוד להיזהר שם, אם אתם לא הולכים לשם עם מישהו שדובר סינית חבל על הזמן שלכם כבר עדיף לא ללכת כי כולם רמאים שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...