עין תחת עין : נחטפו 2 פלשתינאים מתקיים משא ומתן בנוגע לשחרורום בעד שלושת החיילים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עין תחת עין : נחטפו 2 פלשתינאים מתקיים משא ומתן בנוגע לשחרורום בעד שלושת החיילים

ExploiT

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צריך לפוצץ את הערים המרכזיים בפצצות אטום מימן הכול

ולעשות שכול הצבא שיש

יהרגו את כול הפלסטינים ושיכחו את כול המקומות של הפלסטינים והיו שלנו :pissed: :pissed: :pissed::angryfire: :angryfire: :angryfire: :angryfire: >:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3275150,00.html

כמה שאני אוהב אותם! השם יברכם!

כמה שהם עושים טעות הם מסכנים את חייהם של החיילים שלנו, לעזאזל הם לא צה"ל אין להם שם שהם יכולים לאיים. שלא יפגעו בהם אסור שיקרה משהו לחיילים זה לא משחק.

כל הכבוד להם :xyxthumbs: איך מתגיסים :hi: אני בטור מהנדס אוירונטי בעתיד אוכל לעזור להם בפיתוח קאסמים ארוכי טווח ::)

מה כל הכבוד אין לי בעיה שיפגיזו אותם גם אבל זה לא משחק, בכלל לא רציני צריכים להעביר את האסירים לצה"ל הוא ידע איך לטפל בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שהם עושים טעות הם מסכנים את חייהם של החיילים שלנו, לעזאזל הם לא צה"ל אין להם שם שהם יכולים לאיים. שלא יפגעו בהם אסור שיקרה משהו לחיילים זה לא משחק.

גם אני אופטימי אבל יש סוכוי גבוהה שהם כבר מתים אתהה יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שחי באשליה שהם חיים אז אני ממש מצטער להרוס לו אבל הם מתים אנחנו מתעסקים עם קופים מטומטים אין להם ערכי מוסר

ואני כבר לקראת קבלה לארגון בתור מהדנס חומרי נפץ יאלה פיגוע! חשבתי להרים את אל אקצה לאוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יאומןןןןןןןןןן מה המפגרים האלה עשו

המשטרה תעצור אותם (את הפעילים)

הפלשתינים ישוחררו

ואז יציגו את עצמם כמסכנים בעולם ורק יביאו עלינו ביקורת שלילית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PurePro, אתה חתיכת קיצוני מפגר ואידיוט.

2. לתשומת לב אנשי "שלהבת גלעד"

הצחקתם את קצה קצהו של השפיץ של הנייה ונסראללה.

מה שעשיתם (אם עשיתם) מראה שאין לכם מושג מול מי אתם מתמודדים.

ההבדל בינינו לבינם הוא ששם החיים זולים ואין כמעט משמעות למותו של היחיד, אלא לדרך של הרבים.

אצלינו מוקירים ומעריכים כל דקת חיים ולכן גם אם תחטפו את אבו מאזן, הם לא ישחררו אפילו קלטת וידיאו בתמורה לחייו.

אם אתם כאלה גיבורים ורוצים לעזור לעניין היהודי, קחו את עצמכם לצפון המופגז ותעזרו שם לנשים ילדים וזקנים להגיע למקלטים להפיג את הפחד ולחיות את היום יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברכה או לא, זה לא מקדם אותנו לשום מקום. המשטרה תבוא, יתפתח קרב יריות, ימות שוטר וכל הפעילים, הפלשתינים ישוחררו וייעשו גיבורים

תרחיש 2:

הפעילים מוציאים את הפלשתינים להורג, הפלשתינים הופכים ל"קורבנות אומללים שמוכיחים כמה אנחנו רעים", הפעילים הולכים לכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...