מחפש טבלה שמראה את המכוניות הכי מהירות בע&#149 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש טבלה שמראה את המכוניות הכי מהירות בע&#149

PROSK8

Recommended Posts

מחפש טבלה שמראה את המכוניות הכי מהירות בעולם ושהיה שם את כול המכוניות שיש בכלל בעולם ושהיה שם גם את לוטק ועוד מכוניות ואם אפשר גם של אופנועים

במובן של מהירות מקסימלית

בגלל שהתבלבלתי כבר מכול המכוניות

תודה לעוזרים :hi::jump: :jump: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מכוניות דראג עוברות את ה700 קילומטר לשעה

לא ממש....^^^^

מנוע של מכוניות דראג לא בנוי למאמץ ממושך...(לפעמיים "הולך מנוע" גם אחרה מרוץ אחד).....

אבל הם מאיצות בסביבות ה10-15 שניות ל300+ קמ"ש.....

ותעשה חיפוש של DRAG תמצא המון ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת לא רציתי את מה שהראתם אני רוצה לראות רשימת כוללת של כול המכוניות והאופנועים אם אפשר וקויניגסק כבר לא מחזיק בשיא ולפי מה שאני זוכר עוד לפני המקלארן F1 היה איזה מכונית שאם קצת שיפור אירודנמי ומנוע שסחטו אותו מאט אבל בלי שיפור גדול כמו כונס טורבו או משהו הגיעו ל409 קיומטר לשעה

ונראה לי זה אויי איך קוראים לו אה קורבט שנת 80 ומשהו והיום יש את הלוטק שהמכונית הזאת נמכרת בין 750000 יורו לבין 150000000יורו בגלל שהיא מכונית לא של איזה חברה עלה של משפרי מכוניות והשם המלא שלה זה סיריוס לוטק למי שרוצה לדעת אבל המכונית מגיע למעל 400 קילומטר לשעה לפי השמעות והבוגטי וירון מגיע ל407 נראה לי ? ויש עוד מלאה מכוניות קונפסט חדשות בקיצר עוד מלאה ואני רוצה את כולם כולם סבבה

ועוד במרוצי דראג מכונית לפני הקבוצות הכי מקצועניות ל300 מייל מגיעים ולהכי מקצועניות ל340 בדרך כלל וזה רק המכוניות אם הגוף של מכוניות

ויש את המכוניות שנראות כמו מכוניות פורמולה 1 אבל ארוכה ואם מנוע של מעל 2500 כוחות סוס

ויש את המכוניות אם הטילים שמכונית הכי מהירה שהייתה התחרות הגיעה ל649 מייל לשעה ובקיצר הייתה תעונה ענקית שם המכונית התפרקה למלאה חתיכות והנהג היה חיי אבל אם מלאה שברים ועוד רשימה ארוכה

והמכונית טרסט הזאת אני מכיר ממזמן ולא התכוונתי למכונית כזאת אלה למכונית של יצרנים או של מכוניות כמו הלוטק של אנשים עצמאים בונים ומוכרים או מכוניות או של מכוניות שלא התחילו למכור אבל יש את האב טיפוס

וגם יש מה השיא המהירות של רכבת בלי מנוע רקטי שהכי המיר ושנוסע במסילות ולא כאלה על מגנט מלמטה או שטסים הפוך כמו בהודו או ביפן

נו לפי מהשאני יודע שיא המהירות זה 519 נראה לי תקנו אותי אם זה לא נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכוניות קונספט, מכוניות ביצור מסחרי , מכוניות משופרות,מכוניות משופרות ביצור מסחרי ומכוניות מרוץ מופיעות בקטגוריות שונות, לא נראה לי שתמצא אותם ביחד ברשימה.

המכונית המהירה ביותר ביצור מסחרי היא הוירון.

אבל מכל הנתונים שאפשר להביא על מכונית זה הנתון הכי משני והכי פחות קשור לביצועים, חוץ מבמרוצי דראג (וגם שם זה לא מה שקובע).

בקשר לרכבת

http://www.h2.dion.ne.jp/~dajf/byunbyun/speeds/records.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...