"20 אלף שקל למי שירצח הומו" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"20 אלף שקל למי שירצח הומו"

Sifo Jen

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

*מעודד את הרעיון של מצעד גיקים פרובוקטיבי בירושלים. נחשוף את ההיט סינקים שלנו לעיני כל בפומבי, ונראה את הדתיים אומרים לנו משהו!*

הכרוזים האלו לא פורסמו ע"י דתיים (לא תרצח) אלא ע"י צד שלישי, שמתכוון רק ללבות את העניין, לכו תדעו מי אלו ומה המטרה שלהם. יש פשוט אנשים שרוצים לגרום בלאגן, זה גורם להם הנאה, משום מה |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*מעודד את הרעיון של מצעד גיקים פרובוקטיבי בירושלים. נחשוף את ההיט סינקים שלנו לעיני כל בפומבי, ונראה את הדתיים אומרים לנו משהו!*

אני רציני. מצעד גיקים יכול להיות דבר ענק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא "יכול להיות", אם דבר כזה יתקיים ויגיעו אליו כמה אלפים- זה יהיה לא פחות ממדהים, האמת. תחשוב על כמויות המכשירים המגניבים שיהיו שם, ועל מרחיקי הלכת שכנראה ידביקו על עצמם איזה LCD מהבהב או עם כיתוב מסוים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נבריח לכלא.

עניינית, לגבי המצעד, אני חושב שלא צריך לקיים אותו בכלל. יופי, קלטנו, אתם מתרוממים, מדהים לכם, מקבלים אתכם בחברה, כתבות כמו "כל בת צריכה חבר הומו" מופיעות ב-וואלה!, ופתאום נהיה אופנתי ללכת נגד הטבע. מדהים.

כמו שאני לא הולך ברחוב וצווח ועושה פרובוקציות על זה שאני אוהב מחשבים, גם הם לא צריכים להיות עד כדי כך פרובוקטיביים

יש 20,000+ חברי קהילה, לא? בוא נארגן מצעד חנונים בירושלים :)

שטויות הם לא שווים לכולם(בגלל הדתים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם בהחלט שווים לכולם. אם הומו ירצה לגור ב 100 שערים- בעיה שלו, הוא יודע שהוא לא יתקבל שם.

אבל בחיפה, ת"א, כל מקום אחר בארץ- לאף אחד לא יהיה בדיוק איכפת, חוץ מלאידיוטים שחושבים שאם הוא הומו הוא יאנוס אותם ברחוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על נישואים אזרחיים, שמעת? משנת 2001 דברים כאלו לא חייבים לעבור אצל הרבנות. אז כן, הם יכולים להינשא ושיכירו בזה. גם בישראל.

אני לא נמצא בבועה. אני חי במציאות. המציאות הכי מציאותית שיש, לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמצחיק כול הפעולה הזאת נובעת מפעולה פרובוקטיבית של ארגון ההומולסבי . הם חושבים שתהלוכת היתרטלות ברחובות ירושלים יכיר אותם בחברה הישראלית . התהלוכה הזאת פוגעת באנשים לא מעודדת הכרה בהם . קראתי שרוצים להפוך את ת"א לבירת ההומולסבי אז שיעשו שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

בדיוק, אם הם רוצים אמפתיה שלא ילכו ויתפשטו ברחובות ויעשו מצעדים במקומות שלא רוצים אותם בהם. זה לעשות "דווקא" , ודווקא לא מעורר אמפתיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סך הכל אני ממש לא מסכים עם מצעד הגאווה

זה מטומטם,בוטה,ואידיוטי.

אין לי בעיה עם הומואים,ובטח שלא עם לסביות [להיפך-לסביות זה מתכון טוב לסרט פורנו :hat:]

אבל מצעד הגאווה זה סיפור אחר.

אנשים בעלי נטיות הומו-סקסואליות הולכים למצעד הזה כדי להבליט את החריגות שלהם...במקום לנסות ולהשתלב בחברה הם באים ומנסים להראות לכולם שהם חריגים,שהם מוזרים,ושאין להם מקום בחברה הזו...

כאילו,באמת,איך לעזאזל אני אמור לכבד בן אדם שהולך עירום כולו ורק עם כמה נוצות וורודות שמכסות את המוקיון וביציו???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שמישהו יהיר אותו.

כדאי שתחזור לשיעורי לשון. (ועדיף מהר)

הדרך הנכונה לכתוב את המשפט- "כדאי שמישהו יעיר אותו"

להעיר אותי ממה ובשביל מה? נתתי לך עובדה, אין לך תשובה.

אז תן לי לסכם במילותיו של חיים הכט: (תוך כדי תנועות ידיים מוגזמות)- סאנשיין, יצאת אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...