10 מיליון דולר מסנט: איך זה עובד - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

10 מיליון דולר מסנט: איך זה עובד

Kurt

Recommended Posts

נתחיל מזה שזה לא אחד התוכניות פירמידה או כל שיט אחר, רק תקשיבו.

www.moola.com

האתר פועל על קונספט גאוני, נרשמים(בחינם), מקבלים סנט, ועל ידי כך שמנצחים שחקנים אחרים באבן נייר ומספרים מכפילים את הסנט הזה

ל2 סנט, שנהפכים ל4 סנט, 8 סנט וכך הלאה עד 10,737,418.42$.

מדרגות הזכייה הם בכפולות של 2, כלומר אם הגעתי למצב שבו יש לי 32 סנט אני לא חייב לסכן את כל הסכום אלא יכול לסכן 2 4 6 8 או 16 סנט.

זוכים בכסף על ידי משחק עם שחקנים אחרים ברמה שלך (אם בחרת משחק של 6 סנט וקופה של 18 אז המשחק מחפש מישהו שאונליין באותו רגע ומעוניין לשחק על אותו הסכום) כאשר המשחקים פשוטים ביותר וכוללים את המשחק האבניירו המיתולוגי ועוד אחד מתוחכם שצריך לנסות כי קשה להסביר אותו.

במקרה ופשטתם רגל, המשחק נותן לכם עוד סנט ככה שאי אפשר להפסיד.

למי שמתעניין, הכסף מגיע מפרסומות שיש באתר ומהעובדה שאתם צופים בפרסומת של חברה מסוימת (דל,סוני) לפני כל משחק.

הקטע הוא, שכרגע שליחת הצ'קים מתבצעת רק לארה"ב אבל אני בטוח שזה דבר זמני בלבד כיוון שהמשחק נמצא בשלבי בטא וכשוהא יגדל ויתרחב יהיו עוד אופציות תשלום, ואז לא יזיק שיהיו לכם כמה שטרות בחשבון :)

ההרשמה בינתיים היא באמצעות הזמנות בלבד(ג'ימייל סטייל). יש לי 2 הזמנות לכן הראשונים שיגיבו יוזמנו וכל אחד מהם יקבל 3 הזמנות וכך ניצור שירשור הזמנות

הזמנה נשלחה לOutRage

הזמנה נשלחה לSi-nom

שניכם עכשיו על תקן מפיצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 224
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חייב לציין שזאת אחת השיטות היותר יפות/מושקעות של איסוף מיילים פעילים שראיתי...

כן, זה נמכר אח"כ לחברות פרסום, כנראה.

אכן ספאם בתיבה זהו אחד מהמשברים הבינלאומיים הקשים ביותר שידעה האנושות, אני מצדיע לך אם אלו הצרות שלך ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדבר הזה אכן עובד... זה לא כל כך בעיה לעבוד על זה..

אוספים הרבה חברים... ומתחרים אחד נגד השני, ודואגים שתמיד אותו אחד ינצחח.. ואחר-כך מתחלקים בכסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדבר הזה אכן עובד... זה לא כל כך בעיה לעבוד על זה..

אוספים הרבה חברים... ומתחרים אחד נגד השני, ודואגים שתמיד אותו אחד ינצחח.. ואחר-כך מתחלקים בכסף...

זה לא יעזור, אתה תרוויח 1 סנט בכל פעם... יותר קל להתעשר מעבודה רגילה כבר. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל 10 מיליון נראה לי הייתי לוקח הפסקה של איזה שבוע מהחיים ביחד עם חבר. נשחק עד שיצא מצב בו אנחנו משחקים אחד נגד השני, ואז בטלפון אחד מישהו מאיתנו זוכה ב-10 מיליון...

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...