צפון קוריאה בדרך למלחמה עם יפן? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צפון קוריאה בדרך למלחמה עם יפן?

bla7

Recommended Posts

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
Gary Johnston: Oh, no, we are'nt! We're dicks! [surprise from audience] We're reckless, arrogant, stupid dicks. And the Film Actors Guild... are pussies. And Kim Jong Il... is an asshole. Pussies don't like dicks, because pussies get fucked by dicks. But dicks - also - fuck - assholes... assholes who just wanna shit on everything. Pussies may think they can deal with assholes their way. But the only thing that can fuck an asshole... is a dick... with some balls. The problem with dicks is, sometimes they fuck too much or fuck when it isn't appropriate...

Spottswoode: Yes, Gary, yes!

Gary Johnston: ...and it takes a pussy to show 'em that. But sometimes, pussies get so full of shit that they become assholes themselves... because pussies are only an inch and half away from assholes. [music of awe] I don't know much in this crazy, crazy world, but I do know: If you don't let us fuck - this - asshole, we're going to have our dicks and our pussies [music hesitates] all covered in shit! [music of more awe and triumph. applause fades in]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הפתרון הוא מלחמה גרעינית איתם.כן,זה ממש יעזור :screwy:

מה בדיוק אתה מציע,למחוק אותם בשנתם?

הפיתרון היה צריך להיות למחוק אןתם לפני שהם השיגו גרעיני

בגלל אנשים כמוך שחושבים שניתן לעצור את תוכנית הגרעין האיראנית בעזרת הדברות :s07:, הגענו בכלל למצב הזה

אני מציע משהו סגנון "ליל הסכנים הארוכות"(רק עם מטוסים)

לחסל את כל ההנהגה ומוסדותיה בלילה אחד בפעולה חסרת רחמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap:

מאיפה זה?

ממה שאני זוכר המשפט המקורי שהסבא אמר לו בפאב הייה יותר מצחיק... זה שאחריו הוא הקיא את הנשמה שלו :smile1:

הפיתרון היה צריך להיות למחוק אןתם לפני שהם השיגו גרעיני

בגלל אנשים כמוך שחושבים שניתן לעצור את תוכנית הגרעין האיראנית בעזרת הדברות :s07:, הגענו בכלל למצב הזה

אני מציע משהו סגנון "ליל הסכנים הארוכות"(רק עם מטוסים)

לחסל את כל ההנהגה ומוסדותיה בלילה אחד בפעולה חסרת רחמים

קים מה שמו הוא פסיכופת, אבל אתה לא יכול לדעת מה יקרה אחרי שתחסל את כל ההנהגה שם... ובניגוד לערבים, איתו אפשר לדבר. לפי דעתי מישהו בדרג גבוה צריך לנסוע לצ. קוריאה ולדבר איתו אישית... אני די בטוח שיהייה אפשר להגיע איתו להסכם כלשהו, אבל רק אם האמריקקים לא יתפסו תחת ויציעו לו הצעה הוגנת.

אם זה לא יעבוד- אני בטוח שכמה B2 ידאגו לשנות את המצב... בצורה כלשהי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יאמן...

וזה המשפט שהתכוונתי אליו :smile1:

[Gary is drinking his depression away]

Gary Johnston: I'm a dick!

Drunk guy: Well, being a dick ain't so bad. See, there's three kinds of people: dicks, pussies, and assholes. Pussies think everyone can get along, and dicks just wanna fuck all the time without thinking it through. But then you got your assholes, Chuck. And all the assholes want is to shit all over everything! So, pussies may get mad at dicks once in a while, because... pussies get fucked by dicks. But dicks also-fuck-assholes, Chuck. And if they didn't fuck the assholes, you know what you'd get? You'd get your dick and your pussy all covered in shit! [Gary pukes]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז רוסיה תתערב לטובת קוריאה...

בניגוד לשאר אירופה, ארה"ב לא קנתה את רוסיה בכסף שלה אחרי WWII, וגם לא עכשו. האמריקקים משום מה מפחדים פחד מוות כבר 80 שנה מרוסיה, ובגלל זה הם שונאים אותה. והרוסים לא נשארים חייבים...

ות'אמת, לפי דעתי מגיע לארה"ב ולאיחוד הארופי לקבל בראש מאלה שהם מתייחסים אליהם בזילזול לא מוצדק.

יש איזה נבואה שב2012 תהייה מלחמת גוג ומגוג... ולפי איך שזה נראה עכשו, זה הולך להתממש.

2012 זה שנה לפני השיחרור שלי! דיר באלק הזונות מעקבים לי את המפגש עם הבאק"ום :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...