צפון קוריאה בדרך למלחמה עם יפן? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צפון קוריאה בדרך למלחמה עם יפן?

bla7

Recommended Posts

מה לעזאזל? הוא כאילו הזיז את היד לתת לו אגרוף והוא פשוט נפל? לא הבנתי על מה הם מדברים מישהו מוכן להסביר לי אם הם היו רציניים עם כל הקטעים שהם עשו שם או שהם צוחקים על מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה הדגמה של קרב ללא מגע... איך הם עושים את ה זה סוד- כי לפי מה שהם אומרים, זה יכולת שיש לכול אחד ופשוט צריך לפתח את זה... איכשהו...

תראה את הקטע של ההדגמה עד הסוף... זה בדגמה לחיילים אמריקאיים, ואומרים שם שאחד מהם גם לא האמין למה שהוא רואה... תראה מה קרה לו... 32:10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמה, עזוב, תפרוש... מניסיון, עם אנשים כאלה (שטוענים שסגן הנשיא, הרמטכ"ל ושר ההגנה לא השפיעו על היציאה למלחמה... לדוגמא) אין טעם להתווכח...

לא אמרתי שהם לא השפיעו אלה שזאת לא ההחלטה שלהם לצאת או לא.

psycho59 אתה בכלל לא יודע על מה אתה מדבר IG צודק בזה ועוד איך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם שיכנעו את בוש לצאת למלחמה (לא שהוא התנגד...), ומשם זה לא כזו בעיה לשכנע את הסנט, מה גם שלפי מה שאני זוכר הנשיא יכול להכריז מלחמה בלי התמיכה של הסנט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם הורגים אותי אתם לא יודעים מלא פרטים ועל זה אתם קובעים עובדות. אתם לא מכירים את היחידות הסודיות של צה"ל כי הם סודיות.

שתכירו אותם אתם תחזרו בכם בנתיים נשאר לכם הסרט הדפוק של הרוסים. סתפקו בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם שיכנעו את בוש לצאת למלחמה (לא שהוא התנגד...), ומשם זה לא כזו בעיה לשכנע את הסנט, מה גם שלפי מה שאני זוכר הנשיא יכול להכריז מלחמה בלי התמיכה של הסנט...

בסדר אבל עדיין זאת לא ההחלטה שלהם.

אתם הורגים אותי אתם לא יודעים מלא פרטים ועל זה אתם קובעים עובדות. אתם לא מכירים את היחידות הסודיות של צה"ל כי הם סודיות.

שתכירו אותם אתם תחזרו בכם בנתיים נשאר לכם הסרט הדפוק של הרוסים. סתפקו בו.

אתה תופס תחת יותר מדי מצה"ל הוא סך הכל קטן מאוד עם תקציב קטן וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה "משמיט" תחת מצה"ל. תבין אתה לא מכיר את היחידות הסודיות זה כמו שאני יגיד לך ש1 פלוס משהו זה מספר מאוד גדול ואתה תגיד לי שלא. אבל אתה לא יודע איזה מספר יש שם אז תפסיק לבלבל את השכל. אתם חושבים שאם אתם הרבה ואתם אומרים שהיחידות של צה"ל הם "מסכנות" אז זה מה שנכון, אבל לא. אחרי שתכירו את היחדיות האלו, אם תכירו תשנו את דעתכם.

פה אני מסיים את דבריי ואני לא מתכוון להתייחס לתגובות הבאות שלכם בקשר לזה בגלל המצב שאתם לא יודעים הכל ואני ממש לא מאשים אותכם.

שבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שיחידות כאלו יש רק לרוסיה ולצה"ל ?ושל צה"ל טובות יותר :lol: :lol: :lol:

לכל מדינה שיש לה יש לה יחידות מיוחדות!

וכן צה"ל הוא קטן מספרית וגם כלכלית הוא ממש לא משהו.

ממש לא מבין על מה אתה תופס תחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם לכול יש תיחידות המבוחרות שלו שכול אחד שם רמבו

אבל בוא נסכם ככה שלארה''ב חוץ מהסיילז אין אף אחד ממש מקצועי וגם הם לא משהו לעומת צה''ל או הרוסים ששם הם כול יום עושים אימון על אמת מול הערבים פה או הצצנים ברוסיה שמאוד מזכירה את מה שהולך בעזה

אני רק יכול להגיד שיש לי כמה וכמה קרובי משפחה שמספרים על השירות שלהם בשטייטת\מטכ''ל\אגוז\דובדבן\עוקץ (כן זאת מסורת אצלנו) ושמעתי סיפורים לא מהעולם הזה ואם התלהבתם משטיות כמו הסרטון הרוסי חכו עוד 30 שנה שיספרו על מה שהלך בלבנון ובעזה עם מעצרי מבוקשים בחומת מגן ומה שהולך עכשיו בעזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בוא נסכם ככה שלארה''ב חוץ מהסיילז אין אף אחד ממש מקצועי וגם הם לא משהו לעומת צה''ל או הרוסים ששם הם כול יום עושים אימון על אמת מול הערבים פה או הצצנים ברוסיה שמאוד מזכירה את מה שהולך בעזה

:lol: :lol: :lol:

אין אף אחד מקצועי?הם גם לא משהו מול צה"ל?הצבא האמרקני הוא מקצועי הישראלי חובבני(גיוס חובה כן ::))וגם אתה אולי לא מכיר זאת לא אומרת שאין ואימונים כולם עושים.

אני רק יכול להגיד שיש לי כמה וכמה קרובי משפחה שמספרים על השירות שלהם בשטייטת\מטכ''ל\אגוז\דובדבן\עוקץ (כן זאת מסורת אצלנו) ושמעתי סיפורים לא מהעולם הזה ואם התלהבתם משטיות כמו הסרטון הרוסי חכו עוד 30 שנה שיספרו על מה שהלך בלבנון ובעזה עם מעצרי מבוקשים בחומת מגן ומה שהולך עכשיו בעזה

אני ממש לא מתלהב מהסרטון הזה יש דברים הרבה יותר סודיים בפיתחו הרוסים עוד בשנות ה70-80.

וזה לא רק הם אבל בפעול היחידות המיוחדות לא נלחמות במלחמה אלה כל החייל ובתחום הזה צה"ל נשאר רחוק מאחור עם קצת כוח אדם ותקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...