בניית מיכל מים + המשאבה עובדת - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניית מיכל מים + המשאבה עובדת

Arik.G

Recommended Posts

• 5 שבועות מאוחר יותר...

שלום, הדבקתי את המשאבה והיא פועלת טוב.

אבל מה שהיה חסר זה מיכל מים. לקחתי מאוורר 120 שלא פעל והכנתי ממנו מיכל.

הדבקתי בשני הצדדים שלו פרספקס בעזרת אפוקסי והוספתי פיטינגים. היה לי גם רעיון איך לעשות אינדיקטור זרימה בעזרת מאוורר 40 מ"מ ישן.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשאבה לא מתחממת אחרי זמן מסויים של עבודה? אחרי הכל אלו משאבות שרגילות "לזרוק" את החום שלהן למים...

ו... המלצה... אם אתה הולך להשתמש באמת ב"מיכל" מים הזה במערכת שלך, אז תוציא את המאורר הזה, ותנסה לתפוס אותו איך שהוא מהציר שלו ולא עם כל החלק הקיים.. יש שם רכיבים בתוך המאורר שאם הם יתפרקו מהזרימה ויתחילו לשוט לך בצינורות הם עלולים לעשות לא טוב למשאבה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אהבתי את הביצוע, (למרות שאצלי הרעיון לא היה ישים, עם המשאבה הישנה שלי, 55W, הייתה נשרפת בטוח - לכן רכשתי משאבה ייעודית)

ב.אני מחזק את דבריו של KETCHUP, האם אין בעיה של חום?, אולי אפשר לארגן פאסיבי?

ג. אשמח לקבל יותר מידע על החנות הנ"ל

ד. מה בהמשך?

ה. אני ממליץ לך אם כבר, לקחת בית של מאוורר שקוף, קצת לדים, ונוזל רגיש לUV, והתוצאה תהיה הרבה יותר יפה (הרעיון של המיכל מקורי

השאלה עד כמה הוא יעיל, למה לא לבנות מיכל "רגיל" ולמקם אותו במפרץ, או מחוץ למארז?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. המשאבה מתחממת טיפה אבל עדיין המים שזורמים בתוכה מקררים אותה. עובדה שיש משאבות שיכולות להיות גם טבולות וגם לא ולא קורה להן כלום.

2. לפני ששמתי את המאוורר הקטן פירקתי את כל החלקים הפנימיים שלו.

3. לאיזה חנות התכוונת?

4. בהמשך להרכיב את המערכת על הכרטיס מסך. (למעבד יש כבר מערכת מים)

5. אהבתי את הרעיון של המאוורר השקוף. :xyxthumbs:

6. לבנות מיכל "רגיל" יותר קשה, צריך לחתוך את כל הצלעות של המיכל בצורה ישרה ומדוייקת כדי שיהיה מגע טוב תוך כדי הדבקה. אין לי את הכלים בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשאבה לא מתחממת אחרי זמן מסויים של עבודה? אחרי הכל אלו משאבות שרגילות "לזרוק" את החום שלהן למים...

ו... המלצה... אם אתה הולך להשתמש באמת ב"מיכל" מים הזה במערכת שלך, אז תוציא את המאורר הזה, ותנסה לתפוס אותו איך שהוא מהציר שלו ולא עם כל החלק הקיים.. יש שם רכיבים בתוך המאורר שאם הם יתפרקו מהזרימה ויתחילו לשוט לך בצינורות הם עלולים לעשות לא טוב למשאבה....

צודק, לדעתי האינדיקטור מיותר, ח"ח על היוזמה גבר, תן קצת פרטים על המשאבה איך עשית אותה לא טבולה, תן פרטים, אחי תעשה מדריך אולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...