פרוייקט מחשב ברכב***done**** - עמוד 11 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט מחשב ברכב***done****

miki26

Recommended Posts

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

הגעתי לכאן קצת באיחור אבל לי יש פרוייקט כזה ברכב כבר שנה ומניסיון הפרוייקט הזה נחמד אבל לא מקצועי מספיק כדי למכור אותו......

המסך ממש לא משהו וזה לא מתאים לרכב כלל.

אתם יכולים לראות פרוייקט שממש נבנה לצרכי רכב והוא ממש משמש אותי כבר שנה וגם בסכום של 10000 ש"ח אני לא מוכר אותו.

הפרוייקט שלי עלה 2500 ש"ח אבל הרבה פיתוחים יש שם שחסכו לי כסף רב.

בימים הללו אני מוסיף שליטה של רדיו דיגיטלי (בשיטת השידור החדשה)במחשב +OBD2 למחשב הרכב. כל השאר כבר יש לי.

אתם יכולים לראות את הפרוייקט שלי וגם את תוכנת האב השולטת בכל התוכנות האחרות. (יש גם תמונות )

http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Forums&group=4&item=659677

http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Forums&group=4&item=740082

יוסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לפרוייקט שעשית YOSSISIBI

אני גם שאלתי אותך מס' שאלות בזמנו וע"פ התשובות עשיתי חלק מהדברים.

קודם המחשב כבר לא למכירה זה כבר לא רלוונטי.

ברור לי שהפרוייקט שלך היה הרבה יותר מקצועי ומותאם לרכב אבל שתבין שרק המסך שלך עם כל המערכת שעלה 350 דולר זה בערך פי 3 מעלות המחשב שלי כולו .

לא היה לי תקציב למסך מגע אפילו שכזה דבר מתבקש בתוך רכב.

אני השתמשתי בממיר מתח במקום UPS ששתי השיטות לא אידיאליות מה שאידיאלי זה היה להשתמש בספק כוח שמקבל ישירות 12 וואלט ובדעבד זה היה יוצא לי יותר זול מממיר מתח וספק כוח יעודי(של SHUTEL)

לא היה לי כוונה למכור וברור לי שמשהו חובבני כזה לא אמורים למכור .

אני מתכנן בקרוב לחבר מסך למחשב נייד שזה יהיה המערכת לרכב שלי נראה לי שזה הפתרון הפשוט הזול והמתבקש מכולם.

הדבר הכי בעייתי זה העלות של מסכים קטנים עם VGA שמייקרת פרוייקט כזה ושולחת אנשים למצוא פתרונות זולים כמו מסך של SPONE

אני עכשיו אחבר רק יציאה של למסך רגיל לא VGA זה אומנם לא אותה איכות אבל לסרטים וכו זה יספיק וזה זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

יש לי שאלה לפתוח התראד...

הטענות לא לשים מעבד יותר חזחק, הן בגלל צריכת החשמל נכון. לפי מה שהבנתי השתמשתה ב פנטים 3 700?

אם אני רוצה לשים P4 2000, זה יהיה כמו להפעיל מזגן או משהו בסגנון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס אם המצבר של האוטו שלך דיי חזק והמצבר חדש יחסית ואיכותי ואתה לא מעמיס על המערכת שום דבר כבד חוץ מהמעבד אז אתה יכול לחבר את המעבד הנ"ל אבל קח בחשבון שלא תוכל להפעיל את המערכת שהרכב מכובה יותר מ 10 דקות עד 15 דקות לא יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק דבר אחד שכחתם שבגללו כל הפרוייקט הזה לא שווה ולו שקל אחד!!!!!!!!! :nono:

להשים מחשב בייתי בתא מטען של באמצע יום קייצי בשמש הישראלית והמחשב הלך כפוט תא מטען עשוי

להגיע לכטמפ' של 80C בקיץ ואף יותר כך שהמחשב פשוט יהרס תוך זמן קצר מה השהגם בנסיעות עם כל הקפיצות הבלימות ועוד אלף אחד דברים אורך

החיים של ההרדיסק ובכלל יתר הרכיבים מתקצר !!!!

אני בספק אם המחשב הזה יחזיק שנה אם בכלל מספיק כמה חודשיי קיץ והוא יכול לזרוק הכל לפח!!! :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לדיסק הקשיח הוא של נייד וגם יש לו מערכת בלימת זעזועים מיוחדת.

בקשר לחום כל רכיב חשוב שפולט חום הושם עליו גוף קירור נוסף ועל המעבד יש קירור נוסף ויש בכל המארז כ 12 מאוררים רק 6 מהם 80 מ"מ ,תא המטען מוצל אין שם פגיעת שמש ישירות וכל המערכת מנוטרת לטמפ' כל הזמן ולא ניצפו חריגות ואת המחשב הזה הרצתי בשלהי הקיץ והוא עבד בלי בעיות!!!

לפני שאתה קופץ ומדבר שטויות תחקור מעט ....mp3car.com זה אתר עם מאות מכוניות ומחשב בייתי בתוכם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הדברים היותר מיוחדים שראיתי....

כל הכבוד על ההשקעה האדירה והמאמצים.

אין לך מה להתבאס מהמכירה..[לא שאני אומר שהתבאסת..]

סוג של גאדג'טים - זה הנאה של הרגע..

תמיד תוכל לעשות אחד יותר מושקע ואפקטיבי...

מדהים.. פשוט מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לדיסק הקשיח הוא של וגם יש לו מערכת בלימת זעזועים מיוחדת.

בקשר לחום כל רכיב חשוב שפולט חום הושם עליו גוף נוסף ועל המעבד יש נוסף ויש בכל המארז כ 12 מאוררים רק 6 מהם 80 מ"מ ,תא המטען מוצל אין שם פגיעת שמש ישירות וכל המערכת מנוטרת לטמפ' כל הזמן ולא ניצפו חריגות ואת המחשב הזה הרצתי בשלהי הקיץ והוא עבד בלי בעיות!!!

לפני שאתה קופץ ומדבר שטויות תחקור מעט ....mp3car.com זה אתר עם מאות מכוניות ומחשב בייתי בתוכם!!!

כנראה שאתה לא חזק כל כך בפיזיקה!!!

אם אתה מגיע לטמפ של 80C בתא מטען לא משנה כמה מאווררים תשים במארז אוויר לא מסוגל לקרר מתחת לטמפ' החדר!!!!!!!!!

מה שגם הבעיה של החום היא לא כשאתה בנסיעה שאז טמפ' הרכב יורדת אלא כשהרכב בחניה בשמש שאז נוצר אפקט החממה והרכב פשוט משמש תנור אחד

גדול שסופח אליו חום !!!!

אין לי מה להתווכח איתך בנושא זה לא עניין של דעה אלה הן העובדות ואם אתה רוצה לחיות בהכחשה בבקשה !!!! :s07:

וזה שיש את זה לעוד אנשים בעולם זה לא אומר שזה תקין מה שגם אני לא יודע מה מצב מזג האוויר אצלהם יש מדינות שקיץ אצלהם זה 20-25 מעלות גג

ואילו אצלנו מתקרבים ל40 בימי חמסין ובמקומות מסויימים גם למעלה מזה

ובנוסף על כך תוסיף 90% לחות שזה "מעולה" לרכיבים חשמליים עדינים כמו מחשבים :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנוסף על כך תוסיף 90% לחות שזה "מעולה" לרכיבים חשמליים עדינים כמו מחשבים :kopfpatsch:

טוב שלא הגזמת אגב גם תלוי איפה הוא גר כי בירושלים הלחות היא סביב 20 אחוז ואילו באזורים אחרים הלחות מגיעה ל60 אחוז

אבל ביום שרבי במיוחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...