[בקשה] הצעה לגוף קירור טוב ! (עד 350 ש"ח) - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[בקשה] הצעה לגוף קירור טוב ! (עד 350 ש"ח)

Dalbayob

Recommended Posts

תשאל בפורום אולי יש מישהו שמוכן לעשות את זה בפחות....

ואם אתה יכול להתפשר על המארז אז תנסה להישאר עם שלך עד שיהיה לך עוד תקציב.....(איזה מארז יש לך..?)..

או שפשוט תחכה עם הOC עד שתביא ספק...(אתה יכול לנסות עם אחד ג'נרי אבל לא מומלץ)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאל בפורום אולי יש מישהו שמוכן לעשות את זה בפחות....

ואם אתה יכול להתפשר על המארז אז תנסה להישאר עם שלך עד שיהיה לך עוד תקציב.....(איזה מארז יש לך..?)..

או שפשוט תחכה עם הOC עד שתביא ספק...(אתה יכול לנסות עם אחד ג'נרי אבל לא מומלץ)....

לא יודע מה שם המארז אחי ... זה משהו מוזר אין לו בכלל שם ... אם זה עוזר לך הייתה לי פעם מדבקה (הורדתי אותה) שבה רשום היה את שם החבר'ה של המקום שבו החנות המחשבים שבה קניתי את המחשב קנו אותו ... Nziv אם אומר לך משהו אז סבבה ... בקשר ל - OC אני לא מתכוון לעשות OC בזמן הקרוב פשוט אני רוצה שיהיה לי הכל מוכן לאותו יום שאני אעשה את זה ... ובקשר לזה שאני אבקש ממישהו מהפורום ואני אצטרך לשלם לו אני לא אקח את הסיכון כי הוא לא יתקין לי אם אחריות שאם פתאום לא הולך משהו אז כל מה שקניתי הלך קפוט ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש למצב לתמונה של המארז זה יעזור...(או מקסימום תמדוד אותו ותראה)....

אז אם אתה לא מתכנן OC בקרוב אז תחסוך לך תכסף ובעתיד שתרצה לעשות OC ויהיה לך כסף לקירור...תתפרע..

הרכבה של BT לא כזאת מסובכת ולא חסר פה אנשים בפורום שהרכיבו (ולא פעם אחת)..אבל אם אתה לא מוכן לסיכון אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביא את זה -

Compucase 6A19-2F Midi Tower 400Watt 24 pin BLACK

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_280_402&products_id=10796

מארז איכותי שמגיע עם ספק מעולה.

+

Arctic Cooling Freezer 7 Pro

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_934_1560&products_id=12140

סה"כ : 635 ש"ח

אני לא רואה איך אפשר להכניס BT+מארז+ספק ב650 ש"ח בלי להתפשר על מארז+ספק לא איכותיים במיוחד. אומנם הפריזר 7 פרו לא יוריד לך את הטמפ' ל41 מע' בקיץ, אבל ל45-46 כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...