בונה מארז מפרספקט צריך כמה עצות. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בונה מארז מפרספקט צריך כמה עצות.

Psychedelic

Recommended Posts

החלטתי להחליף את הפול טאוור שלי במארז פרספקט שוכב,זה מפנה לי ממש הרבה מקום.

אני הולך לבנות אותו מכלום.

כבר בדקתי איך הכול מסתדר, והולך יופי.

רק יש לי שאלה קטנה, כאשר אני מחבר את הלוח אם לפרספקט ולפי מה שאני יודע פרספקט עושה חשמל סטטי, זה לא יכול לדפוק את הלוח אם? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח, אני לא. אבל.. סתכל למה יש כזה. אני לא רואה שנהרס להם משו. גג הייתה מתפרסמת תגובה שלילית לגביהם.

צודק, ואתה חושב שחשמל סטטי יעשה מעט חשמל ויהרוס לך יש הגנה לדברים האלה, אם אתה לא בטוח תבודד את החיבורים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אתה מפחד מ"תופעות לוואי" חשמליות למה שלא תפחד מקרינה אלקטרומגנטית שנובעת מהספק שנמצא ממש ליד הלוח-אם?

אני לא חושב שחשמל סטטי שמגיע מהמארז יכול להזיק ללוח-האם שלך, או לשאר הרכיבים, אני לא חושב שתוכל לעשות חיבור שיבודד את הלוח-אם מהחשמל הסטטי אלא אם כן תמצא דרך להאריק את הלוח-אם ולדעתי זה מיותר. אתה יכול לחבר את הלוח-אם באופן רגיל למארז (רגיל = ברגי מתכת).

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה ללוח אם רגליים מגומי ואז תדביק אותם לפרספקט ככה שהגומי חוצץ בינהם

ואגב גם המארז מתכת שלך טעון בחמל סטטי ככה שאני לא מאמין שזה בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמר NEO אבל לא הבנתי למה הוא צחק, בלוח אם יש את הנקודות של הברגים שהן אמורות להיות מאורקות לאדמה.

תאריק (כבר לא זוכר איך רושמים את זה) את כל החלקים המתכתיים של המחשב לגוף של הספק כך תיפתר מהחשמל הסטטי במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמר NEO אבל לא הבנתי למה הוא צחק, בלוח אם יש את הנקודות של הברגים שהן אמורות להיות מאורקות לאדמה.

תאריק (כבר לא זוכר איך רושמים את זה) את כל החלקים המתכתיים של המחשב לגוף של הספק כך תיפתר מהחשמל הסטטי במארז.

חחח צחקתי כי התכוונתי שהוא יחבר את המארז והוא מפלסטיק חחח..

קיצר חיבור הלוח לארכה ימנע כל סיכון מחשמל סטטי או מקפיצות ונפילות מתח...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה בשבוע האחרון חיברתי משעמום לוח אם לפלטת פרספקט לראות איך אפשר להתחיל מארז מפרספקט

אז השתמשתי במין מחבר כזה שהיה לי בבית

הנה התמונה :

http://img140.imageshack.us/img140/6922/picture0033rn.jpg

אני יודע שהיא ממש לא איכותית

אבל זה הברגה מצד אחד וצד שני זה קליפסים כאלה

אם תרצה תמונה איכותית תגיד ואני יצלם במצלמה דיגיטלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...