מבקש המלצה על מערכת 2.1 למחשב + כרטיס קול עד 600 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה על מערכת 2.1 למחשב + כרטיס קול עד 600 ש"ח

תמיד מחייך

Recommended Posts

חבר שלי מעוניין לקנות מערכת למחשב בתקציב של עד 600 ש"ח. ההמלצה שלי היא ה-ATP3 יחד עם כרטיס קול טוב אך הוא חשב שאולי עדיף לקנות ה-X530 של מבלי לקנות כרטיס קול (חשוב לציין שיש לו כרטיס קול מובנה על מחשב של כמה שנים, רוב הסיכויים שהכרטיס המובנה הוא באיכות נמוכה). חבר אחר התערב בשיחתנו והמליץ לקנות מערכת מיני סטריאו ופשוט לחבר אותה למחשב. האם זה יהיה עדיף על פני שתי ההצעות הקודמות?

חבר שלי החליט בסוף שהוא רוצה מערכת 2.1 וכנראה שהמערכת תהיה ATP 3. מישהו יודע האם ניתן לתלות את הרמקולים של המערכת? ואיזה כרטיס קול כדאי לקחת ביחד איתה?

נ.ב. עדיין יש ויכוח לגבי חיבור מערכת סטריאו למחשב. האם זה יהיה עדיף על פני קניית ה-ATP 3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה מערכת יש לך...אני למשל לקחתי את המערכת השחורה של פנסוניק..היא ממש ישנה והיא של אחותי..חיברתי אותה למחשב וחיברתי למערכת גם את הרמקולים שיש למערכת של AIWA של אחותי השנייה ועוד סאב של מערכת אחרת ויצא פשוט פצצה...גם איכותי גם עוצמתי וגם לא עלה לי שקל! כמו שאמרתי זה הכל תלוי במערכת..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...