המלצה לדיסק קשיח כמה שיותר גדול בסדר גודל תקציב של 600-700 שקל. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לדיסק קשיח כמה שיותר גדול בסדר גודל תקציב של 600-700 שקל.

parker8

Recommended Posts

אני רוצה שהוא יהיה חיבור SATA II ולא SATA I כדי שהוא יהיה מתאים גם ללוח אם הבא שאני יקנה... (SATA II מתחבר ל-SATA I נכון?)

רצוי באפר של 16 מגה...

אני חושב שאלה הדרישות מהכונן... אין לי עדיפות לשום חברה-אני פתוח להצעות!

כמובן שכל הדרישות צריכות לעמוד בתקציב (600-700 שקל) ובכסף הזה אני רוצה כונן כמה שיותר גדול- 250 GB מינימום...

אני מוריד,מקודד וצריך כמה שיותר נפח במחשב...

יש לי שאלה בקשר לחילוק מחיצות... בעזרת איזה תוכנה אני עושה את זה?

כרגע יש לי במחשב כונן 160 GB נגיד אני אוסיף כונן של לדוגמא 250GB, אני רוצה לחלק ככה שיהיה לי כונן אחד במחשב של 40GB ועוד כונן שכל מה שנשאר...

זה אפשרי לעשות את זה? כי יש לי המון מידע בכונן של ה-160 ואני מאוד מפחד לאבד אותו....

אם אני אחליט בסוף לא לעשות זאת, יש אפשרות לאחד את הכוננים? גם כאן, בלי לאבד מידע...

על איזה אפשרות אתם יותר ממליצים?

תודה לעוזרים מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=403169

דגם מומלץ מאוד יש לי אחד כזה..

אם אתה משתמש בXP. אז מערכת ההפעלה יודעת לבצע את כל הפעולות האלו מאוד טוב.

וזה מתחלק לשני אופנים.

אם אתה מתקין על הדיסק החדש, אז אתה צריך להצטייד בגירסת BOOT של דיסק ההתקנה, ואז בתחילת ההתקנה יופיע לך מסך שינחה אותך ליצור מחיצה ראשית, ותוכל לקבוע את גודלה, ועליה תותקן מערכת ההפעלה, למשל את מחיצת ה40 שאתה רוצה.... לגבי היתר עבור לאופן ב.

אם אתה מוסיף אותו למחשב שמותקנת בו כבר על דיסק קשיח אחר, אז בהפעלה הראשונה אחרי החיבור יופיע לך אשף להגידר מחיצות בכונן שם הכל בעברית עם הסברים די טובים, לחילופין אתה יכול להגיע לחלון "ניהול המחשב" על ידי קליק ימני על "המחשב שלי" ובחירה ב"ניהול" ואז להגיע ל"ניהול דיסקים", תקרא שם את העזרה תחכים הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...