שימוש במודם כבלים כפקס? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש במודם כבלים כפקס?

omrit

Recommended Posts

שלום, אני מקווה שאני כותב במקום הנכון,

מישהו יודע אם יש אפשרות להשתמש במודם של הכבלים כפקס (דרך המחשב, או בעזרת המודם "של האינטרנט" או במודם "של הטלפון")?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מודם פקס..זה המודם של האינטרנט האיטי שהיה פעם; אתה יכול להשתמש בו בתור פקס.

ואתה צריך תוכנה ואם יש לך את הדיסק של וינדוס אתה יכול להתקין אותה דרך הדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מודם פקס..זה המודם של האינטרנט האיטי שהיה פעם; אתה יכול להשתמש בו בתור פקס.

ואתה צריך תוכנה ואם יש לך את הדיסק של וינדוס אתה יכול להתקין אותה דרך הדיסק.

זה ברור, לא הבנת אותי...

אני מתכוון אם אפשר להשתמש במודם של קו הטלפון של כפקס בצורה כלשהי (דרך המחשב). שמעתי שאפשר למרות שזה נשמע לי מוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחבר את המודם של הטלפון למודם אנלוגי במחשב/ מכשיר פקס וזה צריך לעבוד. שמעתי על התחברות בדיילאפ דרך הוט אז אם זה עבד לא עולה לי סיבה בראש שנתונים של פקס לא יעברו- ב2 המקרים זה מודם אנלוגי שמעביר מידע. המודמים עצמם "של האינטרנט" ו"של הטלפון" לא משמשים כמודם אנלוגי כמו שלא ניתן להעביר פקסים דרך מודם ADSL. אבל יש שירותי פקס- במידה ואין לך מודם אנלוגי/ מכשיר פקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחבר את המודם של הטלפון למודם אנלוגי במחשב/ מכשיר פקס וזה צריך לעבוד. שמעתי על התחברות בדיילאפ דרך הוט אז אם זה עבד לא עולה לי סיבה בראש שנתונים של פקס לא יעברו- ב2 המקרים זה מודם אנלוגי שמעביר מידע. המודמים עצמם "של האינטרנט" ו"של הטלפון" לא משמשים כמודם אנלוגי כמו שלא ניתן להעביר פקסים דרך מודם ADSL. אבל יש שירותי פקס- במידה ואין לך מודם אנלוגי/ מכשיר פקס.

הבעיה היא כמובן שאין לי מודם אנלוגי, אחרת פשוט הייתי מחבר את הקו טלפון אליו.... שמעתי שיש דרך כלשהי (זה לא אומר שבאמת קיימת) להשתמש במודם כפקס בלי להזמין שירות פקס כלשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...