יש לי מפרט למחשב AMD - מה אתם אומרים? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי מפרט למחשב AMD - מה אתם אומרים?

zedisdead

Recommended Posts

תמיד באים האנשים שמוצאים מפרטים בעיתונים וכו'.

מתי הם ילמדו שאין מציאות בעולם הזה..ובמיוחד לא בישראל...

zedisdead,בכל מקרה כדאי לחכות עוד קצת פחות מחודש לירידת המחירים בעקבות הקונרו..

וגם אם אתה לא יכול לחכות..אני חושב שהתקציב שלך יחסית נמוך אם השימושים הם אופיס וכו' לכן בתקציבים נמוכים עד כמה שידוע לי לא ממש כדאי ללכת על מהסיבה הפשוטה שאין להם DC תקציבי כמו ה805 של ..לכן ללכת על במקרה הזה אני חושב שיהיה עדיף אם אתה רוצה שיחזיק לך ככ הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני שמעתי מחברי פורום אחרים המעבדים מהדור הקודם של אינטל (בינהם גם ה805 שמתאים לך) ירדו..

והמעבדים של AMD בעיקר כפולי ליבה ירדו בשיעורים מאוד חדים..ואז אולי יהיה לך כדאי לקנות AMD..

אבל אני עדיין חושב שעדיף לך לקחל מפרט עם הD805 של אינטל..

יש מצב שאתה מעלה את הסכום ל3000 זה מאוד יקל..וחוץ מזה מה עם ציוד היקפי? רמקולים,עכבר,מקלדת? צריך?

אם יש לך תקציב של 3K בסוף

http://hwzone.co.il/specslist/view/46/

המרפט השני יהיה עדיף אני חושב..אבל זה נתון לויכוח לפי השימושים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב שלי בלי מסך הוא 2500 +

האם כדאי בתקציב הזה אינטל?

האם המחירים של גם ירדו תוך חודש? באיזה רמה פחות או יותר?

תודה

בסכום הזה היתי מנסה לחפש משומש טוב

וכמו שאמרו כרגע ה805 עדיף לשימוש לתווך ארוך

הבעיה זה שהתקציב מאוד בעיתי וקשה מאוד ליבנות מיפרט נחמד שלא מבוסס על רכיבים גנרים

גם המחשבה על זה שוסיטה יצא הוא ידרוש יותר כח חישוב וזיכרון מטרידה בתקציב כזה

ואתה רוצה מחשב שיחזיק 5 שנים

אני אישית מציעה לך לחסוך יותר כסף או לחפש משומש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסכום הזה היתי מנסה לחפש משומש טוב

וכמו שאמרו כרגע ה805 עדיף לשימוש לתווך ארוך

הבעיה זה שהתקציב מאוד בעיתי וקשה מאוד ליבנות מיפרט נחמד שלא מבוסס על רכיבים גנרים

גם המחשבה על זה שוסיטה יצא הוא ידרוש יותר כח חישוב וזיכרון מטרידה בתקציב כזה

ואתה רוצה מחשב שיחזיק 5 שנים

אני אישית מציעה לך לחסוך יותר כסף או לחפש משומש

גולם..אני לא חושב שאפשר לדבר על התאמה לויסטה במחשבים בתקציב ככ נמוך..הרי ידוע שהם צריכים מינימום 1 גי'גה זיכרון וכרטיס מסך יותר טוב..זה יכול לעבוד על המפרט שלו אבל לא בצורה מהירה במיוחד..אז אני חושב שכדאי שנעזוב כרגע תאימות לויסטה...

אני דווקא חושב שאם הוא מגייס 3K אפשר לבנות לו מפרט מאוד נחמד לשימושים שלו (אינטרנט ואופיס) שיחזיק זמן רב יחסית אבל אני ממש לא חושב שחמש שנים..

עדיף באמת שתלך על ה805 של אינטל כרגע אלא אם כן הכפולי ליבה של באמת ירדו בסביבות ה50 אחוז ואז ה3800DC יהיה במחיר של תקציבי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולם..אני לא חושב שאפשר לדבר על התאמה לויסטה במחשבים בתקציב ככ נמוך..הרי ידוע שהם צריכים מינימום 1 גי'גה זיכרון וכרטיס מסך יותר טוב..זה יכול לעבוד על המפרט שלו אבל לא בצורה מהירה במיוחד..אז אני חושב שכדאי שנעזוב כרגע תאימות לויסטה...

אני דווקא חושב שאם הוא מגייס 3K אפשר לבנות לו מפרט מאוד נחמד לשימושים שלו (אינטרנט ואופיס) שיחזיק זמן רב יחסית אבל אני ממש לא חושב שחמש שנים..

עדיף באמת שתלך על ה805 של אינטל כרגע אלא אם כן הכפולי ליבה של באמת ירדו בסביבות ה50 אחוז ואז ה3800DC יהיה במחיר של תקציבי...

תיראה השאלה האמיתית זה איזה שימושים באמת הוא יעשה אם המחשב

ב2500 שקל אפשר להרכיב מחשב סביר אבל חלק מהרכיבים יהיו גנרים

אני אישית ראיתי אנשים שיש להם 2 וWII98

אם הוא לא מחפש גירסאות חדשות של תוכנות לא מריץ מישחקים ומולטימדיה וכו אז אפשרי ליבנות לו מחשב סביר בתקציב

אבל לשימושים כאלה לא עדיף ליקנות משומש ?

בכל מיקרה גם בתקציב הזה הוא יכול ליקנות מחשב מיפרט שכולל הכל ואם זה מיחנות נורמלית יהיה לו גם אחריות

סך הכל כל עוד הוא לא מתכנן לשדרג תוכנות ולישתמש במחשב הרבה אז אין בעיה

אבל אם הוא כן ירצה לשדרג תוכנות בעתיד ולהריץ דברים יותר כבדים זה בעיה

לי אישית יש כרגע בעיה של חום בקיץ הזה כי הקירור שלי מסריח ובתקציב כזה גם לו יהיה מסריח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הקירור ולגבי השידרוג אני מסכים במאה אחוז...

אבל אי אפשר לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה..או שהוא יתפשר על אפשרויות שידרוג או שהוא יעלה תקציב..אין מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי משדרג מ"מארז מהודר ל AMD" ל- "מארז מהודר מאוד לAMD" ובודק טוב שלא יביאו לי מארז לאינטל בטעות!!!!!! :bash:

חחחחח צודק..אי אפשר לדעת מה נותנים ב"מבצעים החמים" האלה...הם מחפשים אנשים שלא ככ מבינים כדי לעשות עליהם קופה רצינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי משדרג מ"מארז מהודר ל AMD" ל- "מארז מהודר מאוד לAMD" ובודק טוב שלא יביאו לי מארז לאינטל בטעות!!!!!! :bash:

:lol: :lol: :lol::xyxthumbs:

מה אתה רוצה אתה לא יודע שהמארזים האלה מורכבים מיזהב ויהלומים :lol:

מעבד תותח זה מעבד עם גורמטים שמצליח מאוד אם בחורות

ומחשב למישחקים זה מחשב שהילדים משחקים איתו מחבואים ומישחקי קופסא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...